SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Siłownia ! ! !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656


Pudełka po sumplach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
To już koniec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
fajnie nawet ,moglbys dac mi troche swojego obciazenia ;> albo chociaz pozyczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1332
obciążenia sporo, fajna siłka tylko ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Ladnie i zapraszam do mnie. Link w podpisie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
fajnie fajnie ale jak dla mnie brakuje wyciągu górnego i poręczy SOG dla Ciebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
fajny sprzecik do cwiczen.i obciazenie w sam raz pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
dzieki chłopaki za songi!
A to obciażenie i sprzęt to nie wszystko! Jeszcze jakas 100kg ma pozyczone szwagier pare hantli i sztangi!Ja bedzie mial czas to zrobi fotki i wzuce tutaj ta reszte!
pOzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
Ogólnie fajnie.
Tylko ta ławeczka wygląda trochę mało stabilna, jakby się miała powyginać przy pierwszym lepszym wyciskaniu. Może to tylko takie wrażenie z foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
To tylko takie wrazenie!
Siostry chłopak wyciskal naniej 130kg + 95kg jego waga!I spokojnie nic sie nie stalo!Ławeczka jak dlamnie jest ok!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konserwacja sprzetu

Następny temat

TESTY BIAŁEK - ZAJŻYJ

WHEY premium