SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mistrzostwa Polski w WL Federacji WRPF - ZŁOTORYJA 5.11.2016

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1152 Napisanych postów 14324 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235691
W kategorii do 75kg
Romeo Eremaschvili przy wadze 72kg wycisnął w bardzo ładnym stylu sztangę ważącą 225kg !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1152 Napisanych postów 14324 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235691
Mocna ekipa CHAŁAJ TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1152 Napisanych postów 14324 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235691
Puchar MONSTERA ciągle trwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1152 Napisanych postów 14324 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235691
Dajmy odpocząć organizatorowi....czekamy cierpliwie na wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1152 Napisanych postów 14324 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235691
Pudło kat.+140kg

1.Marcin Karkuła
2.Grzegorz Kantor
3.Jerzy Kot

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 578 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7808

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 578 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7808
WYNIKI już wkrótce




Zmieniony przez - FrankiPL w dniu 2016-11-06 18:49:21

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 578 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7808
WYNIKI MĘŻCZYZN
MISTRZOSTWA POLSKI W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RAW WRPF - ZŁOTORYJA 05.11.2016

DO 56 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 KOŁT DAMIAN 2000 BYSTRZYCA KŁODZKA 54.6 0.9334 57.5 65.0 70.0 X 60.67100 65.0
0 ZĘBROWSKI MICHAŁ 1991 PROSTYŃ 55.8 0.9135 95.0 X 95.0 X 95.0 X 0.00000 0.0

DO 60 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 CZAPIEWSKI KACPER 2002 CZARNA WODA 57.5 0.8874 50.0 X 50.0 57.5 X 44.37000 50.0

DO 67,5 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 LISOWIK DAMIAN 1990 BOLESŁAWIEC 67.4 0.7719 137.5 X 137.5 137.5 106.13625 137.5
2 ŚWITOŃSKI SEBASTIAN 1998 SŁUBICE 64.5 0.8004 132.5 X 132.5 137.5 X 106.05300 132.5
3 SMOCH DANIEL 1994 OLSZOWA 66.3 0.7823 110.0 120.0 127.5 99.74325 127.5
4 SUCHODOLSKI MAREK 1970 BYSTRZYCA KŁODZKA 67.5 0.7710 122.5 127.5 130.0 X 98.30250 127.5
5 LINKIEWICZ PATRYK 1996 BYSTRZYCA KŁODZKA 65.1 0.7942 110.0 120.0 127.5 X 95.30400 120.0
6 MŁODZIANKA KAMIL 1999 ZŁOTORYJA 67.5 0.7710 90.0 100.0 105.0 80.95500 105.0
7 ILCZYSZYN SZYMON 1999 BYSTRZYCA KŁODZKA 65.1 0.7942 65.0 75.0 82.5 X 59.56500 75.0
0 BIELAWSKI KACPER 2000 BYSTRZYCA KŁODZKA 63.8 0.8078 97.5 X 102.5 X 102.5 X 0.00000 0.0

DO 75 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 YEREMASHVILI ROMAN 1981 BIAŁORUŚ 72.9 0.7271 210.0 220.0 225.0 163.59750 225.0
2 DULKO MARCIN 1993 BYTOM 74.0 0.7193 160.0 170.0 172.5 X 122.28100 170.0
3 KROPIDŁOWSKI BOGDAN 1971 KARTUZY 74.6 0.7152 170.0 180.0 X 180.0 X 121.58400 170.0
4 SKRZYDEL TOBIASZ 1986 WYSZKÓW 75.0 0.7126 160.0 170.0 172.5 X 121.14200 170.0
5 NOWAK PAWEŁ 1993 ZŁOTORYJA 72.6 0.7293 155.0 162.5 172.5 X 118.51125 162.5
6 TOMCZAK SŁAWOMIR 1966 LĄDEK ZDRÓJ 74.6 0.7152 150.0 160.0 162.5 116.22000 162.5
7 PIKOR MARIUSZ 1988 WROCŁAW 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 106.89000 150.0
7 SZREIBER MARCIN 1981 MIEDZYLESIE 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 106.89000 150.0
9 SZYSZKO KRZYSZTOF 1999 LEGNICA 72.3 0.7315 140.0 145.0 147.5 107.89625 147.5
10 SURMACZ TOMASZ 1986 WROCŁAW 70.9 0.7422 122.5 127.5 132.5 98.34150 132.5
11 ROSIAK RADOSŁAW 1980 KUTNO 72.5 0.7300 125.0 X 125.0 130.0 X 91.25000 125.0
12 FORMELLA NIKODEM 2000 KARTUZY 74.2 0.7179 120.0 125.0 130.0 X 89.73750 125.0
13 JANIAK ANDRZEJ 1996 BRZEZINY 68.0 0.7665 120.0 122.5 125.0 X 93.89625 122.5
14 NIEWIADOMSKI PAWEŁ 1971 TOMASZÓW MAZ. 74.6 0.7152 120.0 122.5 125.0 X 87.61200 122.5
15 RABA HUBERT 1999 STRZELIN 67.9 0.7674 120.0 125.0 X 125.0 X 92.08800 120.0
16 SIMIŃSKI NORBERT 1999 LUBSKO 71.3 0.7390 100.0 105.0 107.5 X 77.59500 105.0
17 KALIŃSKI ANTONI 1953 KUTNO 69.4 0.7544 105.0 110.0 X 110.0 X 79.21200 105.0

DO 82,5 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 MIKSA ARTUR 1983 SZCZECIN 82.5 0.6699 207.5 215.0 220.0 147.37800 220.0
2 ZIELIŃSKI TOMASZ 1983 WYSZKÓW 81.3 0.6759 205.0 X 205.0 207.5 140.24925 207.5
3 PAWELAK MATEUSZ 1990 TOMASZÓW MAZ. 80.2 0.6816 205.0 207.5 X 207.5 X 139.72800 205.0
4 BELOUS ARTUR 1985 ROSJA 75.6 0.7086 190.0 200.0 205.0 X 141.72000 200.0
5 FABISZEWSKI JAROSŁAW 1989 PŁOCK 81.4 0.6754 185.0 190.0 195.0 131.70300 195.0
6 KOPANIA ADRIAN 1993 ZALESIE 82.5 0.6699 175.0 182.5 X 182.5 X 117.23250 175.0
7 BOCZAR ZBIGNIEW 1985 LWÓWEK ŚLĄSKI 82.1 0.6719 160.0 167.5 175.0 X 112.54325 167.5
8 KUPER OSKAR 1998 KARTUZY 78.0 0.6939 160.0 167.5 X 172.5 X 111.02400 160.0
9 NAGY MIKLOS NANDOR 1997 WĘGRY 79.7 0.6843 150.0 155.0 162.5 X 106.06650 155.0
10 JÓŹWIAK HUBERT 1998 ZŁOTORYJA 79.9 0.6832 120.0 130.0 140.0 95.64800 140.0
11 TARCZEWSKI RAFAŁ 1992 BYSTRZYCA KŁODZKA 78.4 0.6916 125.0 132.5 135.0 93.36600 135.0
12 KACZMAREK PATRYK 1995 KONSTANTYNÓ ŁÓDZKI 81.7 0.6739 125.0 130.0 135.0 X 87.60700 130.0
13 SZEMBARSKI PATRYK 1999 WAŁBRZYCH 82.5 0.6699 120.0 127.5 130.0 X 85.41225 127.5
14 SUDAK SŁAWOMIR 1969 TOMASZÓW MAZ. 79.5 0.6854 110.0 112.5 115.0 78.82100 115.0
15 OKRĘGLICKI MICHAŁ 1997 ZŁOTORYJA 81.6 0.6744 100.0 110.0 115.0 X 74.18400 110.0
16 ZIMOCH DAWID 1988 TRZCINICA 75.4 0.7099 105.0 110.0 X 110.0 X 74.53950 105.0
17 ANTONOWICZ ADRIAN 1988 WROCŁAW 76.6 0.7023 95.0 100.0 105.0 73.74150 105.0
0 PEKAL RYSZARD 1947 JERZMANICE-ZDRÓJ 77.9 0.6945 77.5 X 77.5 X 0.0 X 0.00000 0.0

DO 90 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 WRZAWIŃSKI ROBERT 1982 ŁÓDŹ 89.2 0.6413 212.5 220.0 225.0 X 141.08600 220.0
2 BUBEN PAVEL 1990 BIAŁORUŚ 87.9 0.6463 210.0 215.0 X 215.0 138.95450 215.0
3 BORCZYK MARIUSZ 1989 ŁÓDŹ 89.8 0.6391 210.0 215.0 217.5 X 137.40650 215.0
4 JEZIERSKI PIOTR 1984 STADGARD 89.6 0.6398 205.0 210.0 212.5 135.95750 212.5
5 GAJEWICZ MATEUSZ 1993 KUTNO 87.2 0.6491 190.0 200.0 205.0 133.06550 205.0
6 YANEVICH DYMITRY 1974 BIAŁORUŚ 86.6 0.6515 195.0 205.0 X 205.0 X 127.04250 195.0
7 BLINKIEWICZ MAKSYMILIAN 1996 RZEPLINO 83.2 0.6665 180.0 185.0 X 185.0 X 119.97000 180.0
8 CZARNECKI MATEUSZ 1998 KUTNO 83.6 0.6647 170.0 180.0 185.0 X 119.64600 180.0
9 CZEKAŁA KRZYSZTOF 1986 WIELKI BUCZEK 84.9 0.6588 170.0 175.0 X 180.0 X 111.99600 170.0
10 JURASZEK ANDRZEJ 1977 MIEDZYLESIE 89.2 0.6413 160.0 X 162.5 0.0 X 104.21125 162.5
11 MAZUREK ROBERT 1964 SZCZECIN 89.8 0.6391 160.0 165.0 X 165.0 X 102.25600 160.0
12 SOŁOWIEJ SANDRO 1999 NAMYSŁÓW 87.5 0.6479 140.0 X 140.0 150.0 X 90.70600 140.0
13 KRUPA ADAM 1993 ZŁOTORYJA 88.9 0.6424 130.0 135.0 140.0 89.93600 140.0
14 KLUS JAN 1945 WROCŁAW 88.8 0.6428 110.0 125.0 127.5 81.95700 127.5
0 KOZIEL PATRYK 1989 BYSTRZYCA KŁODZKA 89.2 0.6413 205.0 X 205.0 X 205.0 X 0.00000 0.0
0 CHMIELNICKI PIOTR 1983 ZŁOTORYJA 83.3 0.6661 180.0 X 180.0 X 180.0 X 0.00000 0.0
0 HAMBEC ERIC 1988 NIEMCY 89.2 0.6413 175.0 X 175.0 X 175.0 X 0.00000 0.0

DO 100 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 OLAH AKOS 1989 WĘGRY 99.1 0.6108 215.0 222.5 225.0 137.43000 225.0
2 ONDYCZ MACIEJ 1980 BYTOM 99.1 0.6108 212.5 220.0 225.0 X 134.37600 220.0
3 KOCYŁA ANDRZEJ 1976 ZŁOTORYJA 99.8 0.6091 207.5 215.0 225.0 X 130.95650 215.0
4 YAZICHYAN HOVHANNES 1971 ŁÓDŹ 96.7 0.6172 205.0 X 205.0 210.0 129.61200 210.0
5 PIOTRAK KRYSTIAN 1995 MOŁKINIA 91.2 0.6342 190.0 197.5 202.5 128.42550 202.5
6 KANCLERZ ROBERT 1978 BIAŁA PODLASKA 92.9 0.6285 200.0 X 200.0 205.0 X 125.70000 200.0
7 KOLERA KRZYSZTOF 1980 ZŁOTORYJA 99.9 0.6088 190.0 200.0 210.0 X 121.76000 200.0
8 GOGOLIŃSKI ARTUR 1995 KARTUZY 92.7 0.6292 192.5 197.5 X 200.0 X 121.12100 192.5
9 PODOLSKI PAWEŁ 1982 JELENIA GÓRA 99.2 0.6106 185.0 X 185.0 190.0 X 112.96100 185.0
10 DOBROWOLSKI PRZEMYSŁAW 1986 KONIN 96.6 0.6174 170.0 175.0 180.0 111.13200 180.0
11 RYCHLIK ADRIAN 1988 LUBIN 96.7 0.6172 180.0 X 180.0 182.5 X 111.09600 180.0
12 KOJDER ŁUKASZ 1993 WARSZAWA 91.0 0.6349 165.0 170.0 X 170.0 X 104.75850 165.0
13 SĘK DAWID 1994 TOMASZÓW MAZ. 99.3 0.6103 165.0 X 165.0 170.0 103.75100 170.0
14 BORKOWSKI DAWID 1995 WROCŁAW 92.6 0.6295 140.0 152.5 157.5 99.14625 157.5
15 ROGOZIŃSKI BARTŁOMIEJ 1982 ŚWIEBODZICE 99.9 0.6088 155.0 162.5 167.5 X 98.93000 162.5
16 ZGLIŃSKI PATRYK 1994 ŁÓDŹ 97.3 0.6155 155.0 165.0 X 165.0 X 95.40250 155.0
17 ELGERT JAKUB 2000 KARTUZY 92.3 0.6305 125.0 130.0 135.0 85.11750 135.0
18 BUCZYŃSKI JACENTY 1947 TOMASZÓW MAZ. 95.0 0.6220 75.0 82.5 87.5 54.42500 87.5

DO 110 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 SCHASTNY STASIEK 1993 BIAŁORUŚ 109.5 0.5893 235.0 245.0 252.5 148.79825 252.5
2 KACHELSKI BARTOSZ 1981 BYDGOSZCZ 108.4 0.5912 230.0 240.0 X 240.0 X 135.97600 230.0
3 BROŻYNA ŁUKASZ 1985 KIELCE 105.1 0.5974 210.0 217.5 225.0 X 129.93450 217.5
4 KABZA ARTUR 1990 WRZEŚNIA 108.9 0.5903 195.0 205.0 212.5 125.43875 212.5
5 RATAJ DAMIAN 1993 LÓDŹ 102.4 0.6030 195.0 202.5 205.0 X 122.10750 202.5
6 FORMELLA DAREK 1970 KARTUZY 109.3 0.5897 200.0 207.5 X 207.5 X 117.94000 200.0
7 JANKOWSKI JERZY 1965 OŁAWA 107.5 0.5928 190.0 197.5 202.5 X 117.07800 197.5
8 LEWANDOWSKI JERZY 1966 BOLESŁAWIEC 108.4 0.5912 190.0 200.0 X 200.0 X 112.32800 190.0
9 PASIEKA LESZEK 1955 NAKŁO NAD NOTECIĄ 100.3 0.6079 180.0 182.5 185.0 112.46150 185.0
10 GAJDULEWICZ ŁUKASZ 1997 MIEDZYLESIE 103.3 0.6011 170.0 175.0 180.0 X 105.19250 175.0
11 KOZŁOWSKI ROBERT 1973 PRUSZKÓW 108.0 0.5919 160.0 172.5 X 180.0 X 94.70400 160.0
12 LEŚNIEWSKI KONRAD 1998 ZŁOTORYJA 101.0 0.6062 140.0 145.0 150.0 X 87.89900 145.0
13 WILCZAK RYSZARD 1955 TOMASZÓW MAZ. 105.3 0.5970 140.0 142.5 145.0 86.56500 145.0
14 HENDZEL ALEKSANDER 2000 AUSTRIA 103.8 0.6000 90.0 X 90.0 X 90.0 54.00000 90.0
0 MICHALSKI RAFAŁ 1993 STADGARD 103.4 0.6009 185.0 X 185.0 X 185.0 X 0.00000 0.0
0 ODELSKI HENRYK 1949 NAMYSŁÓW 105.3 0.5970 140.0 X 140.0 X 140.0 X 0.00000 0.0

DO 125 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 ZDOBIAK ŁUKASZ 1985 ŁÓDŹ 116.5 0.5791 232.5 240.0 245.0 X 138.98400 240.0
2 HERODOWICZ ARKADIUSZ 1982 POZNAŃ 119.8 0.5751 230.0 235.0 242.5 X 135.14850 235.0
3 OPOLSKI ARKADIUSZ 1987 POLICE 116.0 0.5797 210.0 212.5 X 215.0 124.63550 215.0
4 GÓRSKI KAMIL 1995 WASIŁKÓW 115.4 0.5805 205.0 210.0 212.5 123.35625 212.5
5 KALETA RADOSŁAW 1973 ŁÓDŹ 113.2 0.5836 185.0 X 185.0 X 185.0 107.96600 185.0
6 WIECZOREK JACEK 1973 WROCŁĄW 119.3 0.5757 175.0 182.5 190.0 X 105.06525 182.5
7 CHMIELECKI RADOSŁAW 1973 LÓDŹ 116.6 0.5790 150.0 155.0 160.0 X 89.74500 155.0
8 KOPKA ADAM 1998 ŁÓDŹ 122.8 0.5720 130.0 135.0 140.0 X 77.22000 135.0

DO 140 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 NACEWICZ WALDEMAR 1963 PRUSZKÓW 133.4 0.5631 220.0 230.0 237.5 X 129.51300 230.0
2 BAŁYS KRZYSZTOF 1980 WAŁBRZYCH 125.4 0.5695 215.0 225.0 235.0 X 128.13750 225.0
3 FORNALCZYK KONRAD 1985 TUREK 125.4 0.5695 210.0 220.0 230.0 X 125.29000 220.0
4 SACEWICZ ROBERT 1973 WROCŁAW 131.6 0.5644 205.0 215.0 225.0 X 121.34600 215.0
5 KNAP MACIEJ 1975 PRUSZKÓW 131.0 0.5648 195.0 205.0 212.5 120.02000 212.5
6 CHAŁAJ BARTOSZ 1987 ŁÓDŹ 127.0 0.5681 200.0 210.0 X 210.0 X 113.62000 200.0
7 PETERMAN SIRKO 1977 NIEMCY 125.4 0.5695 190.0 200.0 205.0 X 113.90000 200.0
8 HALCZYK KRZYSZTOF 1974 MIEDZYLESIE 132.0 0.5641 180.0 185.0 187.5 X 104.35850 185.0
9 HENDZEL MIROSŁAW 1974 AUSTRIA 137.8 0.5602 160.0 170.0 180.0 X 95.23400 170.0

+ 140 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 KARKULA MARCIN 1982 WARSZAWA 144.4 0.5563 245.0 255.0 260.0 X 141.85650 255.0
2 KANTOR GRZEGORZ 1972 MIEDZYLESIE 140.3 0.5586 175.0 180.0 X 180.0 100.54800 180.0
3 KOT JERZY 1968 ŁÓDŹ 147.7 0.5545 160.0 170.0 177.5 98.42375 177.5
4 BOJARCZUK DARIUSZ 1962 BERLIN 143.9 0.5566 175.0 X 175.0 180.0 X 97.40500 175.0
0 CYRWUS ROBERT 1985 OBIDOWA 147.4 0.5547 260.0 X 260.0 X 260.0 X 0.00000 0.0

JUNIOR 17
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 SZYSZKO KRZYSZTOF 1999 LEGNICA 72.3 0.7315 140.0 145.0 147.5 147.5 107.8963
2 RABA HUBERT 1999 STRZELIN 67.9 0.7674 120.0 125.0 X 125.0 X 120.0 92.0880
3 SOŁOWIEJ SANDRO 1999 NAMYSŁÓW 87.5 0.6479 140.0 X 140.0 150.0 X 140.0 90.7060
4 FORMELLA NIKODEM 2000 KARTUZY 74.2 0.7179 120.0 125.0 130.0 X 125.0 89.7375
5 SZEMBARSKI PATRYK 1999 WAŁBRZYCH 82.5 0.6699 120.0 127.5 130.0 X 127.5 85.4123
6 ELGERT JAKUB 2000 KARTUZY 92.3 0.6305 125.0 130.0 135.0 135.0 85.1175
7 MŁODZIANKA KAMIL 1999 ZŁOTORYJA 67.5 0.7710 90.0 100.0 105.0 105.0 80.9550
8 SIMIŃSKI NORBERT 1999 LUBSKO 71.3 0.7390 100.0 105.0 107.5 X 105.0 77.5950
9 KOŁT DAMIAN 2000 BYSTRZYCA KŁODZKA 54.6 0.9334 57.5 65.0 70.0 X 65.0 60.6710
10 ILCZYSZYN SZYMON 1999 BYSTRZYCA KŁODZKA 65.1 0.7942 65.0 75.0 82.5 X 75.0 59.5650
11 HENDZEL ALEKSANDER 2000 AUSTRIA 103.8 0.6000 90.0 X 90.0 X 90.0 90.0 54.0000
12 CZAPIEWSKI KACPER 2002 CZARNA WODA 57.5 0.8874 50.0 X 50.0 57.5 X 50.0 44.3700
0 BIELAWSKI KACPER 2000 BYSTRZYCA KŁODZKA 63.8 0.8078 97.5 X 102.5 X 102.5 X 0.0 0.0000

JUNIOR 19
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 CZARNECKI MATEUSZ 1998 KUTNO 83.6 0.6647 170.0 180.0 185.0 X 180.0 119.64600
2 KUPER OSKAR 1998 KARTUZY 78.0 0.6939 160.0 167.5 X 172.5 X 160.0 111.02400
3 NAGY MIKLOS NANDOR 1997 WĘGRY 79.7 0.6843 150.0 155.0 162.5 X 155.0 106.06650
4 ŚWITOŃSKI SEBASTIAN 1998 SŁUBICE 64.5 0.8004 132.5 X 132.5 137.5 X 132.5 106.05300
5 GAJDULEWICZ ŁUKASZ 1997 MIEDZYLESIE 103.3 0.6011 170.0 175.0 180.0 X 175.0 105.19250
6 JÓŹWIAK HUBERT 1998 ZŁOTORYJA 79.9 0.6832 120.0 130.0 140.0 140.0 95.64800
7 LEŚNIEWSKI KONRAD 1998 ZŁOTORYJA 101.0 0.6062 140.0 145.0 150.0 X 145.0 87.89900
8 KOPKA ADAM 1998 ŁÓDŹ 122.8 0.5720 130.0 135.0 140.0 X 135.0 77.22000
9 OKRĘGLICKI MICHAŁ 1997 ZŁOTORYJA 81.6 0.6744 100.0 110.0 115.0 X 110.0 74.18400

JUNIOR 21
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 PIOTRAK KRYSTIAN 1995 MOŁKINIA 91.2 0.6342 190.0 197.5 202.5 202.5 128.42550
2 GÓRSKI KAMIL 1995 WASIŁKÓW 115.4 0.5805 205.0 210.0 212.5 212.5 123.35625
3 GOGOLIŃSKI ARTUR 1995 KARTUZY 92.7 0.6292 192.5 197.5 X 200.0 X 192.5 121.12100
4 BLINKIEWICZ MAKSYMILIAN 1996 RZEPLINO 83.2 0.6665 180.0 185.0 X 185.0 X 180.0 119.97000
5 BORKOWSKI DAWID 1995 WROCŁAW 92.6 0.6295 140.0 152.5 157.5 157.5 99.14625
6 LINKIEWICZ PATRYK 1996 BYSTRZYCA KŁODZKA 65.1 0.7942 110.0 120.0 127.5 X 120.0 95.30400
7 JANIAK ANDRZEJ 1996 BRZEZINY 68.0 0.7665 120.0 122.5 125.0 X 122.5 93.89625
8 KACZMAREK PATRYK 1995 KONSTANTYNÓ ŁÓDZKI 81.7 0.6739 125.0 130.0 135.0 X 130.0 87.60700

JUNIOR 23
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 SCHASTNY STASIEK 1993 BIAŁORUŚ 109.5 0.5893 235.0 245.0 252.5 252.5 148.79825
2 GAJEWICZ MATEUSZ 1993 KUTNO 87.2 0.6491 190.0 200.0 205.0 205.0 133.06550
3 DULKO MARCIN 1993 BYTOM 74.0 0.7193 160.0 170.0 172.5 X 170.0 122.28100
4 RATAJ DAMIAN 1993 LÓDŹ 102.4 0.6030 195.0 202.5 205.0 X 202.5 122.10750
5 NOWAK PAWEŁ 1993 ZŁOTORYJA 72.6 0.7293 155.0 162.5 172.5 X 162.5 118.51125
6 KOPANIA ADRIAN 1993 ZALESIE 82.5 0.6699 175.0 182.5 X 182.5 X 175.0 117.23250
7 KOJDER ŁUKASZ 1993 WARSZAWA 91.0 0.6349 165.0 170.0 X 170.0 X 165.0 104.75850
8 SĘK DAWID 1994 TOMASZÓW MAZ. 99.3 0.6103 165.0 X 165.0 170.0 170.0 103.75100
9 SMOCH DANIEL 1994 OLSZOWA 66.3 0.7823 110.0 120.0 127.5 127.5 99.74325
10 ZGLIŃSKI PATRYK 1994 ŁÓDŹ 97.3 0.6155 155.0 165.0 X 165.0 X 155.0 95.40250
11 KRUPA ADAM 1993 ZŁOTORYJA 88.9 0.6424 130.0 135.0 140.0 140.0 89.93600
0 MICHALSKI RAFAŁ 1993 STADGARD 103.4 0.6009 185.0 X 185.0 X 185.0 X 0.0 0.00000

SENIOR
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 YEREMASHVILI ROMAN 1981 BIAŁORUŚ 72.9 0.7271 210.0 220.0 225.0 225.0 163.59750
2 MIKSA ARTUR 1983 SZCZECIN 82.5 0.6699 207.5 215.0 220.0 220.0 147.37800
3 KARKULA MARCIN 1982 WARSZAWA 144.4 0.5563 245.0 255.0 260.0 X 255.0 141.85650
4 BELOUS ARTUR 1985 ROSJA 75.6 0.7086 190.0 200.0 205.0 X 200.0 141.72000
5 WRZAWIŃSKI ROBERT 1982 ŁÓDŹ 89.2 0.6413 212.5 220.0 225.0 X 220.0 141.08600
6 ZIELIŃSKI TOMASZ 1983 WYSZKÓW 81.3 0.6759 205.0 X 205.0 207.5 207.5 140.24925
7 PAWELAK MATEUSZ 1990 TOMASZÓW MAZ. 80.2 0.6816 205.0 207.5 X 207.5 X 205.0 139.72800
8 ZDOBIAK ŁUKASZ 1985 ŁÓDŹ 116.5 0.5791 232.5 240.0 245.0 X 240.0 138.98400
9 BUBEN PAVEL 1990 BIAŁORUŚ 87.9 0.6463 210.0 215.0 X 215.0 215.0 138.95450
10 OLAH AKOS 1989 WĘGRY 99.1 0.6108 215.0 222.5 225.0 225.0 137.43000
11 BORCZYK MARIUSZ 1989 ŁÓDŹ 89.8 0.6391 210.0 215.0 217.5 X 215.0 137.40650
12 KACHELSKI BARTOSZ 1981 BYDGOSZCZ 108.4 0.5912 230.0 240.0 X 240.0 X 230.0 135.97600
13 JEZIERSKI PIOTR 1984 STADGARD 89.6 0.6398 205.0 210.0 212.5 212.5 135.95750
14 HERODOWICZ ARKADIUSZ 1982 POZNAŃ 119.8 0.5751 230.0 235.0 242.5 X 235.0 135.14850
15 ONDYCZ MACIEJ 1980 BYTOM 99.1 0.6108 212.5 220.0 225.0 X 220.0 134.37600
16 FABISZEWSKI JAROSŁAW 1989 PŁOCK 81.4 0.6754 185.0 190.0 195.0 195.0 131.70300
17 BROŻYNA ŁUKASZ 1985 KIELCE 105.1 0.5974 210.0 217.5 225.0 X 217.5 129.93450
18 BAŁYS KRZYSZTOF 1980 WAŁBRZYCH 125.4 0.5695 215.0 225.0 235.0 X 225.0 128.13750
19 KANCLERZ ROBERT 1978 BIAŁA PODLASKA 92.9 0.6285 200.0 X 200.0 205.0 X 200.0 125.70000
20 KABZA ARTUR 1990 WRZEŚNIA 108.9 0.5903 195.0 205.0 212.5 212.5 125.43875
21 FORNALCZYK KONRAD 1985 TUREK 125.4 0.5695 210.0 220.0 230.0 X 220.0 125.29000
22 OPOLSKI ARKADIUSZ 1987 POLICE 116.0 0.5797 210.0 212.5 X 215.0 215.0 124.63550
23 KOLERA KRZYSZTOF 1980 ZŁOTORYJA 99.9 0.6088 190.0 200.0 210.0 X 200.0 121.76000
24 SKRZYDEL TOBIASZ 1986 WYSZKÓW 75.0 0.7126 160.0 170.0 172.5 X 170.0 121.14200
25 PETERMAN SIRKO 1977 NIEMCY 125.4 0.5695 190.0 200.0 205.0 X 200.0 113.90000
26 CHAŁAJ BARTOSZ 1987 ŁÓDŹ 127.0 0.5681 200.0 210.0 X 210.0 X 200.0 113.62000
27 PODOLSKI PAWEŁ 1982 JELENIA GÓRA 99.2 0.6106 185.0 X 185.0 190.0 X 185.0 112.96100
28 BOCZAR ZBIGNIEW 1985 LWÓWEK ŚLĄSKI 82.1 0.6719 160.0 167.5 175.0 X 167.5 112.54325
29 CZEKAŁA KRZYSZTOF 1986 WIELKI BUCZEK 84.9 0.6588 170.0 175.0 X 180.0 X 170.0 111.99600
30 DOBROWOLSKI PRZEMYSŁAW 1986 KONIN 96.6 0.6174 170.0 175.0 180.0 180.0 111.13200
31 RYCHLIK ADRIAN 1988 LUBIN 96.7 0.6172 180.0 X 180.0 182.5 X 180.0 111.09600
32 PIKOR MARIUSZ 1988 WROCŁAW 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 150.0 106.89000
33 SZREIBER MARCIN 1981 MIEDZYLESIE 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 150.0 106.89000
34 LISOWIK DAMIAN 1990 BOLESŁAWIEC 67.4 0.7719 137.5 X 137.5 137.5 137.5 106.13625
35 JURASZEK ANDRZEJ 1977 MIEDZYLESIE 89.2 0.6413 160.0 X 162.5 0.0 X 162.5 104.21125
36 ROGOZIŃSKI BARTŁOMIEJ 1982 ŚWIEBODZICE 99.9 0.6088 155.0 162.5 167.5 X 162.5 98.93000
37 SURMACZ TOMASZ 1986 WROCŁAW 70.9 0.7422 122.5 127.5 132.5 132.5 98.34150
38 TARCZEWSKI RAFAŁ 1992 BYSTRZYCA KŁODZKA 78.4 0.6916 125.0 132.5 135.0 135.0 93.36600
39 ROSIAK RADOSŁAW 1980 KUTNO 72.5 0.7300 125.0 X 125.0 130.0 X 125.0 91.25000
40 ZIMOCH DAWID 1988 TRZCINICA 75.4 0.7099 105.0 110.0 X 110.0 X 105.0 74.53950
41 ANTONOWICZ ADRIAN 1988 WROCŁAW 76.6 0.7023 95.0 100.0 105.0 105.0 73.74150
0 HAMBEC ERIC 1988 NIEMCY 89.2 0.6413 175.0 X 175.0 X 175.0 X 0.0 0.00000
0 CYRWUS ROBERT 1985 OBIDOWA 147.4 0.5547 260.0 X 260.0 X 260.0 X 0.0 0.00000
0 CHMIELNICKI PIOTR 1983 ZŁOTORYJA 83.3 0.6661 180.0 X 180.0 X 180.0 X 0.0 0.00000
0 ZĘBROWSKI MICHAŁ 1991 PROSTYŃ 55.8 0.9135 95.0 X 95.0 X 95.0 X 0.0 0.00000
0 KOZIEL PATRYK 1989 BYSTRZYCA KŁODZKA 89.2 0.6413 205.0 X 205.0 X 205.0 X 0.0 0.00000

WETERAN 40
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 KOCYŁA ANDRZEJ 1976 ZŁOTORYJA 99.8 0.6091 207.5 215.0 225.0 X 215.0 130.95650
2 YAZICHYAN HOVHANNES 1971 ŁÓDŹ 96.7 0.6172 205.0 X 205.0 210.0 210.0 129.61200
3 YANEVICH DYMITRY 1974 BIAŁORUŚ 86.6 0.6515 195.0 205.0 X 205.0 X 195.0 127.04250
4 KROPIDŁOWSKI BOGDAN 1971 KARTUZY 74.6 0.7152 170.0 180.0 X 180.0 X 170.0 121.58400
5 SACEWICZ ROBERT 1973 WROCŁAW 131.6 0.5644 205.0 215.0 225.0 X 215.0 121.34600
6 KNAP MACIEJ 1975 PRUSZKÓW 131.0 0.5648 195.0 205.0 212.5 212.5 120.02000
7 FORMELLA DAREK 1970 KARTUZY 109.3 0.5897 200.0 207.5 X 207.5 X 200.0 117.94000
8 KALETA RADOSŁAW 1973 ŁÓDŹ 113.2 0.5836 185.0 X 185.0 X 185.0 185.0 107.96600
9 WIECZOREK JACEK 1973 WROCŁĄW 119.3 0.5757 175.0 182.5 190.0 X 182.5 105.06525
10 HALCZYK KRZYSZTOF 1974 MIEDZYLESIE 132.0 0.5641 180.0 185.0 187.5 X 185.0 104.35850
11 KANTOR GRZEGORZ 1972 MIEDZYLESIE 140.3 0.5586 175.0 180.0 X 180.0 180.0 100.54800
12 KOT JERZY 1968 ŁÓDŹ 147.7 0.5545 160.0 170.0 177.5 177.5 98.42375
13 SUCHODOLSKI MAREK 1970 BYSTRZYCA KŁODZKA 67.5 0.7710 122.5 127.5 130.0 X 127.5 98.30250
14 HENDZEL MIROSŁAW 1974 AUSTRIA 137.8 0.5602 160.0 170.0 180.0 X 170.0 95.23400
15 KOZŁOWSKI ROBERT 1973 PRUSZKÓW 108.0 0.5919 160.0 172.5 X 180.0 X 160.0 94.70400
16 CHMIELECKI RADOSŁAW 1973 LÓDŹ 116.6 0.5790 150.0 155.0 160.0 X 155.0 89.74500
17 NIEWIADOMSKI PAWEŁ 1971 TOMASZÓW MAZ. 74.6 0.7152 120.0 122.5 125.0 X 122.5 87.61200
18 SUDAK SŁAWOMIR 1969 TOMASZÓW MAZ. 79.5 0.6854 110.0 112.5 115.0 115.0 78.82100

WETERAN 50
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 NACEWICZ WALDEMAR 1963 PRUSZKÓW 133.4 0.5631 220.0 230.0 237.5 X 230.0 129.51300
2 JANKOWSKI JERZY 1965 OŁAWA 107.5 0.5928 190.0 197.5 202.5 X 197.5 117.07800
3 TOMCZAK SŁAWOMIR 1966 LĄDEK ZDRÓJ 74.6 0.7152 150.0 160.0 162.5 162.5 116.22000
4 LEWANDOWSKI JERZY 1966 BOLESŁAWIEC 108.4 0.5912 190.0 200.0 X 200.0 X 190.0 112.32800
5 MAZUREK ROBERT 1964 SZCZECIN 89.8 0.6391 160.0 165.0 X 165.0 X 160.0 102.25600
6 BOJARCZUK DARIUSZ 1962 BERLIN 143.9 0.5566 175.0 X 175.0 180.0 X 175.0 97.40500

WETERAN 60+
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 PASIEKA LESZEK 1955 NAKŁO NAD NOTECIĄ 100.3 0.6079 180.0 182.5 185.0 185.0 112.46150
2 WILCZAK RYSZARD 1955 TOMASZÓW MAZ. 105.3 0.5970 140.0 142.5 145.0 145.0 86.56500
3 KLUS JAN 1945 WROCŁAW 88.8 0.6428 110.0 125.0 127.5 127.5 81.95700
4 KALIŃSKI ANTONI 1953 KUTNO 69.4 0.7544 105.0 110.0 X 110.0 X 105.0 79.21200
5 BUCZYŃSKI JACENTY 1947 TOMASZÓW MAZ. 95.0 0.6220 75.0 82.5 87.5 87.5 54.42500
0 PEKAL RYSZARD 1947 JERZMANICE-ZDRÓJ 77.9 0.6945 77.5 X 77.5 X 0.0 X 0.0 0.00000
0 ODELSKI HENRYK 1949 NAMYSŁÓW 105.3 0.5970 140.0 X 140.0 X 140.0 X 0.0 0.00000

JUNIOR 17 DO 75 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 SZYSZKO KRZYSZTOF 1999 LEGNICA 72.3 0.7315 140.0 145.0 147.5 107.8963 147.5
2 FORMELLA NIKODEM 2000 KARTUZY 74.2 0.7179 120.0 125.0 130.0 X 89.7375 125.0
3 RABA HUBERT 1999 STRZELIN 67.9 0.7674 120.0 125.0 X 125.0 X 92.0880 120.0
4 SIMIŃSKI NORBERT 1999 LUBSKO 71.3 0.7390 100.0 105.0 107.5 X 77.5950 105.0

JUNIOR 19 DO 82,5 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 KUPER OSKAR 1998 KARTUZY 78.0 0.6939 160.0 167.5 X 172.5 X 111.02400 160.0
2 NAGY MIKLOS NANDOR 1997 WĘGRY 79.7 0.6843 150.0 155.0 162.5 X 106.06650 155.0
3 JÓŹWIAK HUBERT 1998 ZŁOTORYJA 79.9 0.6832 120.0 130.0 140.0 95.64800 140.0
4 OKRĘGLICKI MICHAŁ 1997 ZŁOTORYJA 81.6 0.6744 100.0 110.0 115.0 X 74.18400 110.0

SENIOR DO 75 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 YEREMASHVILI ROMAN 1981 BIAŁORUŚ 72.9 0.7271 210.0 220.0 225.0 163.5975 225.0
2 SKRZYDEL TOBIASZ 1986 WYSZKÓW 75.0 0.7126 160.0 170.0 172.5 X 121.1420 170.0
3 SZREIBER MARCIN 1981 MIEDZYLESIE 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 106.8900 150.0
3 PIKOR MARIUSZ 1988 WROCŁAW 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 106.8900 150.0
4 SURMACZ TOMASZ 1986 WROCŁAW 70.9 0.7422 122.5 127.5 132.5 98.3415 132.5
5 ROSIAK RADOSŁAW 1980 KUTNO 72.5 0.7300 125.0 X 125.0 130.0 X 91.2500 125.0

SENIOR DO 82,5 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 MIKSA ARTUR 1983 SZCZECIN 82.5 0.6699 207.5 215.0 220.0 147.37800 220.0
2 ZIELIŃSKI TOMASZ 1983 WYSZKÓW 81.3 0.6759 205.0 X 205.0 207.5 140.24925 207.5
3 PAWELAK MATEUSZ 1990 TOMASZÓW MAZ. 80.2 0.6816 205.0 207.5 X 207.5 X 139.72800 205.0
4 BELOUS ARTUR 1985 ROSJA 75.6 0.7086 190.0 200.0 205.0 X 141.72000 200.0
5 FABISZEWSKI JAROSŁAW 1989 PŁOCK 81.4 0.6754 185.0 190.0 195.0 131.70300 195.0
6 BOCZAR ZBIGNIEW 1985 LWÓWEK ŚLĄSKI 82.1 0.6719 160.0 167.5 175.0 X 112.54325 167.5
7 TARCZEWSKI RAFAŁ 1992 BYSTRZYCA KŁODZKA 78.4 0.6916 125.0 132.5 135.0 93.36600 135.0
8 ZIMOCH DAWID 1988 TRZCINICA 75.4 0.7099 105.0 110.0 X 110.0 X 74.53950 105.0
9 ANTONOWICZ ADRIAN 1988 WROCŁAW 76.6 0.7023 95.0 100.0 105.0 73.74150 105.0

SENIOR DO 90 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 WRZAWIŃSKI ROBERT 1982 ŁÓDŹ 89.2 0.6413 212.5 220.0 225.0 X 141.08600 220.0
2 BUBEN PAVEL 1990 BIAŁORUŚ 87.9 0.6463 210.0 215.0 X 215.0 138.95450 215.0
3 BORCZYK MARIUSZ 1989 ŁÓDŹ 89.8 0.6391 210.0 215.0 217.5 X 137.40650 215.0
4 JEZIERSKI PIOTR 1984 STADGARD 89.6 0.6398 205.0 210.0 212.5 135.95750 212.5
5 CZEKAŁA KRZYSZTOF 1986 WIELKI BUCZEK 84.9 0.6588 170.0 175.0 X 180.0 X 111.99600 170.0
6 JURASZEK ANDRZEJ 1977 MIEDZYLESIE 89.2 0.6413 160.0 X 162.5 0.0 X 104.21125 162.5
0 HAMBEC ERIC 1988 NIEMCY 89.2 0.6413 175.0 X 175.0 X 175.0 X 0.00000 0.0
0 KOZIEL PATRYK 1989 BYSTRZYCA KŁODZKA 89.2 0.6413 205.0 X 205.0 X 205.0 X 0.00000 0.0
0 CHMIELNICKI PIOTR 1983 ZŁOTORYJA 83.3 0.6661 180.0 X 180.0 X 180.0 X 0.00000 0.0

SENIOR DO 100 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 OLAH AKOS 1989 WĘGRY 99.1 0.6108 215.0 222.5 225.0 137.43000 225.0
2 ONDYCZ MACIEJ 1980 BYTOM 99.1 0.6108 212.5 220.0 225.0 X 134.37600 220.0
3 KANCLERZ ROBERT 1978 BIAŁA PODLASKA 92.9 0.6285 200.0 X 200.0 205.0 X 125.70000 200.0
4 KOLERA KRZYSZTOF 1980 ZŁOTORYJA 99.9 0.6088 190.0 200.0 210.0 X 121.76000 200.0
5 PODOLSKI PAWEŁ 1982 JELENIA GÓRA 99.2 0.6106 185.0 X 185.0 190.0 X 112.96100 185.0
6 DOBROWOLSKI PRZEMYSŁAW 1986 KONIN 96.6 0.6174 170.0 175.0 180.0 111.13200 180.0
7 RYCHLIK ADRIAN 1988 LUBIN 96.7 0.6172 180.0 X 180.0 182.5 X 111.09600 180.0
8 ROGOZIŃSKI BARTŁOMIEJ 1982 ŚWIEBODZICE 99.9 0.6088 155.0 162.5 167.5 X 98.93000 162.5

SENIOR DO 140 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 BAŁYS KRZYSZTOF 1980 WAŁBRZYCH 125.4 0.5695 215.0 225.0 235.0 X 128.13750 225.0
2 FORNALCZYK KONRAD 1985 TUREK 125.4 0.5695 210.0 220.0 230.0 X 125.29000 220.0
3 PETERMAN SIRKO 1977 NIEMCY 125.4 0.5695 190.0 200.0 205.0 X 113.90000 200.0
4 CHAŁAJ BARTOSZ 1987 ŁÓDŹ 127.0 0.5681 200.0 210.0 X 210.0 X 113.62000 200.0

WETERAN 40 DO 140 KG MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 SACEWICZ ROBERT 1973 WROCŁAW 131.6 0.5644 205.0 215.0 225.0 X 121.34600 215.0
2 KNAP MACIEJ 1975 PRUSZKÓW 131.0 0.5648 195.0 205.0 212.5 120.02000 212.5
3 HALCZYK KRZYSZTOF 1974 MIEDZYLESIE 132.0 0.5641 180.0 185.0 187.5 X 104.35850 185.0
4 HENDZEL MIROSŁAW 1974 AUSTRIA 137.8 0.5602 160.0 170.0 180.0 X 95.23400 170.0

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 ŚWITOŃSKI SEBASTIAN 1998 SŁUBICE 64.5 0.8004 132.5 X 132.5 137.5 X 132.5 106.05300
2 GAJDULEWICZ ŁUKASZ 1997 MIEDZYLESIE 103.3 0.6011 170.0 175.0 180.0 X 175.0 105.19250
3 ROGOZIŃSKI BARTŁOMIEJ 1982 ŚWIEBODZICE 99.9 0.6088 155.0 162.5 167.5 X 162.5 98.93000
4 NIEWIADOMSKI PAWEŁ 1971 TOMASZÓW MAZ. 74.6 0.7152 120.0 122.5 125.0 X 122.5 87.61200
5 ZIMOCH DAWID 1988 TRZCINICA 75.4 0.7099 105.0 110.0 X 110.0 X 105.0 74.53950

MUNDUROWI MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 JEZIERSKI PIOTR 1984 STADGARD 89.6 0.6398 205.0 210.0 212.5 212.5 135.95750
2 KOCYŁA ANDRZEJ 1976 ZŁOTORYJA 99.8 0.6091 207.5 215.0 225.0 X 215.0 130.95650
3 BROŻYNA ŁUKASZ 1985 KIELCE 105.1 0.5974 210.0 217.5 225.0 X 217.5 129.93450
4 BAŁYS KRZYSZTOF 1980 WAŁBRZYCH 125.4 0.5695 215.0 225.0 235.0 X 225.0 128.13750
5 KOLERA KRZYSZTOF 1980 ZŁOTORYJA 99.9 0.6088 190.0 200.0 210.0 X 200.0 121.76000
6 BOCZAR ZBIGNIEW 1985 LWÓWEK ŚLĄSKI 82.1 0.6719 160.0 167.5 175.0 X 167.5 112.54325
7 PIKOR MARIUSZ 1988 WROCŁAW 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 150.0 106.89000
8 KOJDER ŁUKASZ 1993 WARSZAWA 91.0 0.6349 165.0 170.0 X 170.0 X 165.0 104.75850
9 HALCZYK KRZYSZTOF 1974 MIEDZYLESIE 132.0 0.5641 180.0 185.0 187.5 X 185.0 104.35850
10 JURASZEK ANDRZEJ 1977 MIEDZYLESIE 89.2 0.6413 160.0 X 162.5 0.0 X 162.5 104.21125

OPEN MĘŻCZYZN
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 YEREMASHVILI ROMAN 1981 BIAŁORUŚ 72.9 0.7271 210.0 220.0 225.0 225.0 163.59750
2 SCHASTNY STASIEK 1993 BIAŁORUŚ 109.5 0.5893 235.0 245.0 252.5 252.5 148.79825
3 MIKSA ARTUR 1983 SZCZECIN 82.5 0.6699 207.5 215.0 220.0 220.0 147.37800
4 KARKULA MARCIN 1982 WARSZAWA 144.4 0.5563 245.0 255.0 260.0 X 255.0 141.85650
5 BELOUS ARTUR 1985 ROSJA 75.6 0.7086 190.0 200.0 205.0 X 200.0 141.72000
6 WRZAWIŃSKI ROBERT 1982 ŁÓDŹ 89.2 0.6413 212.5 220.0 225.0 X 220.0 141.08600
7 ZIELIŃSKI TOMASZ 1983 WYSZKÓW 81.3 0.6759 205.0 X 205.0 207.5 207.5 140.24925
8 PAWELAK MATEUSZ 1990 TOMASZÓW MAZ. 80.2 0.6816 205.0 207.5 X 207.5 X 205.0 139.72800
9 ZDOBIAK ŁUKASZ 1985 ŁÓDŹ 116.5 0.5791 232.5 240.0 245.0 X 240.0 138.98400
10 BUBEN PAVEL 1990 BIAŁORUŚ 87.9 0.6463 210.0 215.0 X 215.0 215.0 138.95450
11 OLAH AKOS 1989 WĘGRY 99.1 0.6108 215.0 222.5 225.0 225.0 137.43000
12 BORCZYK MARIUSZ 1989 ŁÓDŹ 89.8 0.6391 210.0 215.0 217.5 X 215.0 137.40650
13 KACHELSKI BARTOSZ 1981 BYDGOSZCZ 108.4 0.5912 230.0 240.0 X 240.0 X 230.0 135.97600
14 JEZIERSKI PIOTR 1984 STADGARD 89.6 0.6398 205.0 210.0 212.5 212.5 135.95750
15 HERODOWICZ ARKADIUSZ 1982 POZNAŃ 119.8 0.5751 230.0 235.0 242.5 X 235.0 135.14850
16 ONDYCZ MACIEJ 1980 BYTOM 99.1 0.6108 212.5 220.0 225.0 X 220.0 134.37600
17 GAJEWICZ MATEUSZ 1993 KUTNO 87.2 0.6491 190.0 200.0 205.0 205.0 133.06550
18 FABISZEWSKI JAROSŁAW 1989 PŁOCK 81.4 0.6754 185.0 190.0 195.0 195.0 131.70300
19 KOCYŁA ANDRZEJ 1976 ZŁOTORYJA 99.8 0.6091 207.5 215.0 225.0 X 215.0 130.95650
20 BROŻYNA ŁUKASZ 1985 KIELCE 105.1 0.5974 210.0 217.5 225.0 X 217.5 129.93450
21 YAZICHYAN HOVHANNES 1971 ŁÓDŹ 96.7 0.6172 205.0 X 205.0 210.0 210.0 129.61200
22 NACEWICZ WALDEMAR 1963 PRUSZKÓW 133.4 0.5631 220.0 230.0 237.5 X 230.0 129.51300
23 PIOTRAK KRYSTIAN 1995 MOŁKINIA 91.2 0.6342 190.0 197.5 202.5 202.5 128.42550
24 BAŁYS KRZYSZTOF 1980 WAŁBRZYCH 125.4 0.5695 215.0 225.0 235.0 X 225.0 128.13750
25 YANEVICH DYMITRY 1974 BIAŁORUŚ 86.6 0.6515 195.0 205.0 X 205.0 X 195.0 127.04250
26 KANCLERZ ROBERT 1978 BIAŁA PODLASKA 92.9 0.6285 200.0 X 200.0 205.0 X 200.0 125.70000
27 KABZA ARTUR 1990 WRZEŚNIA 108.9 0.5903 195.0 205.0 212.5 212.5 125.43875
28 FORNALCZYK KONRAD 1985 TUREK 125.4 0.5695 210.0 220.0 230.0 X 220.0 125.29000
29 OPOLSKI ARKADIUSZ 1987 POLICE 116.0 0.5797 210.0 212.5 X 215.0 215.0 124.63550
30 GÓRSKI KAMIL 1995 WASIŁKÓW 115.4 0.5805 205.0 210.0 212.5 212.5 123.35625
31 DULKO MARCIN 1993 BYTOM 74.0 0.7193 160.0 170.0 172.5 X 170.0 122.28100
32 RATAJ DAMIAN 1993 LÓDŹ 102.4 0.6030 195.0 202.5 205.0 X 202.5 122.10750
33 KOLERA KRZYSZTOF 1980 ZŁOTORYJA 99.9 0.6088 190.0 200.0 210.0 X 200.0 121.76000
34 KROPIDŁOWSKI BOGDAN 1971 KARTUZY 74.6 0.7152 170.0 180.0 X 180.0 X 170.0 121.58400
35 SACEWICZ ROBERT 1973 WROCŁAW 131.6 0.5644 205.0 215.0 225.0 X 215.0 121.34600
36 SKRZYDEL TOBIASZ 1986 WYSZKÓW 75.0 0.7126 160.0 170.0 172.5 X 170.0 121.14200
37 GOGOLIŃSKI ARTUR 1995 KARTUZY 92.7 0.6292 192.5 197.5 X 200.0 X 192.5 121.12100
38 KNAP MACIEJ 1975 PRUSZKÓW 131.0 0.5648 195.0 205.0 212.5 212.5 120.02000
39 BLINKIEWICZ MAKSYMILIAN 1996 RZEPLINO 83.2 0.6665 180.0 185.0 X 185.0 X 180.0 119.97000
40 CZARNECKI MATEUSZ 1998 KUTNO 83.6 0.6647 170.0 180.0 185.0 X 180.0 119.64600
41 NOWAK PAWEŁ 1993 ZŁOTORYJA 72.6 0.7293 155.0 162.5 172.5 X 162.5 118.51125
42 FORMELLA DAREK 1970 KARTUZY 109.3 0.5897 200.0 207.5 X 207.5 X 200.0 117.94000
43 KOPANIA ADRIAN 1993 ZALESIE 82.5 0.6699 175.0 182.5 X 182.5 X 175.0 117.23250
44 JANKOWSKI JERZY 1965 OŁAWA 107.5 0.5928 190.0 197.5 202.5 X 197.5 117.07800
45 TOMCZAK SŁAWOMIR 1966 LĄDEK ZDRÓJ 74.6 0.7152 150.0 160.0 162.5 162.5 116.22000
46 PETERMAN SIRKO 1977 NIEMCY 125.4 0.5695 190.0 200.0 205.0 X 200.0 113.90000
47 CHAŁAJ BARTOSZ 1987 ŁÓDŹ 127.0 0.5681 200.0 210.0 X 210.0 X 200.0 113.62000
48 PODOLSKI PAWEŁ 1982 JELENIA GÓRA 99.2 0.6106 185.0 X 185.0 190.0 X 185.0 112.96100
49 BOCZAR ZBIGNIEW 1985 LWÓWEK ŚLĄSKI 82.1 0.6719 160.0 167.5 175.0 X 167.5 112.54325
50 PASIEKA LESZEK 1955 NAKŁO NAD NOTECIĄ 100.3 0.6079 180.0 182.5 185.0 185.0 112.46150
51 LEWANDOWSKI JERZY 1966 BOLESŁAWIEC 108.4 0.5912 190.0 200.0 X 200.0 X 190.0 112.32800
52 CZEKAŁA KRZYSZTOF 1986 WIELKI BUCZEK 84.9 0.6588 170.0 175.0 X 180.0 X 170.0 111.99600
53 DOBROWOLSKI PRZEMYSŁAW 1986 KONIN 96.6 0.6174 170.0 175.0 180.0 180.0 111.13200
54 RYCHLIK ADRIAN 1988 LUBIN 96.7 0.6172 180.0 X 180.0 182.5 X 180.0 111.09600
55 KUPER OSKAR 1998 KARTUZY 78.0 0.6939 160.0 167.5 X 172.5 X 160.0 111.02400
56 KALETA RADOSŁAW 1973 ŁÓDŹ 113.2 0.5836 185.0 X 185.0 X 185.0 185.0 107.96600
57 SZYSZKO KRZYSZTOF 1999 LEGNICA 72.3 0.7315 140.0 145.0 147.5 147.5 107.89625
58 PIKOR MARIUSZ 1988 WROCŁAW 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 150.0 106.89000
59 SZREIBER MARCIN 1981 MIEDZYLESIE 75.0 0.7126 140.0 145.0 150.0 150.0 106.89000
60 LISOWIK DAMIAN 1990 BOLESŁAWIEC 67.4 0.7719 137.5 X 137.5 137.5 137.5 106.13625
61 NAGY MIKLOS NANDOR 1997 WĘGRY 79.7 0.6843 150.0 155.0 162.5 X 155.0 106.06650
62 ŚWITOŃSKI SEBASTIAN 1998 SŁUBICE 64.5 0.8004 132.5 X 132.5 137.5 X 132.5 106.05300
63 GAJDULEWICZ ŁUKASZ 1997 MIEDZYLESIE 103.3 0.6011 170.0 175.0 180.0 X 175.0 105.19250
64 WIECZOREK JACEK 1973 WROCŁĄW 119.3 0.5757 175.0 182.5 190.0 X 182.5 105.06525
65 KOJDER ŁUKASZ 1993 WARSZAWA 91.0 0.6349 165.0 170.0 X 170.0 X 165.0 104.75850
66 HALCZYK KRZYSZTOF 1974 MIEDZYLESIE 132.0 0.5641 180.0 185.0 187.5 X 185.0 104.35850
67 JURASZEK ANDRZEJ 1977 MIEDZYLESIE 89.2 0.6413 160.0 X 162.5 0.0 X 162.5 104.21125
68 SĘK DAWID 1994 TOMASZÓW MAZ. 99.3 0.6103 165.0 X 165.0 170.0 170.0 103.75100
69 MAZUREK ROBERT 1964 SZCZECIN 89.8 0.6391 160.0 165.0 X 165.0 X 160.0 102.25600
70 KANTOR GRZEGORZ 1972 MIEDZYLESIE 140.3 0.5586 175.0 180.0 X 180.0 180.0 100.54800
71 SMOCH DANIEL 1994 OLSZOWA 66.3 0.7823 110.0 120.0 127.5 127.5 99.74325
72 BORKOWSKI DAWID 1995 WROCŁAW 92.6 0.6295 140.0 152.5 157.5 157.5 99.14625
73 ROGOZIŃSKI BARTŁOMIEJ 1982 ŚWIEBODZICE 99.9 0.6088 155.0 162.5 167.5 X 162.5 98.93000
74 KOT JERZY 1968 ŁÓDŹ 147.7 0.5545 160.0 170.0 177.5 177.5 98.42375
75 SURMACZ TOMASZ 1986 WROCŁAW 70.9 0.7422 122.5 127.5 132.5 132.5 98.34150
76 SUCHODOLSKI MAREK 1970 BYSTRZYCA KŁODZKA 67.5 0.7710 122.5 127.5 130.0 X 127.5 98.30250
77 BOJARCZUK DARIUSZ 1962 BERLIN 143.9 0.5566 175.0 X 175.0 180.0 X 175.0 97.40500
78 JÓŹWIAK HUBERT 1998 ZŁOTORYJA 79.9 0.6832 120.0 130.0 140.0 140.0 95.64800
79 ZGLIŃSKI PATRYK 1994 ŁÓDŹ 97.3 0.6155 155.0 165.0 X 165.0 X 155.0 95.40250
80 LINKIEWICZ PATRYK 1996 BYSTRZYCA KŁODZKA 65.1 0.7942 110.0 120.0 127.5 X 120.0 95.30400
81 HENDZEL MIROSŁAW 1974 AUSTRIA 137.8 0.5602 160.0 170.0 180.0 X 170.0 95.23400
82 KOZŁOWSKI ROBERT 1973 PRUSZKÓW 108.0 0.5919 160.0 172.5 X 180.0 X 160.0 94.70400
83 JANIAK ANDRZEJ 1996 BRZEZINY 68.0 0.7665 120.0 122.5 125.0 X 122.5 93.89625
84 TARCZEWSKI RAFAŁ 1992 BYSTRZYCA KŁODZKA 78.4 0.6916 125.0 132.5 135.0 135.0 93.36600
85 RABA HUBERT 1999 STRZELIN 67.9 0.7674 120.0 125.0 X 125.0 X 120.0 92.08800
86 ROSIAK RADOSŁAW 1980 KUTNO 72.5 0.7300 125.0 X 125.0 130.0 X 125.0 91.25000
87 SOŁOWIEJ SANDRO 1999 NAMYSŁÓW 87.5 0.6479 140.0 X 140.0 150.0 X 140.0 90.70600
88 KRUPA ADAM 1993 ZŁOTORYJA 88.9 0.6424 130.0 135.0 140.0 140.0 89.93600
89 CHMIELECKI RADOSŁAW 1973 LÓDŹ 116.6 0.5790 150.0 155.0 160.0 X 155.0 89.74500
90 FORMELLA NIKODEM 2000 KARTUZY 74.2 0.7179 120.0 125.0 130.0 X 125.0 89.73750
91 LEŚNIEWSKI KONRAD 1998 ZŁOTORYJA 101.0 0.6062 140.0 145.0 150.0 X 145.0 87.89900
92 NIEWIADOMSKI PAWEŁ 1971 TOMASZÓW MAZ. 74.6 0.7152 120.0 122.5 125.0 X 122.5 87.61200
93 KACZMAREK PATRYK 1995 KONSTANTYNÓ ŁÓDZKI 81.7 0.6739 125.0 130.0 135.0 X 130.0 87.60700
94 WILCZAK RYSZARD 1955 TOMASZÓW MAZ. 105.3 0.5970 140.0 142.5 145.0 145.0 86.56500
95 SZEMBARSKI PATRYK 1999 WAŁBRZYCH 82.5 0.6699 120.0 127.5 130.0 X 127.5 85.41225
96 ELGERT JAKUB 2000 KARTUZY 92.3 0.6305 125.0 130.0 135.0 135.0 85.11750
97 KLUS JAN 1945 WROCŁAW 88.8 0.6428 110.0 125.0 127.5 127.5 81.95700
98 MŁODZIANKA KAMIL 1999 ZŁOTORYJA 67.5 0.7710 90.0 100.0 105.0 105.0 80.95500
99 KALIŃSKI ANTONI 1953 KUTNO 69.4 0.7544 105.0 110.0 X 110.0 X 105.0 79.21200
100 SUDAK SŁAWOMIR 1969 TOMASZÓW MAZ. 79.5 0.6854 110.0 112.5 115.0 115.0 78.82100
101 SIMIŃSKI NORBERT 1999 LUBSKO 71.3 0.7390 100.0 105.0 107.5 X 105.0 77.59500
102 KOPKA ADAM 1998 ŁÓDŹ 122.8 0.5720 130.0 135.0 140.0 X 135.0 77.22000
103 ZIMOCH DAWID 1988 TRZCINICA 75.4 0.7099 105.0 110.0 X 110.0 X 105.0 74.53950
104 OKRĘGLICKI MICHAŁ 1997 ZŁOTORYJA 81.6 0.6744 100.0 110.0 115.0 X 110.0 74.18400
105 ANTONOWICZ ADRIAN 1988 WROCŁAW 76.6 0.7023 95.0 100.0 105.0 105.0 73.74150
106 KOŁT DAMIAN 2000 BYSTRZYCA KŁODZKA 54.6 0.9334 57.5 65.0 70.0 X 65.0 60.67100
107 ILCZYSZYN SZYMON 1999 BYSTRZYCA KŁODZKA 65.1 0.7942 65.0 75.0 82.5 X 75.0 59.56500
108 BUCZYŃSKI JACENTY 1947 TOMASZÓW MAZ. 95.0 0.6220 75.0 82.5 87.5 87.5 54.42500
109 HENDZEL ALEKSANDER 2000 AUSTRIA 103.8 0.6000 90.0 X 90.0 X 90.0 90.0 54.00000
110 CZAPIEWSKI KACPER 2002 CZARNA WODA 57.5 0.8874 50.0 X 50.0 57.5 X 50.0 44.37000
0 CYRWUS ROBERT 1985 OBIDOWA 147.4 0.5547 260.0 X 260.0 X 260.0 X 0.0 0.00000
0 ZĘBROWSKI MICHAŁ 1991 PROSTYŃ 55.8 0.9135 95.0 X 95.0 X 95.0 X 0.0 0.00000
0 BIELAWSKI KACPER 2000 BYSTRZYCA KŁODZKA 63.8 0.8078 97.5 X 102.5 X 102.5 X 0.0 0.00000
0 ODELSKI HENRYK 1949 NAMYSŁÓW 105.3 0.5970 140.0 X 140.0 X 140.0 X 0.0 0.00000
0 CHMIELNICKI PIOTR 1983 ZŁOTORYJA 83.3 0.6661 180.0 X 180.0 X 180.0 X 0.0 0.00000
0 PEKAL RYSZARD 1947 JERZMANICE-ZDRÓJ 77.9 0.6945 77.5 X 77.5 X 0.0 X 0.0 0.00000
0 KOZIEL PATRYK 1989 BYSTRZYCA KŁODZKA 89.2 0.6413 205.0 X 205.0 X 205.0 X 0.0 0.00000
0 HAMBEC ERIC 1988 NIEMCY 89.2 0.6413 175.0 X 175.0 X 175.0 X 0.0 0.00000
0 MICHALSKI RAFAŁ 1993 STADGARD 103.4 0.6009 185.0 X 185.0 X 185.0 X 0.0 0.00000
1

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 578 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7808
WYNIKI KOBIET
MISTRZOSTWA POLSKI W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RAW WRPF - ZŁOTORYJA 05.11.2016


DO 56 KG KOBIET
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 KORKIS-RAZZOUKI BETTINA 1965 WROCŁAW 55.5 1.1849 60.0 65.0 67.5 X 77.01850 65.0
0 ANASIEWICZ JOLANTA 1969 BOLESŁAWIEC 54.9 1.1950 77.5 X 77.5 X 77.5 X 0.00000 0.0

DO 60 KG KOBIET
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 LAMAKA AŁA 1980 BIAŁORUŚ 59.6 1.1207 95.0 100.0 105.0 117.67350 105.0
2 PRAWIC MAŁGORZATA 1988 ŁÓDŹ 59.5 1.1221 85.0 92.5 X 92.5 X 95.37850 85.0
3 TOMCZAK BOŻENA 1970 LĄDEK ZDRÓJ 57.8 1.1478 60.0 65.0 67.5 X 74.60700 65.0
4 ADAMSKA ALEKSANDRA 1995 ŁÓDŹ 57.6 1.1509 55.0 60.0 65.0 X 69.05400 60.0

DO 67,5 KG KOBIET
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 KACZOROWSKA HONORATA 1985 ŁÓDŹ 63.1 1.0727 110.0 117.5 120.0 X 126.04225 117.5
2 SUŁKOWSKA ANNA 1985 SOPOT 67.4 1.0217 85.0 90.0 95.0 X 91.95300 90.0
3 ZAWADZKA MARTA 1996 SZCZECIN 67.3 1.0228 70.0 75.0 80.0 81.82400 80.0

DO 75 KG KOBIET
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 CHACHUŁA MARTA 1987 TOMASZÓW MAZ. 69.7 0.9978 85.0 87.5 90.0 X 87.30750 87.5
2 SZMITOWSKA AGNIESZKA 2000 ŁÓDŹ 71.4 0.9815 55.0 57.5 X 57.5 X 53.98250 55.0
3 TURZYNIECKA SONIA 1953 SZCZYTNICA 73.5 0.9629 55.0 57.5 X 57.5 X 52.95950 55.0

DO 90 KG KOBIET
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA PKT. WILKS'A MAX. CIĘŻAR
1 OTTER NADIA 1983 NIEMCY 86.6 0.8788 135.0 140.0 145.0 X 123.03200 140.0

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ KOBIET
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 TURZYNIECKA SONIA 1953 SZCZYTNICA 73.5 0.9629 55.0 57.5 X 57.5 X 55.0 52.95950

OPEN KOBIET
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ RCZNIK MIEJSCOWOŚĆ WAGA WSP.WILKS'A I PRÓBA II PRÓBA III PRÓBA MAX. CIĘŻAR PKT. WILKS'A
1 KACZOROWSKA HONORATA 1985 ŁÓDŹ 63.10 1.0727 110.0 117.5 120.0 X 117.5 126.04225
2 OTTER NADIA 1983 NIEMCY 86.60 0.8788 135.0 140.0 145.0 X 140.0 123.03200
3 LAMAKA AŁA 1980 BIAŁORUŚ 59.60 1.1207 95.0 100.0 105.0 105.0 117.67350
4 PRAWIC MAŁGORZATA 1988 ŁÓDŹ 59.50 1.1221 85.0 92.5 X 92.5 X 85.0 95.37850
5 SUŁKOWSKA ANNA 1985 SOPOT 67.40 1.0217 85.0 90.0 95.0 X 90.0 91.95300
6 CHACHUŁA MARTA 1987 TOMASZÓW MAZ. 69.70 0.9978 85.0 87.5 90.0 X 87.5 87.30750
7 ZAWADZKA MARTA 1996 SZCZECIN 67.30 1.0228 70.0 75.0 80.0 80.0 81.82400
8 KORKIS-RAZZOUKI BETTINA 1965 WROCŁAW 55.50 1.1849 60.0 65.0 67.5 X 65.0 77.01850
9 TOMCZAK BOŻENA 1970 LĄDEK ZDRÓJ 57.80 1.1478 60.0 65.0 67.5 X 65.0 74.60700
10 ADAMSKA ALEKSANDRA 1995 ŁÓDŹ 57.60 1.1509 55.0 60.0 65.0 X 60.0 69.05400
11 SZMITOWSKA AGNIESZKA 2000 ŁÓDŹ 71.40 0.9815 55.0 57.5 X 57.5 X 55.0 53.98250
12 TURZYNIECKA SONIA 1953 SZCZYTNICA 73.50 0.9629 55.0 57.5 X 57.5 X 55.0 52.95950
0 ANASIEWICZ JOLANTA 1969 BOLESŁAWIEC 54.90 1.1950 77.5 X 77.5 X 77.5 X 0.0 0.00000
1

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 578 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7808
WYNIKI DRUŻYNOWE
MISTRZOSTWA POLSKI W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RAW WRPF - ZŁOTORYJA 05.11.2016


DRUŻYNY
MIEJSCE NAZWA NAZWISKO IMIĘ PKT. WILKS'A
1 ADRENALINA RAZEM 837.78625
LAMAKA AŁA 117.67350
YEREMASHVILI ROMAN 163.59750
SCHASTNY STASIEK 148.79825
BELOUS ARTUR 141.72000
BUBEN PAVEL 138.95450
YANEVICH DYMITRY 127.04250
2 TYTAN TEAM RAZEM 809.80175
KACZOROWSKA HONORATA 126.04225
KARKULA MARCIN 141.85650
PAWELAK MATEUSZ 139.72800
BORCZYK MARIUSZ 137.40650
GAJEWICZ MATEUSZ 133.06550
FABISZEWSKI JAROSŁAW 131.70300
3 CHAŁAJ TEAM RAZEM 727.99100
PRAWIC MAŁGORZATA 95.37850
WRZAWIŃSKI ROBERT 141.08600
ZDOBIAK ŁUKASZ 138.98400
KOCYŁA ANDRZEJ 130.95650
CHAŁAJ BARTOSZ 113.62000
KALETA RADOSŁAW 107.96600
4 PRYSU TEAM KARTUZY RAZEM 711.00000
SUŁKOWSKA ANNA 91.95300
MIKSA ARTUR 147.37800
KROPIDŁOWSKI BOGDAN 121.58400
GOGOLIŃSKI ARTUR 121.12100
FORMELLA DAREK 117.94000
KUPER OSKAR 111.02400


Zmieniony przez - FrankiPL w dniu 2016-11-06 19:16:15
1

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadki w IPF

Następny temat

Dzień ciężkiej klatki