SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moderatorzy - zerknijcie tu %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
energis to provider internetu, maja tez swoj numer dostepowy tak jak TPSA czy onet. Nie jest przypadkiem tak, ze to jest ip ich modemu, a ci ludzie akurat sie przez ten modem laczyli z SFD? Watpie zeby kolesiowi chcialo sie zakladac tyle kont.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 457
No widze że w końcu jeden mądrzejszy sie znalazł. Jedynie Beast23 domyślił sie ze te wszystkie nicki nie są moje (troche byłoby to chore gdybym tyle ich założył) wiec panie pipes nie pisz ze nofy=Arbgor bo to nie prawda i do mamusi to możesz sie Ty poskarżyć. A tak w ogóle to mamy Ty w to nie mieszaj. I zauwaz pipo czy tam pipes nie wiem jak Ci dokładnie jest ze ktos jednak mnie poparł

WOLNOŚĆ DLA "nofego" i "Arbgora" !!!

KOX

KOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
to o mnie chodzi?

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

Zmieniony przez - Beast23 w dniu 2003-10-10 23:20:39

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Pipes to napis z koszulki w ktorej bylem jak sie logowalem na sfd. Tak sie zaczelo i zostanie. Szanuje swoj nick bo to jaki jest swiadczy o mnie. Nie jestem typem czlowieka o stu twarzach. To ile kont zalozyles mnie nie obchodzi, bo w rzeczywistosci nie istniejesz dla mnie a twoje zdanie o mnie jest nieistotne. W istocie nie chce mi sie nawet odpisywac tobie bo nie spodziewam sie przeczytac od ciebie nic godnego mojego czasu.

Ps. ArbgoR powinien wrocic, to go publicznie oczyszcze za nazwanie go nofim Cos mu sie nalezy za znieslawienie

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 457
Szkoda mi z toba w ogole gadac pipes, taki czlowiek jak ty na pewno ma ciezko w zyciu (z powodu np. braku kolegów i przyjaciół) wiec juz ci daruje. nara

KOX

KOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 844
Jestem z powrotem na forum. Musiałem założyc nowy nick, ale i tak nie cieszcie sie tak, panowie Venom i Pipes, bo nie zmienił sie za bardzo. Teraz mam neostrade na miesiąc to sie moge troche na was poużalać.
A propo Venoma, to uważam, że nadużywasz mocno możliwości moderatora. Nic więcej nie powiem bo moze mie jeszcze zbanujesz, co...?? Wymyslił sobie jakieś BANbonierki i teraz sie bedzie użytkownikami bawił. Panowie z SFD powinniście sie poważnie wszyscy zastanowic nad zmianą moderatora.
Do Pipesa: Nie wiem co ci przysło na myśl że napisałes ArbgoR=Nofy. Musiałbym być bardzo głupi by na pytanie o Winstrolu, Dece i Anavarze sam sobie odpowiedzieć zebym zrobił cykl z Sustanonu. Szczyt szczytów. Pomyśl na drugi raz troche zanim jakąś głupote napiszesz. Nofy żeczywiście może masz odrobine racji jeśli chodzi o tą wazelinę. Też to zauważyłem czytając post Żeczywiście to prawda, że miałes tyle nicków. (i tu dostaniemy kolejnego bana od pana V za prywatne rozmowy) Pogadamy lepiej. w szkole
Ani żałosnym ani też śmiesznym bym tego nie nazwał. Dziecinada. Całe szczęście że nie siedze tak długo w necie jak wy, bo widze że to może zmienić człowieka

HOLD MASS IN YOUR ASS!

HOLD MASS IN YOUR ASS!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Venom nie nadużywa funkcji moda.... jest wyjątkowo pobłażliwy, ale nie pisz o nim złych rzeczy... i nie potraktował Cie wcale ostro.. nie odwiedził Cie jeszcze w realu, tak jak niektórych, więc ciesz się

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
to co pisalem wczesniej nie bylo do ciebie tylko do nofiego. Wiec sie tak nie pusz. Chcialem ci pomoc, ale ty zle odczytales moje intencje. Ja nie laczylbym tym srodkow ktore podales, bo ........ (niech ci nofy powie dlaczego)Poza tym zrobisz jak zechcesz!

No i niby czemu mialbym sie cieszyc ze masz podobny nick ?

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Venom jest ziomek i bardzo dobrym moderatorem jest!! a ze w koncu zaczal BaNowac za tego typu posty to sie mu nie dziwie bo ilez to mozna wytrzymywac?? pytacie sie o cykle a nie macie pojecia co to za specyfiki i jak dzialaja? wiec moze zanim zaplanujecie jakis cykl to sie dowiecie troche o zywieniu,treningu i suplementacji a nie od razu do oceanu wskakujecie!!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 457
Ty Arbgor uważaj bo teraz "pipa" poluje na Ciebie weż wazelinke

KOX

KOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

swędzenie sutków - po jakim czasie nova??

Następny temat

Podsumowanie...

WHEY premium