SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny ból barku po lekkim upadku na dłoń czy to normalne??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32862 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Witam, jezdziłem wczoraj na rolkach w parku, podbiegło mi dziecko i chcąc uniknąć zderzenia wykonałem gwałtowny zwrot ale niestety wywróciłem się , podczas upadku podparłem się na prostej dłoni i raczej wyprostowanej ręce ( upadek dość lekki że się dziwie że takie objawy)
Zaraz po wstaniu czułem że boli mnie bark. Ręka najbardziej bolała jak bezwładni zwisała i ciągła w dół , ogólnie to ogromny ból nie był w całym barku tylko centralnie z boku nad bicepsem. cały ten miesien naramienny z boku bolał , sczezgólnie jak podnosiłem ręke a najbardziej jak robiłem unoszenie ramion na boki - coś ala ćwiczenie na kaptury .W nocy ból był już tak silny że musiałem brać jeden przeciwbólowy ketonal. Dzis jest juz troche lepiej ale nie wiem czy to przez mocny przeciwbólowy czy już się poprawia bo tylko coś naciągnąłem??Bol jest taki jak przy tzw miesniaku-mocnym stluczeniu miesnia

Dodam ze nie było zadnego siniaka, krwiaka, opuchnięcia itp



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-03-24 10:48:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóż takie urazy bolą. Poczekaj jeszcze jakiś czas jak nie będzie poprawy to musisz iść do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgaga a dieta i siłownia

Następny temat

Pekniete naczynka?

Wiecej