SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta na mase do oceny(trening P90X)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Waga:77 kg
Wzrost: 182 cm

Potrzebuje proporcje białko:tłuszcz:węglowodany 50%:20%:30%
Proszę o jakieś uwagi:) Z góry dzieki!


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48927
Chcesz robić masę na 2000 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Moje dzienne zapotrzebowanie to 2040 kcal, licząc dla tego treningu. Wydawało mi się mało ale tak wyszło z planu odżywiania, który jest do tych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jaki cel? Duży udział nabiału, brak ryb, owoców i warzyw. Ryby z puszki - najlepiej wywalic. Czemu nie jesz tlustego miesa? Żółtek nie wywalaj.

Kalorycznosc nawet w przypadku redukcji byłaby za niska, bialka w moim przekonaniu za duzo, a tluszczu za mało.

Dieta deficytowa, co jest opcją kiepską.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Dzieki! Wszystko zrobiłem pod ten plan żywienia. Były tam przeliczenia dla dziennego zapotrzebowania, więc kierowałem się tym. Warzyw i owoców rzeczywiście mało, zmienie to. A co do żółtek to wydawało mi się, że przytej ilości jajek, 6-7 żółtek to zbyt dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie bedzie zbyt duzo, poza tym diete urozmaicaj. Co prawda nie czytałem wytycznych co do "p90x", jednak czytajac ktorys temat z kolei - chyba darowałbym sobie ich zalecenia i skupił się na solidnym odżywianiu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Poprawiłem co nieco, nad warzywami i owocami jeszcze popracuje. Co do urozmaicania to taki stosunek wartości jest przez pierwszy miesiąc. Taki układ myślalem na pierwszy tydzień, potem inny zestaw. Dzieki i tak bo potrzebowałem takiego punktu zaczepienia;)
Pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
W moim przekonaniu zdecydowanie za dużo białka. Ogranicz nabiał w pierwsze kolejności.

Co do węgli - skupiłbym się na jakościowym doborze produktów, więc ziemniaki/ryż/kasza jaglana jako główne źródło, makarony jako urozmaicenie. Staraj się urozmaicać jadłospis częściej, jak raz na tydzień. Zrób, ze 3-4 przykładowe menu, jeśli nie chce na bieżąco kombinować i przeplataj.

2-3 razy w tygodniu przypdałoby się zjeść tłustą, morską rybę. Ew. suplementacja omega-3 z pewnoscia byłaby opcją dobrą, jesli masz mozliwosci finansowe.

Prócz drobiu - śmiało możesz dorzucić tłuste mięso/podroby.

Ryby wędzone/w puszce osobiście bym ograniczył do max 1-2 razy w tyogdniu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
białka masz jak Coleman. taka ilosc absolutnie nie jest potrzebna i co wiecej- nie jest zdrowa. robilam p90x, mam cały program z amazona i dieta ktorą czytalam w ksiązce ma beznadziejne proporcje. bialko ustaw na 2-2,2g, tluszcze na min.1,2g i daj reszte z ww. w razie postepow lub braku bedziesz zmianiał

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Spoko. Przyjmuje to wszystko i ułoże coś lepszego. Dzieki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Siema ponownie:) Ułożyłem od nowa, z produktami które mi smakują, i starałem sie stosować do waszych rad. Oceńcie czy wystarczająco:)
Pozdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ser Bialy z Makaronem

Następny temat

Warzywa w posilkach okolo treningowych

WHEY premium