SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne bole prawej nogi ,pomozcie :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
Witajcie, 6 lat temu mialam operowany "wyrostek". Po 8 dniach pobytu w szpitalu zaczela mnie bardzo bolec prawa noga na tyle ze , ze szpitala musialam wyjsc o kuli. Bol zostal do dzisiaj . Jest tak ze jak juz sie pojawi to trzyma mnie od paru dni do paru tygodni. zaczyna bolec mnie wtedy tylna czesc lydki a gdy bol jest nie do wytrzymania promieniuje on az po udo. po operacji mialam robione RTG nogi, USG zyl itd nic nie wykazalo zeby noga byla chora.Lekarze wykluczaja przyczyne bolu nogi z operacja ale rowniez nie wiedza co sie z ta noga dzieje jak usg i rtg nic niewykazuje w pozycji lezacej gdy bol sie pojawia mam problemy z wyprostowaniem nogi .W pozycji stojacej jest tak ze nie moge dosiegnac palcami do ziemi poniewaz czuje jak w prawej nodze od lydki az po udo naciaga mi sie "jakis" miesien z tylu.Czasami jest tak ze bol pojawia sie podczas jazdy samochodem i musze sie zatrzymac dopuki nie przestanie mnie troche bolec bo moglabym jeszcze wypadek spowodowac ..Prawda jest ze czlowiek do bolu sie przyzwyczaja bo sama od 6 lat mecze sie z tym i nikt nie potrafi mi postawic odpowiednie diagnosy co do tego. A moze ja mam cos z miesniem kulszowym nie takß prosze niech kazdy z was napisze co o tym mysli co to moze byc jakie badania mozna zrobic jeszcze w tym kierunku Pozdrawiam Karolina.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 291 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2963
Może nie z miesniem kulszowym bo takiego nie ma- sa mm kulszowo-goleniowe (polsciegnisty, polbloniasty i dwuglowy uda)
ale,
tak sobie myśle, ze to może być problem neurologiczny.

proponuje wybrać sie do dobrego fizjoterapeuty najlepiej takiego ze sporym doświadczeniem, trzeba zrobić kilka testów i dopiero wtedy można bedzie coś powiedzieć- ogólnie jeśli sprawa związana jest z układem ruchu to fizjoterapeuta do badania sie nadaje nie gorzej niż lekarz, może nawet lepiej...
wazne tylko zeby miał/miała doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Czasem po operacjach chirurgicznych na wskutek bezruchu, stresu dochodzi do tzw zablokowań stawów kręgosłupa, co może dawać takie objawy. Za taką "diagnozą" przemawia bezradność lekarzy. Rada jak wyżej. DObry fizjoterapeuta może pomóc w 15 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131
ja za bardzo sie nie znam jakie miesnie dokladnie mamy jakie nie . napisalam tak poniewaz moj lekarz rodzinny powiedzial mi ze tomoze byc problem z miesniem kulszowym ...hmm.. nie bylam jeszcze u zadnego fizjoterapeuty bo nikt mi nie poradzil zeby sie kierowac w tym kierunku sprobuje moze akurat ...
dzieki Wam....
pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przywodziciel?

Następny temat

zmarszczki? 18latek

Wiecej