SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocna konwersja do estradiolu POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1461

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

100

Wzrost

193

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

135

Obwód uda

58

Obwód talii

100

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86
Witam jestem tu nowy także sory za moje możliwe błędy . Pisze do was bo mam problem z cyklem który trwa od lutego . Mam 28 lat 193 cm 100 kg staż 3 lata . Jadę na enan 40 mg tura i clen 2 tyg i off . Pierwsze badania pokazały za wysoki estr i testo tylko 12 przy normie 3-8 . Wrzuciłem symex 4 dni cały tab a później 2 dni po pół . Zmieniłem z uber na malay bo myślałem ze fake . Estr podniósł się do 140 a test 14 . Tragedia wszystko mi konwertuje co robię zle.


Zmieniony przez - Pablo9879856 w dniu 2019-03-25 21:11:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dokladnie rozpiz swoj cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94354 Napisanych postów 364294 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668693
Wrzuć wyniki badań ,i napisz kiedy były robione dokładnie
Bo wyniki trochę slabe
100 w pasie to i E2 bardziej szaleje


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-03-25 21:14:04

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86
A wiec moj cykl od lutego lecę na 1 ml enan z malay co 4 dni . Clen od 4 tygodnia wrzuciłem kończąc na 3 tabsa dziennie i off po 2 tyg bo już nie czułem . Zamierzam znowu wrzucić . Tura biorę 40 mg dziennie od 5ego tygodnia cyklu . Hcg wrzucam od jutra bo do końca cyklu miesiąc i 5 dni . Dieta odpowiednia do redukcji , trzymam białko 3 gr , dziennie około 3000 kcl może trochę więcej . Wyniki wrzucam






Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-03-26 03:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86
Co poradzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Jak wrzucasz wyniki to zakrywają dane pesel itp a druga prawa teść jest ale stężenie chyba zaniżone bo na 500 mg to slaby wynik co do estro masz wyniki przed cyklem jakie było ? Może przed cyklem miałeś już wysoko estro albo porostu jesteś bardzo podatny na estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94354 Napisanych postów 364294 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668693
Kolego skasowałem wrzuć jeszcze raz te wyniki i zakryje dane !!!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86
lodzianin1
Kolego skasowałem wrzuć jeszcze raz te wyniki i zakryje dane !!!!!!


Gdzies przesiełem wyniki przed cyklem , natomiast pamietam ze test mialem 6 przy normie 3-8 a estradiol mialem w normie . Wczoraj jestem po calej tablecie symexu , zamierzam pociagnac przez 4-5 dni. Jak macie doswiadczenie co nalezy zrobic w takiej sytuacji to czekam na opinie . W pasie mam 100 ale sporo w tym wody bo diete trzymam takze to estro koniecznie do zbicia

czy jest mozliwe ze po strzalach prawie caly teść konwertuje do estradiolu ?












Zmieniony przez - Pablo9879856 w dniu 2019-03-26 10:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94354 Napisanych postów 364294 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668693
Estro do zbicia
Test słabiutki jest mocno zaniżony,to już kolejny wynik malaya co słabo wypada ,pomyslal bym o zmianie firmy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86
Miałem uber i było to samo , możliwe ze cały teść który wbijam przeradza się od razu w estrogen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 86
A jezeli nie trafiam w miesien chociaz watpie to jeest szansa ze dlatego nie ma tego testo tyle w wynikach ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po starym i przed nowym cyklem

Następny temat

Depresja po cyklu

WHEY premium