SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mitotropin? Opinie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Witam!
Z racji zbliżającego się okresu zwiększonej temperatury chcę przyśpieszyć tempo swojej redukcji i wspomóc się jakimś spalaczem...kilka lat temu brałem thermala (z efe, później z jakimś ziółkiem) z dobrymi efektami i bez jakiś skutków ubocznych, stosowałem też thermo fat burner treca, a ostatnio Hydroxycut po którym paskudnie się czułem, dlatego nie chcę do niego wracać. Co możecie polecić? Myslałem o mitotropinie...co o niej myślicie? Dobre efekty? Jak sampoczucie, spalanie, jakieś efekty uboczne? Nie chcę brać czegoś, po czym np nie będzie mi stawał Do tego kupie jeszcze BCAA...
Kilka słów o treningu:
Pon, wt, czw, pt-->split+aero (30-40 minut)
śr-->aero ok 60 minut
Brzuch codziennie po ok 200 spinań
Dieta-->ok 1900-2100 kcal wysoko białkowa
Wiek-->22 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1423 Napisanych postów 35562 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150829
jaki bf?

a z ciekawosci zapytam: jakie zapotrzebowanie? jaki rozklad wegli/bialek/tluszczyna kg masy ciala?

codo MIto, to zdania sa podzielone, jednych siecze za mocno po czerepie inni nie czuja nic nadzwyczajnego. Ja zalecałbym ostroznosc - jesli po HH zle sie czules.

Jest ankieta w podwieszonym temacie "regulamin dzialu", mogles wypelnic - byloby klarowniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP STRESS CONTROL

Nutlove-choco