SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje miasto

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1448
W tym poscie możecie zamieszczać wasze opinie na temat bezpieczeństwa w waszym mieście lub miejscowości: najniebezpieczniejsze dzielnice, czołowe mordownie (dyskoteki, kluby).

Kiedy idziesz z kimś do łóżka, pomyśl, że możesz spłodzić drugiego Urbana.

Kiedy idziesz z kimś do łóżka, pomyśl, że możesz spłodzić drugiego Urbana.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 743
JA również z Giżycka pochodzę, sorry że wracam do wypowiedzi sprzed 5 lat ;p ale Moniuszki to żadna dresiarnia ani złodziejskie osiedle, tak było i jest. Najgorsze są okolice dworca PKP/PKS w godzinach wieczornych - w dzień i późnym popołudniem dużo tam ludzi, w szczególności ze szkół średnich - przyjezdni z okolicznych wsi i miasteczek. Są to ludzie spokojni i nikt się wtedy nie czepia.
Wieczorem zaś dużo tam wiadomo jakich ludzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 460
Warszawa - jedna wielka niewiadoma, rosyjska ruletka!!!
Troche miasta noca zwiedzilem, i jakos nigdy dramatycznie nie bylo, chyba mam farta!
Ponoc policja gdzies zamiescila mape z najbardziej niebezpiecznymi miejscami w Warszawie! Wiele razy w srodku nocy lazlem przez pol miasta z buta i tez nic, ale znam przypadki jak w najspokojniejszych miejscach ludzie umierali!
Jesli chodzi o zlodziejstwo, to obrzeza centrum, szczegolnie duzo brauniarzy-zlodziei kolo centralnego, marszalkowska, szczegolnie tramwaje!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
Opatów - spokojne miasteczko (tylko z pozoru) na peryferiach niebezpieczne te Włostowy i te inne wsie :P w sylwestra można butelką dostać i wchodząć na teren Kamikaze zone to jest taka ciemna brama tam lepiej nie wchodzic...
Fight Club Opatów rozprawia się tylko z wrogami a więc nie ma się czego bać chyba że śłuchacie Liroya Metale u nas są bardzo mili Hip-Hopowcy the BeSt chociaz niektórym źle z mordy patrzy, dresów nie ma za dużo...


Đon Kamikaze
**********
SFD user

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 460
A gdzie ten Opatow, zaczne zbierac info o wszystkich miejscowosciach, zeby wiedziec co i jak!


Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
16 km od Ostrowca Świętokrzyskiego A Ostrowiec niedaleko Kielc Województwo Swiętokrzyskie ja to myśle ze najniebezpieczniej jest w K-CE śląsk itepe

Đon Kamikaze
**********
SFD user

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 460
Oj o Kielcach to juz Liroy spiewal, ze jest ciezko :) Ja scyzoryka to jak "Litwo ojczyzno moja" znam na pamiec :) Liroy to ma leb, on wie co i jak!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
Liroya to nie lubie, sprzedał się.... zia tio lubiem Hardcore Psycho Rap i śląską scene...
Ale wracając do tematu w każdym większym mieście jest niebezpiecznie poczytaj sobie temat niżej "Gwałciciele spod Kielc" zawsze znajdą się idioci którym odbije palma......

Đon Kamikaze
**********
SFD user

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2581
Giżycko - ogólnie niezbyt miasto spokojne , zresztą widzieliście ostatnio co zabili chłopaka to u nas a ciemne dzielnice to Dąbrowskiego i Moniuchy . Na dąbrowskiego grupka dresów czepiających sie do wszystkich , wiele razy wracając z treningu (zawsze tamtędy wracamy ) sie czepiali. Rok temu pobili mojego kolege bo wracał sam i im sie nudziło . A moniuchy to dzielnica złodzei ogólnie wszscy niezbyt przyjaźni dla nieznajmoych.

btw. Giżycko leży na mazurach :]

Power is My HAND'S !

Power is My HAND'S !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 460
W Gizycku spedzilem ze 3 lata temu kilka naprawde milych dni!!! Duzo sie pilo, ale zadnej krzywej akcji nie bylo!
Ale jedno wspomnienie utkwilo w pamieci!!! Wogule to byly wakacje, a ja z kumplem wypuscilismy sie w Polske z namiotem i paroma zlotymi w kieszeni! Gdy dotarlismy do Gizycka, byl festiwal szantow, siedzimy nad brzegiem jeziora na takim betonie, i sie doczepila taka babka, pani Irenka, widac ze za kolnierz nie wylewa! Mielismy problem czy isc na kemping czy nie, bo szkoda kasy, a ona taka mila, mowi ze ona nam pokarze gdzie sie rozbic, gdzie nikt nas nie ruszy, i spokojnie se pospimy! Ze mila byla, tosmy poszli, pokazala jakies rozwalajace sie ogrodki dzialkowe, i zyczyla nam dobrej nocy! Ale ta jej uczynnosc, plus image miejscowej lumpiary, jakos nas zaintrygowaly, i zesmy poszli na kemping! C**j wie, czy by w nocy nie przyszli jacys goscie z wizyta! Nie nalezy ufac obcym, a wszczegolnosci tym nadgorliwym w swej dobroci, to ich zdradza! Pozatym to byla kobita, a kobity to czyste zlo, kazdy fajter to wie :)
Zreszta Gizycko to miasto turystyczne, i wizja obrabiania naiwnych turystow jest jak najbardziej mozliwa!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2581
dobże mówisz :) Turyści są najlepszym celem dla miejscowych złodzei :)

btw. a gdzie byłeś pod namiotem ... ? znaczy gdzie sie rozbiłeś...

Power is My HAND'S !

Power is My HAND'S !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
Rzeszów: miasto dosc spokojne zalezy jeszcze jaka ulica , dostac glownie mozesz za to ze mieszkasz na terenie stali i jestes na osiedlu resovi lub na odwrut , dresow u nas dosc duzo , czesto na jakichs imprezach miejskich na rynku robia burdy , najbardziej niebezpieczne osiedla wg mnie to Baranowka , KRN , Gwardzistow , Krakowska ponoc Hetmanska i Dabrowskiego choc nie wiem bo czesto chodze po hetmanskiej i nic mi sie tam zlego nie stalo
Z knajp u nas najlepsza ochrona byla w 4km , alibi tez jest okej , planete bym odradzal bo to wylegaria dresow moim zdaniem
bija tylko dresy , reszta to normalni ludzie zlodzie u nas raczej nie ma mi nic nie ukradli i moim qmplom tez nie.. czasami tylko dresy na komorki poluja ale mi sie nie zdazylo zeby mnie zaczepiali w tej sprawie


-------------------
Pozdrawiam vorhil
-------------------
The hand of fate is moving and the finger points to you !

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozwijanie siły ciosu w domu

Następny temat

Sparingi w rękawicach w Warszawie

WHEY premium