SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje zywienie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Jesli chodzi o zywienie , to moje zwyczaje sa
nastepujace : rano po wstaniu z lozka biore 1 tabletke Sorbiferu(zelazo wydawane z przepisu lekarza)
Nastepnie ok. 1/2h pozniej spozywam obfite sniadanie , takie , by mialo sporo weglowodanow
i bialka np. bochenek ciemnego chleba i litr chudego mleka. Nie uzywam masla , zastepuje je
oliwa z oliwek pierwszego tloczenia na zimno (zawiera korzystne omega - 3 kwasy tluszczowe).
Do tego jakis owoc , banan lub 1-2 jablka. Po jedzeniu lykam drozdze piwne zawierajace B12
Do szkoly biore 1 posilek moze to byc np. 1/2l. kubek bio - jogurtu lub kefiru i pieczywo plus
jakis owoc. Okolo 3ciej zjadam posilek (najchetniej kasza gryczana i proteina sojowa) do ktorego
dodaje 2 perelki wyciagu czosnkowego po jedzeniu i 400mg witaminy E do jedzenia. Przed wyjazdem
na trening Tj. okolo 4tej biore 1000mg witaminy C. Po powrocie z treningu czyli po siodmej biore porcje
masowki MUS -- L BLAST 2000 plus i zjadam kolacje. Okolo godziny osmej pije rozpuszczona
w wodzie odzywke bialkowa sojavit 70 a bezposrednio przed snem (9wiata - 10siata) lykam 2gramy
glutaminy (glutarol olimpu - 8 tabletek) dla maksymalnej stymulacji chormonu wzrostu.
Jestem wegetarianinem nie jem ryb , jaj , miesa.


Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan, zjadasz na śniadanie bochenek chleba? Ja zjem Corn Flakes + pół bochenka chleba z polędwicą z indyka + siakiś owoc i mam w 100 % dość :)

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze powinienes jesc jajka bo maja najlepsze bialko...troche to dziwne kulturysta wegetarianin...
wiekszosc wegetarian to straszne chuderlaki:)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ilu znasz wegetarian ?
Bo ja znam kilkunastu i żaden z nich nie jest "chuderlakiem"
Widocznie Twoi znajomi wegetarianie nie potrafią się dobrze odżywiać...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan a czemu jestes wegetarianinem?(jesli wolno sie spytac:)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ze względów moralnych.

Jeżeli chodzi o chuderlawosc , to może
nie jestem wielki ale mam ok. 179cm
93kg 41cm ramie na lawce rekord 140kg ale
teraz jestem duzo silniejszy i mysle , ze
mam sile na 150kg. Choc jeszcze dlugo tego nie sprawdze bo mam sezon startow w zapasach
i zasadniczo nie robie teraz sztangi.
W przysiadzie zrobilem kiedys 2x2x170kg(2serie po 2 ruchy) ale teraz nie robie z wiadomych wzgledów. Na martwy mam rek. 210kg
Ale teraz tego nie robie (tylko zapasy). 18
lat bede mial za ok. 3 tygodnie

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieźle ja mam 19 i zaledwie tylko ok 115 na klate ciskam w łapie mam zaledwie 39 ale się nie przejmuje bo niezależy mi na masie(może kiedyś) teraz ćwiczenie traktuje bardziej rekreacyjnie)

Skwarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze wzgledow moralnych:)Gochan jestes spoko!
Pewnie uwazasz nas miesozercow za istoty na nizszym poziomie rozwoju duchowego

nurek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sadełko

Następny temat

ww + bialka = masa

WHEY premium