SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Seniorów Judo 24-26.IX.2010

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34974
W piątek 24.09.2010 r. w nowej Hali Sportów Walki ZOS "Gwardia" Koszalin przy ul. Fałata 34 rozpoczęły się 54 Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn.Głównym organizatorem zawodów jest Klub Judo "Samuraj" Koszalin pod przewodnictwem Pana
Andrzeja Adamskiego i Prezesa Klubu Pana Mariana Tałaja.
W Mistrzostwach uczestniczy 247 kobiet i mężczyzn na czele z tegorocznymi brązowymi medalistami Mistrzostw Europy w Wiedniu Urszulą Sadkowską z KS Gwardia Opole i Januszem Wojnarowiczem GKS Czarni Bytom, drużynowymi wicemistrzyniami Europy Kobiet, reprezentantami Polski na rozegranych we wrześniu Mistrzostwach Świata w Tokio oraz Mistrzostwach Europy Juniorek i Juniorów w Sofii.
W Mistrzostwach uczestniczy również grupa zawodniczek i zawodników reprezentujących judo koszalińskie z najlepszą aktualnie zawodniczką z KJ Samuraj, Akademicką Mistrzyńą Świata Małgorzatą Bielak.
Zawody rozgrywane są zgodnie z zamieszczonym na naszej stronie internetowej komunikatem organizacyjnym.
W zakładce "wyniki zawodów" prowadzone są na bieżąco listy walk.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków judo do gościnnej hali przy ul. Fałata 34 , w której nie zabraknie emocjonujących walk na wysokim poziomie sportowym.
Rozpoczęcie walk o medale ok. godz. 14:00

Tytuły Mistrzów Polski w pierwszym dniu rozgrywania Mistrzostw zdobyli:

Kategoria +78 kg. Urszula Sadkowska KS Gwardia Opole
trener klubowy Aleksander Wolski

Kategoria +100 kg. Maciej Sarnacki AZS-AWF Warszawa
Trener klubowy Wojciech Borowiak

Kategoria 78 kg. Daria Pogorzelec SGKS Wybrzeże Gdańsk
Trener klubowy Tomasz Lisicki

Kategoria 100 kg. Przemysław Matyjaszek GKS Czarni Bytom
Trener klubowy Marek Pituła

Kategoria 70 kg. Katarzyna Kłys TS Wisła Kraków
Trener klubowy Marek Tabaszewski

Kategoria 90 kg. Krzysztof Węglarz TS Wisła Kraków
Trener klubowy Marek Tabaszewski


Składamy serdeczne gratulacje Mistrzom Polski oraz pozostałym medalistom Mistrzostw Polski, ich trenerom i działaczom klubowym.


pzjudo.pl


Dobre walki, w 90 kg finał Węglarz vs Robert Krawczyk.


kobiety
waga: 70kg - 17 zawodników
1. Kłys Katarzyna TS Wisła Kraków
2. Rainczuk Beata "Czarni" Bytom
3. Białas Barbara "Czarni" Bytom
3. Las Hanna AZS AWFiS Gdańsk
5. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
5. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Bezrączko Agnieszka "Czarni" Bytom
7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

waga: 78kg - 12 zawodników
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
3. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
5. Anderwald Maria KS "Gwardia" Łódź
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Eibin Katarzyna AZS AWF Wrocław
7. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań

waga: +78kg - 7 zawodników
1. Sadkowska Urszula Gwardia Opole
2. Lampkowska Karolina "Czarni" Bytom
3. Bank Monika Gwardia Opole
3. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
5. Ślebocka Małgorzata AZS Łódź
5. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
7. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin

mężczyźni
waga: 90kg - 21 zawodników
1. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Krawczyk Robert "Czarni" Bytom
3. Koleśnik Łukasz AZS AWF Wrocław
3. Kośniewski Marcin KJ AZS Opole
5. Rycak Mateusz "Czarni" Bytom
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Dzierżanowski Igor UKJ -AON Warszawa
7. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa

waga: 100kg - 12 zawodników
1. Matyjaszek Przemysław "Czarni" Bytom
2. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
3. Domański Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
3. Krawczyk Wincenty "Czarni" Bytom
5. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
5. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Panek Kamil AZS AWFiS Gdańsk
7. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa

waga: +100kg - 13 zawodników
1. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
2. Wojnarowicz Janusz "Czarni" Bytom
3. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Smoliniec Paweł AZS AWFiS Gdańsk
5. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
7. Tyc Artur AZS Gliwice

pzjudo.pl

Zmieniony przez - paabloo w dniu 2010-09-24 22:12:18

Grappling

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35241
Sa jakies filmiki albo wyniki na zywo ??

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34974
kobiety,
waga: 52kg - 14 zawodników
1. Pawlikowska Zuzanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Cabaj Monika AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
5. Basińska Ewelina KJ Samuraj Koszalin
5. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź
7. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. Podolak Arleta AZS UW Warszawa

waga: 57kg - 18 zawodników
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Karpała Justyna KJ AZS Opole
3. Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
3. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
5. Korfanty Magdalena "Czarni" Bytom
5. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
7. Knioła Ewa AZS Gliwice
7. Wota Paulina KJ Samuraj Koszalin

waga: 63kg - 15 zawodników
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Brysz Anna "Czarni" Bytom
3. Węglarz Paulina TS Wisła Kraków
5. Błach Dominika AZS AWFiS Gdańsk
5. Mielcarek Weronika AZS AWFiS Gdańsk
7. Herdzik Izabela AZS Gliwice
7. Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań


mężczyźni,
waga: 66kg - 24 zawodników
1. Kowalski Tomasz KJ AZS Opole
2. Zagrodnik Paweł "Czarni" Bytom
3. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
3. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
5. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
5. Raczyński Jakub "Czarni" Bytom
7. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
7. Wituś Paweł Gwardia Wrocław

waga: 73kg - 36 zawodników

1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
3. Brysz Adam "Czarni" Bytom
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Kowalski Aleksander AZS Gliwice
5. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
7. Kubieniec Michał "Czarni" Bytom
7. Płoński Piotr Gwardia Wrocław


waga: 81kg - 28 zawodników
1. Błach Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Lisowski Tomasz "Czarni" Bytom
3. Kubieniec Jakub "Czarni" Bytom
3. Partyka Marcin "Czarni" Bytom
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Zamęcki Radosław AZS AWF Wrocław
7. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
7. Urban Paweł Żak Ełk


pzjudo.pl

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 28242 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125433
Clenoman, wyniki na żywo można śledzić na stronie PZJudo, oto link: http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&id=35&lg=pl&zid=197

Zmieniony przez - Saida w dniu 2010-09-25 19:26:57

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7348
Żadnych niespodzianek, może poza wygraną Sarnackiego w +100kg.
Żadnej nowej twarzy, Matyjaszek chyba 10 raz zdobył mistrzostwo ...

Nikt z młodych nie może się przebić.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34974
Trzeba wziąśc pod uwage, że Kadra tydzień wcześniej walczyła w Japonii.
w 48 kg kobiet finał Pułkośnik - Kubicka do przwidzenia wcześniej.
w 52 kg obstawiałem Monikę Cabaj , ale przegrała w finale.
w 57 kg Gosia Bielak dopiero 3 miejsce, widac było zmęczenie po MŚ
w 70 kg Kłys bardzo ładnie walczyła.

Wsród mężczyzn najładniejsze walki były w 73 kg , szkoda , że zabrakło Wiłka, a Adamiec przeszedł jak burza. Na mnie zrobił wrażenie Brysz w walce o 3 miejsce który wygrał z Kręcielem, którego typowałem do medalu.
w 81 kg brak Roberta Krawczyka który poszedł na 90 kg, wygrał Błach w finale z Lisowskim , który zbił wagę i zaprezntował się z bardzo dobrej strony. w 90 kg w finale Węglarz nie dał żadnych szans Robertowi.
100 kg bez komentarza , Matyjaszek klasa sama dla siebie.
w +100 kg brak Eitela, w super dyspozcyji Sarnacki.
Ogólnie wiekszosć wyników do przewidzenia. Wiele dobrych walk, i widać było młodzież, Kowalski w 66 kg jak nie zwolni tempa to będziemy mieli kolejnego zawodnika na miarę Pawła Nastuli.
After party też udane :)

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niesamowity Styl-KEN NORTON-BIO

Następny temat

ochraniacz na szczeke :)

MenS