SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51521

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
hehe dzięki soga Ci odbije ale jutro bo teraz coś sfd mi szwankuje.
hehe z kompem do jest dobra opcja bo mam pod stolikiem sobwoofer cr.etiva i tak zarąbiście mi napierdziela że w głowie się nie mieści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
no w końcu wszedł oki zmykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SOG

masz dobry gust tez mam takie rękawiczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2743
Hm ja nie daje soga ani zadnego wyroznienia moge co najwyzej pochwalic za osobista inicjatywe w budowe miesni ale co do lawki to sie przeliczyliscie n, bo na pierwszy rzut oka myslalem ze jest taka jak moja, na drugi poznalem sie ze sie rozni tylko firma i kolorem a caly felerny majstersztyk tej lawki jest taki sam jak u mnie.Uzytkuje swoja lawe od 4 miechow (dokladnie w takim samym pudeleczku dostalem z piekna instrukcja obslugi i zaloze sie ze niedlugo jak bedziecie na niej za duzo ogierowac albo siupac to pojda gwinty i bedzie sie bujala jak hustawka na placu zabaw, ja sie na swoja 'za***istą' zastanwaiam czy jakiejs polisy na zycie nie wykupic jak na niej cwicze, więc przestrzegam przed nadmiernym siupaniem jakie towarzyszy nam w ferowrze rezimu treningowego:P

Uwierz w Siebie, Bóg uwierzy w Ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
no sorka ale ja ją mam od lutego 2003 roku i nic się nie huśta.Może ją źle skręciłeś.moja jest wpożo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poznaje skas te ciezary? Z 1 strony sog za silke meczylem sie kiedys w podobnej ale musialem sie przeniesc na profesjonalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
SCD ta 5 to to fajna jest na rozgrzewke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sog polecial masz takie same 10kg jak ja kupowales w go sport w wa-wie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla 14 latków

Następny temat

Największe ramię

WHEY premium