SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocniejszy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
Witam. Od dłuższego czasu chce skomponować sobie jakieś lepsze odżywki
Wiek: 20lat
wzrost: 190cm
waga: 95kg
staż: 4lata
wyciskanie:140 rekord teraz pewnie jakies 125kg
odzywki brane wczesniej: horse power, nitroII, white flood, storm, no elite,

White flood pamietam na mnie działał super ale byłem mały jeszcze i ważyłem z 70KG. Teraz myslalem o czyms mocniejszym chodzi mi po glowie Jack3d z 2 puszki.Wczensiej chcialem wziac storma z schockiem ale naczytalem sie slabych opinii wiec sobie odpuscilem celem cyklu jest nie koniecznie masa po prostu powrot do formy bo miesiac nie cwiczylem obijalem sie kompletnie (kryzys+ciepło) cykl chciałbym zeby byl w miare ekonomiczny zestaw witamin i bialko zostalo mi z poprzendiego cyklu takze musze poprawic swoja diete bo ostatnio sie zapuscilem i jadlem co popadnie.Pytanie tylko co z odzywek czy moze weszlo cos nowego na rynek.Meso raczej odpada bo wzialem kiedys dawke czulem sie super ale cisnienie mi podbilo dosc mocno jack3d tego nie zrobil a sklad podobny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
Zmieniłem decyzje postanowiłem kupic znowu Horse powera mam w domu z 400gram nitro II i 500g mono myślałem o takim dawkowaniu
DT:
rano 30gram Nitro II (jak sie skonczy to 5g mono)
przed treningiem 20-30gram hp
DNT:
20gram nitro rano
5g mono w poludnie

Myślicie że takie dawkowanie jest ok? i czy taki zestaw ma w ogole sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
teraz jak zbanowali 1,3 d to już raczej nic mocniejszego nie dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
Aras a S+S po moich wczesniejszych cyklach mnie nie zadowoli? wczesniej bralem storma do White flood po treningu ale tak bralem ze zapominalem albo male dawki wiec nie wypowiem sie czy dzialal z tym ze to ekonomicznie nie wychodzi w porownaniu z jack3d. Moze puszka jack3d jako przedtreningowka i cos dobrac po treningu i w DNT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
moze byc storm np

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jack3d ten co zbierał dobre opinie był z 1,3 d więc tez już będzie ciężko go dostać, ja zestaw strom+shock źle wspominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
To co jack3d pierwszy tydzien 1 dawka przed treningiem pozniej 2dawki przed treningiem wyjdzie 6tyg a po treningu i nietreningowe storm? bedzie dobrze? i bialeczko w razie brakow nie ma lepszych potreningowek? zazwyczaj bralem mono albo 3x creatine od QNT...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
kurde jak nie dostane w jack3d 1,3 to nie ma sensu go brac. wtedy moze white flood co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
zdecydowanie od razu bym w WF celowal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
i jak to dawkowac? bo on z tego co pamietam nie ma kreatyny i z checia zrobilbym sobie taki cykl bez krea. Dawki jakie?
DT
2x przed treningiem
DNT
1x w poludnie

po treningu nic nie brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tylko w dnt przed treningiem, zacznij od 1 porcji, ja kończyłem cykl na 3,5, możesz dorzucić jeszcze np. aakg i beta-alaninę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
to w dnt są treningi?

j/w tylko przed treningiem bierz

wg mnie skoro wydajesz kasę na przedtreningówkę dokupowanie aakg i innych środków w niej zawartych mija się z celem

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Kreta + Glutamina

Następny temat

dobrane odżywki czy dobre??

WHEY premium