SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja pierwsza dieta na mase :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Witam! Ułożyłem sobie diete, to jest pierwsza moja dieta i brakuje jej paru rzeczy :/ Ponieważ wszystkiego jest za mało i nie wiem co pozamieniać :/ Waże 81kg.

81 x 24= 1944 (BMR)

1944 x 1,3 = 2527,2

2527,2 + 500 = 3027,2

3. Rozkład zapotrzebowania

Białko: 2 x 81 = 162 x 4 = 648 kcal
Tłuszcze: 1,3 x 81 = 105,3 x 9 = 947,7 kcal
947,7+583,2=1530,9
Węglowodany: 3027,2-1530,9= 1496,3 kcal : 4 = 374 g

Białko: 162g, 648 kcal
Tłuszcze: 105g, 947 kcal
Węglowodany: 374g, 1496 kcal

Mam po dwa warianty na II śniadanie i kolacje :/ Najgorsze jest to, że tego jest za mało, a nie wiem co pododawać żeby się zjeść dało Prosze o pomoc

Pozdrawiam

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754


Oto dieta:

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Chetnie pomoge ale nie moge odczytac

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754


Dalsza część

BIAŁKO: 111,23g
TŁUSZCZ: 57,87g
WW: 350g

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
1-śniadanie
2- II śniadanie w szkole
3-Obiad
4-Przed treningiem
5-po treningu (kolacja)

Chodzi jeszcze o to, że często kończe późno lekcje:
Poniedziałek jestem w domu o 17:25
Wtorek-16:30
Środa-16:30
Czwartek- 12
Piątek-15:45

I nie wiem jak to pogodzić najczęściej na trening chodze o 19 Może da jakoś rade zwiększyć liczbe posiłków albo jakoś je pozmieniać ?

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754


Pomyliły mi się części Tu jest kolacja Proszę o porady

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10749
no a ile Ci wychodzi po zsumowaniu?

jeśli za mało to tu masz kawałek posta Qazar'a :

"Bialko:
-Co jesc
ryby (najlepiej morz polnocy) ,jajka (cale lub bialka,polecam cale),drob (szczegolnie piersi kurze i indycze) ,wolowina , soja(od czasu do czasu nie zaszkodzi a diete trzeba urazmaicac) ,chudy nabial ,odzywki bialkowe,cielencina ,dziczyzna ,chude wedliny dobrej jakosci

-Czego unikac
wieprzowiny,podrobow ,tanich wedlin(kielbasy,parowki)

Nie ruszac
Konserw miesnych jakich kolwiek ,serwatki rolmlecz

Weglowodany

Co jemy
Warzywa,owoce,platki ,otreby,ryz brazowy,kasze ,glukoza,miod,ryz preperowany,carbo ,chleb razowy

Czego unikamy
jogurtow slodzonych,slodyczy ,wypiekow ,dzemow

Nie ruszac
bialego chleba,bolek,serkow slodzonych ,cukru stolowego


Tluszcze

Co jemy
Tran,oliwe z oliwek,olej lniany,siemie lniane ,zoltka jaj,avocado ,tluste ryby polnocnych morz

Czego unikamy
Tluszczu zwierzecego nasyconego

Nie ruszac
trans izomerow czyli margaryn,smazonych pokarmow(zbyt dlugo) ,olejo rafinowanych"

więc na pewno możesz dorzucić jakieś jajka - np jajecznica albo omlet... jeśli za mało tłuszczu - oliwy z oliwek, orzechów, jeśli masz trochę $ to może być kilka gram tranu dziennie.. jeśli chodzi o ww - więcej ciemnego pieczywa, płatków owsianych, kasza, ryż itp..

Zmieniony przez - michal-g85 w dniu 2006-02-14 09:26:35

Rada: Patrz sie prosto w oczy kiedy z kimś gadasz
Nie ważne to czy pytasz czy odpowiadasz...
Prosto idź przez życie po co sie skradasz?
Chyba swój rozum posiadasz?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dietka

Następny temat

moja dietka do sprawdzenia

WHEY premium