SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłownia, mój eden.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Witam! Chciałbym wam pokazać moją siłownie, która znajduje się w piwnicy. Początkowo była to suszarnia, ale sąsiedzi parę lat wstecz postanowili zrobić sobie własną siłownię i tak zrobili. Od około 2 lat nikt tam nie ćwiczy, a sprzęt został to postanowiłem go wykorzystać Jakiś czas temu kumpel przyniósł od siebie sztangę i trochę obciążenia i na dzień dzisiejszy wszystko wygląda następująco. Obciążenia mamy gdzieś około 180 kilo a do tej małej ławeczki dorobiony jest jeszcze demontowany modlitewnik. Planujemy zrobienie wyciągu, poręczy i dokupienie jeszcze może parę kilo żelaza. W wakacje chcemy też zrobić tam mały remont, pomalować jakoś ściany a na podłogę położyć jakąś wykładzinę dywanową.
Tak więc zapraszam do oglądania




















Zmieniony przez - Koddy w dniu 2013-03-23 22:22:00




Zmieniony przez - Koddy w dniu 2013-03-23 22:22:16




Zmieniony przez - Koddy w dniu 2013-03-23 22:23:34




Zmieniony przez - Koddy w dniu 2013-03-23 22:24:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
Jest czym ćwiczyć :D ale pamiętaj nie liczy się na czym ćwiczysz tylko jak to robisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
plansze z książki Weidera, zazdroszcze, sam ich kiedyś poszukiwałem, ale kupiłem książke bez nich ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę edytować mojego posta? Chciałem dodać jeszcze 1 zdjęcie i od wczoraj nie mogę już edytować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
jak ktoś coś napisze to już nie można edytować starego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
pieknie ;D najwieksze sk***y****y wychodza wlasnie z piwnicy..

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15431
Tez kiedyś zaczynałem w piwnicy która w porównaniu z Twoją była wielkim nieporozumieniem.

Sok

Jeszcze nikomu nie zaszkodziło bieganie o 5.50 rano ;)

Treningi o 5.00 rano nie zabiją!

K7L7 na Steam

http://www.tinyurl.pl?TbS5Rap1

http://tnij.com/qq1YU 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4389
cieszymy sie ze nasza silownia wam sie podoba ;dd

Zmieniony przez - prodigy_11 w dniu 2013-03-25 06:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Jeszcze parę zmian i nic więcej nam nie będzie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6168
no i silka elegncka tylko wiecej sprzetu i duzo treningow;)

http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Blonka_2.0-t727297.html  Moja nowa siłka- komentarze mile widziane;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 139 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1677
"Najwieksi wychodzą z piwnicy"

;P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Największe bzdury, jakie kiedykolwiek i gdziekolwiek usłyszeliście o bodybuildingu

Następny temat

Dziwne jazdy po siłowni :O

WHEY premium