SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Możecie doradzic w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
witam wszystkich chciał bym prosić o rade Cwicze juz od 2 lat i 3 miesięcy mam 190 cm wzrostu i 100kg wagi od nowego roku dopiero rzuciłem palenie i przestałem zjadać wszytko co mi w ręce wpadnie i zaczynam miec spory problem z brzuchem ..... Cały ładnie rosnę w reku 43 , wszędzie suchy mięsień , poza brzuchem , mam tez dosc intensywny tryb życia ale to zaraz opisze jak ktoś by mógł mnie trochę nakierować poprawić będę wdzięczny

mój dzień zaczyna się o 12 w nocy bo o tej zaczynam prace
o 3 jem 4 kanapki spie do 8 gdzieś w vanie, wstaje o 8 mam do zrobienia 3 sklepy i wtedy zjadam okolo 8 dużych bananów i pije sok z owoców
o 12 jestem w domu zjem jakis jogurt najczęściej ryz na mleku
o 13 jestem na siłowni do okolo 14:30
okolo 15:30 jem obiad jakiś domowy lub makaron z kurczakiem
16 znowu zjem z 2 jogurty moze jakiegos banana
kolo 19 jem kolacje kanapki lub cos w tym stylu kolo 21 klade sie na 2 godziny i wstaje do pracy na nockę i tak od poniedziałku do piątku
nie mam tendencji do tycia i wyglądam całkiem ok z tym ze ukazuje się brzuch i to coraz mocniej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4486
Po pierwsze zmień pracę.
A tak na poważnie to poczytaj posty podwieszone. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne i obetnij z 250kcal, następnie w razie braku postępów zredukuj więcej. Jeśli powyższe cię z miejsca odstrasza stosuj się do https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Pamiętaj jednak, że najlepszym wyjściem byłoby sporządzenie rzetelnej diety. Dużo czytaj i z czasem uda ci się coś sklecić.

Don't panic! It was just murder, my dear Watson...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja + trochę suchego mięsiwa

Następny temat

Gotowa dieta do sprawdzenia ! ! !

WHEY premium