SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocowanie drążka w drewnianej belce

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Witam,
ostatnio zakupiłem taki oto drążek sufitowy: http://kelton.pl/product-pol-85-Kelt...ufitu-HD9.html
Mam zamiar zamocować go do drewnianej belki, która jest elementem stropodachu. Mam do tego trzy pytania: Czy nie ma żadnych przeciwskazań, aby montować drążek do podciągania w tak obciążonej belce stropodachu? Jakich śrub czy też kołków użyć, aby drążek został stabilnie osadzony? Czy pochylenie o kilka stopni belki może być problemem?
Dołączam jeszcze zdjęcie belki, w której mocowany ma być drążek (pomiędzy dwoma czerwonymi liniami). Sorry za jakość, ale obecnie nie byłem wstanie zrobić go niczym innym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Jak się udasz do sklepu z artykułami mocującymi to Ci doradzą śruby albo specjalne wkręty o większej średnicy do drewna.
Jednak drążek musi być zamontowany idealnie w poziomie aby mięśnie miały takie same warunki pracy podczas treningu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dokładnie tak jak Rion. Przedewszystkim mocowanie na nierownej belce bedzie prowadzilo do dysproporcji, a to juz eleiminuje to miejsce do montarze

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Kurde, trochę słabo bo na poddaszu nie mam prostych belek... No, ale racja podczas wykonywania ćwiczeń całe plecy muszą pracować równomiernie. Dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłowania, pomoc sie przyda.

Następny temat

FBW problem

WHEY premium