SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja "dieta"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Witajcie! Jest to moj pierwszy post, tak wiec chcialem sie przywitac

Dieta tego napewno niemozna nazwac, ale poprzestalem z fast foodem itd. Mam lat 16, do lat 13 bylem lekkoatleta. Swietne biegalem! Bylem niedopokonania, startowalem na wszelkich zawodach itp. Jednak nabawilem sie kontuzji i lenistwo spodobalo mi sie...
Mam 173 i waze niecale 70 kg 68-69 ... Jednak mase nabralem bardzo szybko siedzac wdomu i "pasac sie" jest ona dosyc widoczna np. twarz mam pulchniejsza. Dotychczas bylem szczuply i wysportowany i czytajac troskzie ulozylem mini diete ( odchudzac bede sie pierwszy raz... Jednak niewiem co zrobic na kolacje, moze mi doradzicie.

Oto ona

Moja dieta

6:00 - Pobudka

6:30 - Platki owsiane ( zwykła miseczka mleka 3.2% i garść płatków ).

7:30 - Wyjście do szkoły. ( biore z soba 0.5 l wody mineralnej niegazowanej )

9:00 - Sniadanie w szkole ( bułka z szynka, serem zoltym, salata i zodkiewkami ).

11:30 - II Sniadanie w szkole ( chleb z szynka/serem zoltym/salatą/jajkiem ).

14:00 - Koncówka lekcji ( owoce - jabłko/mandarynka/banan/pomarancza/ )

14:40 - Powrót do Domu - Obiad ( ryż( badz kasza ) , sos pomidorowy, kawalki miesa./zupa warzywna/zupa pomidorowa/ troche ziemniakow, salatka warzywna, chude mieso ).

16:00 - Przed treningem ( owoce - jabłko/mandarynka/banan/pomarancza/ , przygotowuje 2l wody niegazowanej, sok z 1 cytryny ) .

16:20 - Trening - Trening w domu, badz basen, wypad na zewnatrz[ bieganie, bieganie po schodach itp.] basen, 1x , lub 2x w miesiacu sauna ( Woda Mineralna Niegazowana 2l + sok z 1 cytryny ) .

17:00 - 18:00 - Koniec Treningu ( Owoce - Banan/ Jabłko/ Mandarynka/ Pomarancza , Warzywa - Marchewka, Salata ) , (Miska Platkow Owsianych)

19:00-20:00 - Kolacja


Zmieniony przez - nuBB w dniu 2009-03-24 15:08:49

kazdy z nas jest nuBB'kiem :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4486
10 posiłków. Raczej byłeś maratończykiem

W ciągu doby powinno byś od 5 do 7 posiłków. Więcej nie trzeba. Jedz co 2,5-3 godziny.
Poczytaj posty podwieszone bla bla bla

Na śniadanie daj płatki owsiane, mleczko, jajka, jakieś warzywko.
2 posiłek to w szkole więc możesz zrobić sobie kanapkę z wędliną z kurczaka czy indyka. Oczywiście chleb pełnoziarnisty.

Przed treningiem zjedz ryż, makaron albo kasze z kurczakiem, indykiem, czy jakąś rybką.
Nie jestem zwolennikiem mięsa wieprzowego więc ci go nie polecę.

Po treningu jw.

Później możesz dać jakiegoś tuńczyka z orzechami

Na kolację twarożek z oliwą z oliwek. Ot tak na szybko wymyślona dieta.

Don't panic! It was just murder, my dear Watson...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Dziekuje za uwage =] zastosuje sie :P

A tu niema 10 posilkow, miedzy czasie to sa takie przekaski uzupelniajace, jakis zdrowy owoc itd. ogolnie czytalem i chce zastosowac jakies 6-7 posilkow. Cwicze systematycznie, urozmaicone cwiczenia. Zaczynam biegac, po kontuzji. Napoczatek po 1h dziennie, puzniej 1.5h albo 2h mialem 91 w klatce, juz jest w granicach 85-86, taksamo jak 87 w talii jest jakies 83-84 . Mam nadzieje, ze szybko zrzuce wage, iz zawsze bylem szczuply i wysportowany!

Pozdrawiam!

kazdy z nas jest nuBB'kiem :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
to nie jest dieta. oblicz zapotrzebowanie, ogranicz owoce, pieczywo
wyrzuc ziemniaki, nie jedz zup, chyba ze przygotowywane sa bez smietany itd., sprawdz co to indeks glikemiczny i spożywaj produkty o niskim ig

i zmien 'przekaski' na normalne posilki co okolo 2,5godz.

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-03-28 10:56:07

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
wyrzuc ziemniaki ... Majac lat 17 cos takiego niewchodzi w opcje... Ziemniaki to glowny skladnik posilku. Ja niepotrzebuje diety cud. Jak mowilem ograniczylem slodycze, chpsy, fats food do zera niejem tego, wiecej sie ruszam, prowadze zdrowy tryb zycia. Wszyscy znajomi mi mowili, mniej swinstwa, wiecej ruchu, owocow itd.

kazdy z nas jest nuBB'kiem :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
to ci zle mowili
owoce=fruktoza, poza tym wiekszosc ma wysokie ig.
ziemniaki takze b. wysokie ig, zastepujesz je brazowym ryzem, co za problem

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Hmm... Co do brazowego ryzu to niewidze problemu. Dzieki, napewno sie zastosuje! Pozdrawiam!

kazdy z nas jest nuBB'kiem :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc ;]

Następny temat

DIETA-MASA do oceny

WHEY premium