SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje wątpliwości odnośnie ilości kapsułek

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Zamowilem miesiac temu przez SFD Hepaplus 30 kapsułek.
Otwieram pudełko, a tam 1 listek - 15 kapsułek.
Przymknąłem na to oko.
Teraz zamówiłem bezpośrednio od przedstawiciela Olimpu i co ? Znów 1 listek - 15 kapsułek.
Co to ma być? Może sie ogarnijcie i sprawdźcie co jest grane?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Biorę ten preparat ja i cała moja bliska i dalsza rodzinka, więc zamawiam go z Olimpu jakieś 30 opakowań na miesiąc. W życiu mi się coś podobnego nie przytrafiło. Czy miał ktoś jeszcze podobne zdarzenie...?!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Witamy,
poniżej odpowiedź z działu Badawczo-Rozwojowego Olimp Labs®:

"Farmaceutyczne warunki produkcji oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, powodują, że nie może dojść do sytuacji, w której linię produkcyjną opuści opakowanie z brakującym blistrem.
Produkcja suplementów w naszej firmie, odbywa się na urządzeniach, które kontrolują masę każdej kapsułki, pojedynczego blistra, oraz całego opakowania.
Niemniej jednak, postaramy się wyjaśnić zaistniałą sytuację i w związku z tym wysłaliśmy info na prv."


Pozdrawiamy



Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2013-04-17 13:28:23
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
rowniez co miesiac biore ze 3 paki i sie nie spotakalem z taka sytuacja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ani przy tym, ani przy którymkolwiek preparacie Olimpu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
patrzac na technologie wytwarzania nie widze mozliwosci aby taki produkt wyjechal z Olimpa w opisanym stanie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
NIE MA TAKIEJ OPCJI ;) ,może powtórzysz to np na wykrywaczu?
Jesli przejdziesz test wybierasz sobie dowolne suple do kwoty 10 tys pln , jesli nie przejdziesz :) wystarczą przeprosiny w 3 najbardziej poczytnych dziennikach na 1 wszej stronie :)

Propozycja zupełnie serio, inaczej tego nie zweryfikujemy a my jesteśmy swego pewni;)
Jesli nie Dasz " pechowcu" odpowiedzi do jutra g 10 .00 temat leci:)

Do tego czasu prosimy modów o kasowanie wszystkich wypowiedzi osób dla ktorych ten wkręt jest pożywką marketingową.
Btw.OLIMP walczy na rynku farmacyjnym i kolejnym szeroko reklamowanym suplem HEPAPLUS zdobywa rynek, jako jedyna fma z segmentu Farm ma swoje forum dlatego nie dziwi ze rozbudowane działy marketingu konkurencji mają tu lub chcą mieć darmowe "pojeżdżawki"...ale spokojnie :)

Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2013-04-17 21:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
To do mnie czy do rewolucjonisty?
Jutro odpowiem na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
postaraj sie dotrzymac terminu podanego przez NUTRIFARM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Strongman ClassX - FIBO 2013!

Następny temat

GRANAT - testosteron, kortyzol, NO

Wiecej