SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje osiągi...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 99

Wzrost: 193

Cel treningowy: siła

Staż treningowy na słowni: 13 miesięcy

Uprawiane inne sporty: piłka nożna raz w tygodniu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia ale zero rewelacji jest to taka mała szkolna siłownia

Dieta: 5 posiłków dziennie sporo białka

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: monohydrat, białko, hmb, aminokwasy

W planach mam zakup następujących odżywek: L-Karnityna, Cla oraz Fat Burner/Thermo speed

Co o tym sądzicie??

Ćwicze juz rok ale nadal nie mam jakichś osiągnięc w wyciskaniu i to mnie zastanawia 75 kg max 3 razy to duzo za mało.
Wszystkie inne partie mięśni fajnie sie rozwijają ale nadal brakuje mi środka klatki i całego jej wyglądu.
Fakt budowe mam dobrą nic nie jest za duże ani za małe.

Licze na jakieś interesujące i motywujące komentarze:)

Aktualnie mam plan na siłe 3 razy w tygodniu każdego dnia mam te same ćwiczenia. Za każdym razem ćwicze wszystkie grupy mięsni
Martwy ciąg
Hantle na płaskiej
Przysiad ze sztangą
Przyciąganie sztangi do siebie w pochyleniu(plecy)
Wypychanie sztangi na barki z przodu
podrzucanie odważnik przed soba góra/dół
Podciąganie na drążku
triceps na rogach


Zmieniony przez - Baki90 w dniu 2009-03-19 12:43:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
słyszałeś już kiedyś dlaczego należy trenować nogi ?? nogi to nasza największa partia ćwiczą ją stymulujemy w naturalny sposób nasz organizm do wytwarzania testosteronu który pomaga w rozroście całego ciała poczytaj o tym. https://www.sfd.pl/Dlaczego_trenuje_nogi_-t307086.html
ogólnie fbw jest świetnym planem ale Ty musisz swój nieco zmienić, dodać przede wszystkim nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
W planach mam zakup następujących odżywek: L-Karnityna, Cla oraz Fat Burner/Thermo speed

SYF I STRATA KASY. Pytania? Artykuł w podpisie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Fakt nie znam się na tym a taki komplet stworzyłem po paru godzinach na różnych forach ale obejrzalem Twój profil i widze że masz dużo większe doświadczenie odemnie.
Nie prosze o jakieś super plany treningowe ale o jakieś dobre rady od bardziej doświadczonych osób:) Dzięki za komenatrz Knife i jeśli chciałbyś komuś pomóc to przyjme wszystkie rodzaje pomocy choć pewnie masz takich info mnóstwo:)
Be My Master:)

Zmieniony przez - Baki90 w dniu 2009-03-19 16:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
borat147

Już drugi raz zwracasz komuś uwagę, że w jego planie nie ma nóg a są Czyżby ślepota czy coś podobnego?

Pozdawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
oj nie wiem czemu, w południe jakiś zakręcony byłem. przepraszam oficjalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Hehe spoko:) Wiecie ten trening jednak duzo mi daje przekonalem sie o tym wczoraj na silowni jak po dwóch tygodniach podnioslem 10kg więcej i to nie raz a 7 razy:)

Zmieniony przez - Baki90 w dniu 2009-03-20 08:27:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nierówne kaptury - jak wyrównać ?

Następny temat

Plan treningowy dla 15-sto latka .

WHEY premium