SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mniejszy brzuszek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
Hej wszystkim
Mam problem-mianowicie jest to mój brzuszek ;]
Chciałbym schudnąć dość znacznie i po tym wyćwiczyć mięśnie
Jak narazie ćwiczę ABS 8 minut (od 3 dni)

i codziennie dojeżdzam rowerkiem 2km do szkoły + codzienna jazda na rowerku rekreacyjna(niezbyt szybka) po 20-30 minut powolutku
Czy absy 8 min i jeżdżenie tak jw wystarczy aby stracić tłuszczyk na brzuszku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
ABS to takie machanie raz na jakiś czas nogą czy ręką i gapienie się w chmury. Pełen relaks
Ale nie o relaks chodzi tylko o porządny wycisk. A taki będzie tylko wtedy, gdy zaangażujesz maksymalną ilość mięśni. To mięśnie są piecem palącym kalorie, więc one powinny pracować jak najciężej. Dlatego prawdziwymi kilerami tłuszczu są przysiady ze sztangą, martwy ciąg, podciąganie na drążku czy dipsy.
Chcesz wycinki? Idź na siłownię.
I nie zapominaj o diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
Ale po tym co przeczytałem wystarczy 3x/tydzień pojeździć na rowerku po 30-1h i wystarczy,więc te abs co na filmiku + rowerek jw nie wystarczą ?? nie mam dojścia do siłki...
Mam 16 lat więc dieta odpada (dlaczego ?) a to dlatego że jem to co upichci mama,miałem diete 1 tygodniową robiłem same abs i z 85kg schudłem do 80 ale efekt jojo i znów jest 83kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz 16 lat, to wystarczy wywalić syf z jadłospisu, czyli żadnych chipsów, słodkich napojów, fast foodów. Dużo się ruszaj, nie musi być siłownia. Rower jest dużo lepszym rozwiązaniem niż ABS, wierz mi. ABS jest bardzo przereklamowany i tylko Ci co wiedzy nie mają robią na tym redukcję. To tak, jak byś polerował podłogę pod brudnym dywanem. Najpierw zajmij się tym, co jest na wierzchu, czyli tłuszczem.
Masz możliwość zapisania się na jakieś treningi? Gry zespołowe? Sporty walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Co do "syfu" nie mam zamiaru już pić ani jeść tej chemii...
Absy będę próbował ćwiczyć co 2-3 dni...
Co do treningów to jedynie to co pobiegam po podwórku(piłka nożna,rower,troche biegu-2,3km do sklepu xD) i lekcje wf (koleś z wf ostry):piłka nożna,bieg na 2km,siatkówka,bieg coopera itp
Sporty walki nie wchodzą w gre-przynajmniej nie teraz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5037
abs to syf a6w to syf ? to jak cwiczyc brzuch ?:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Taki na którym nie ma tłuszczu, czy zalany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5037
I to i to chciabym wiedziec;d duzo osob tutaj radzi ze abs jest o niebo lepsze od a6w a np Ty mowisz ze tez jest zle ;d ja np mam troche brzucha jeszcze.Co bys doradzil dla zalanych i dla tych ktorzy nie maja tluszczu oprucz diety ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja jestem tak pomiędzy zalaniem a brakiem tłuszczu...nie ma tak źle ale mogłoby być lepiej
Czekam na dalsze odpowiedzi speca od odchudzania co zrobić bez siłki i treningów ??
Więc jak? jazda na rowerku i nie jedzenie "syfu" + ćwiczenia co na w-f/na podwórku wystarczą aby stracić brzuszek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Powinny sporo zmienić. Jeśli będziesz to robił regularnie i do tego w miarę przyzwoicie jadł, to nie będzie źle. Na początek poproś mamę o zamianę ziemniaków na kaszę. Jestem pewien, że się zgodzi. A to już wiele zmienia.
Jedno jest pewne, siedzenie i jedzenie syfu nie sprzyja odchudzaniu.
zibill, ABS jest tak samo badziewny jak A6W czy ABS2. Redukcja tłuszczu to proces złożony, ale rozwiązania są dość proste. Biegać, jeździć na rowerze, trenować sporty walki, sporty siłowe lub cokolwiek co angażuje do całe ciało. Czy to będzie siatkówka, czy judo, bedzie to nieporównywalnie lepsze niż jakiś śmieszny ABS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261
Mimo ,że posiłki masz robione przez mamę postaraj się żeby było ich 5-6 dziennie. Zaraz po przebudzeniu jedz porządne śniadanie i później jedz co 2-3h (nie mów ,że masz szkołę i to jest niemożliwe, bo da się tak dobrać przerwy żeby posiłek był mniej więcej co te 2-3h). Poproś mamę żeby kupowała Ci do szkoły pełnoziarnisty chleb, zamiast zwykłych bułek. Zasugeruj żeby czasami robiła "zdrowe" obiady, a przynajmniej mniej tradycyjne od tłustego schaboszczaka i ziemniaków z masłem ;)

Skoro lubisz jeździć na rowerze przestań jeździć powolutku, zacznij traktować wyjście na rower jako trening- pedałuj szybko, znajduj górki pod które możesz wjechać, cały czas pedałuj (a nie na zasadzie- rozpędziłem się, a teraz chwila odpoczynku;) )

Jeśli to zastosujesz powinieneś zobaczyć efekt, ale pod warunkiem że będziesz to stosował cały czas, bo jak odstawisz ćwiczenia, i lepsze żywienie to efekt jojo murowany ;)

Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie- znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta na masę pomoc ocena/uwagi

BF