SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist - metamorfoza

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Chcialem jeszcze dodać swój krótki komentarz.

Przez cały okres redukcji dawałem z siebie 100% nigdy się nie zdażyło, żebym nie zrobił zamierzonego treningu czy areobów, lub nie zjadł posiłku takiego jak należy. Wiem, przydałoby się jeszcze troche dociąć ale dla mnie efekt zamierzyłem - dokładnie tak rok temu sobie myślałem, żeby wyglądać. Za rok będzie jeszcze lepiej, wtedy być może już nie skończe redukcji na tym poziomie i pójde krok dalej, ale to jeszcze nie ten moment dla mnie.

Na koniec chciałem ogromnie podziękować Marcinowy BodyLine, za to że wytrzymał ze mną tak długi okres, chociaż naprawde czasem byłem pewnie nie do zniesienia Współprace z nim uważam jako zaszczyt, właśnie tak, więc jeżeli ktokolwiek zastanawia się, żeby z nim pracować to powiem, ze nie ma na co czekać.

Chciałem również podziękować nielicznym ziomkom, którzy wierzyli we mnie do końca i dodawali otuchy: nka, pizam88 i Rybas

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Super Molder. Szkoda, ze przerwales test Efekty kapitalna, dalszej wytrwalosci w tym co robisz!

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17943
powiem krótko różnica kolosalna :) Sog leci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
to efekty tego testu, co go przerwałeś? kapitalna zmiana, wbrew ponurym przepowiedniom kilku osób z tamtego tematu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zayebista przemiana. Leci sog, jak wejdzie
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ladnie molder

mozesz dalej spamować :)

soK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
wrzuć przód luzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Brawo ,Brawo bardzo dobra przemiana i profi redukcja... plecy wyglądają najlepiej W niektórych pozach wyglądasz bardzo dobrze...oby tak dalej.sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
zwracam honor który odebrałem w temacie "gość z forum" w Po siłowni o siłowni.

dopiąłeś swego może troche dłużej CI to zajeło i jeszcze sporo roboty Cie czeka ale szacun Sog.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Moderator w dziale - BodyLine

Następny temat

18 LAT NOWE FOTKI STR 8 i 9

WHEY premium