SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Dieta dobra ;) ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
Witam mam 18 lat i mam za sobą 3 miesiące siłowni wcześniej równierz ćwiczyłem pół roku na sucho ale z przerwami :) . Profil uzupełniony waga wzrost itd. :D oto dieta jaką ułożyłem , jestem strasznie żarłoczny szczególnie w pracy gdzie mam ogromny apetyt daltego zawsze 2 składane sobie zjem co jakiś czas :D Teraz moje pytanie czy ilość białka nie jest przesadzona w tej "Diecie" ? Z góry dziekuję za odpowiedzi ^^

PS. Jeżeli chodzi o ten suple w diecie , fajne uzupełnienie tylko zrobiłem bład nie będzie 260 g tylko 200 gramów z rana i przed treningiem :)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
Nie dobra ;)

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3770
Dieta do niczego gdzie dobre tłuszcze na samym chlebie i szynce nie da rady.https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html  poczytaj najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
Dobra dzieki biore sie za lekture :) ! Zamykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
myślalem ze sobie jaja robisz ale chyba nie ;s kanapeczki ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1107
A właśnie - jaki jest powód dyskwalifikacji takiej diety, jeśli szynka na kanapce jest pochodzenia zwierzęcego :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
tam jest jakieś 20% mięsa :D reszta woda i spulchniacze :D
PS. Ta "dieta" to jakieś jaja...

Zmieniony przez - Hanneman w dniu 2012-08-13 23:34:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Dużo węgli. Zetnij do 4g na 1kg Twojej masy, a białka tak mniej więcej 2,5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
masa węgli, zero zdrowych tłuszczy. Kiedyś tak się chciałem odchudzać gdy nie wiedziałem jeszcze zbytnio wiele o odżywianiu - złuszczyła mi się skóra pomiędzy palcami, nawet zmiana diety na bardziej "zbilansowaną" nie pomogła, walczyłem z tym z rok.
Tłuszcze są też potrzebne organizmowi, szczególnie te zdrowe.

Ogółem wędlina w sklepach to szajs - za naprawdę w miarę okej wędlinę zapłacisz dużooooo, lepiej ci wyjdzie upiec se samemu mięcho i kłaść na kanapki.

No i oczywiście ta dieta to jakieś kpiny - 4 razy dziennie kanapka z syfem Czytaj kolego czytaj dużo, zacznij od podstaw układania diety i przykładowych diet.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłek po treningu

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - trening siłowy

WHEY premium