SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310




Witam wszystkich. To mój pierwszy post. Chciałbym za prezentować moją małą siłownię, która znajduje się w starym garażu.W miarę rozwoju będzie więcej zdjęć. Nie mam abonamentu więc proszę o cierpliwość.

Zmieniony przez - s340 w dniu 2007-08-02 09:55:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


moje obciążenie na sztangę. największe koła mają po 20kg, średnie po 10 a małe po 2 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


oczywiście lustra nie mogło nie być:P Niedługo kolejne fotki:D zapraszam do komentowania:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
jak narazie to marnie mi sie to prezentuje, ale mimo to daje SOGA za checi i dalszej rozbudowy pakierni !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
skąd masz te obciążenie 20 kg?
łap soga

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310
do Pytajło: wiem że teraz jest marnie ale będzie lepiej... początki zawsze są trudne.
do XeRoN90: obciążenie po 20 kg "pożyczyłem" ze złomu, niedaleko mojego domu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
"pożyczanie" najlepiej sie oplaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310
jeszcze takich "pożyczek" będzie więcej. Budowaniem własnej siłownia zajmuję się od tygodnia więc jeszcze długa droga przede mną :) Dzięki za SOGi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
aha ;D
a ma ono jakąś fachową nazwę? Bo to na obciążenie profesjonalne nie wygląda chodzi o to, że gdybym poszedł na złom, to żebym wiedział o co pytać

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310
do XeRoN90- nie wiem czy ma to jakąś fachową nazwę. Warto się rozejrzeć na złomie, na pewno coś ciekawego, tam znajdziesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym obic laweczke

Następny temat

Bezrekawnik Gold''s Gym

WHEY premium