SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych 2010

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Obrona genialna, atak... brak słów
Wg. mnie nie ma ciągu na bramkę, nie potrafią sobie wypracować klarownych sytuacji, a jak wypracują to przeważnie nie ma bramki. Brakuję trochę lidera. Tomek Rosiński bardzo ładnie zagrał.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Sławek na razie nam wygrywa mecze.

W ataku są problemy, ale patrząc na inne mecze to każdy je ma. To są ME i nie ma łatwych spotkań ani łatwych bramek. Trzeba się cieszyć z tego co jest. Jeżeli jeszcze pokonamy Słowenię to będziemy mieć świetną sytuację wyjściową przed drugą rundą.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
mi najbardziej brakuje szybkich kontrataków w stylu bramkarz broni, podaje szybkie wyjście i gol - w ostatnim meczu ani razu tak nie zagrali

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Zdenek mylisz sie... Tak swoja pierwsza bramke wczoraj zdobyl nasz lewoskrzydlowy Tłuczyński... Ogladalem jedna akcje i to byla wlasnie ta akcja

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
no to mi akurat umknęło ale ogólnie za mało takich akcji, w innych meczach chociażby na MŚ takich zagrań w każdym meczu było kilka

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Na wp coś wyczytałem,że Jurecki ma najprawdopodobniej złamany nos...

EDIT

Lekarz kadry zaprzeczył tym informacjom i Jurecki zagra ze Słowenią.

Zmieniony przez - BC_ w dniu 2010-01-21 16:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dotychczasowe wyniki:

Grupa A:

Rosja - Ukraina 37:33
Chorwacja - Norwegia 25:23

Ukraina - Chorwacja 25:28
Norwegia - Rosja 28:24


Grupa B:

Dania - Austria 33:29
Islandia - Serbia 29:29

Austria - Islandia 37:37
Serbia - Dania 23:28


Grupa C:

Niemcy - Polska 25:27
Szwecja - Słowenia 25:27

Słowenia - Niemcy 34:34
Polska - Szwecja 27:24



Grupa D:

Hiszpania - Czechy 37:25
Francja - Węgry 29:29

Czechy - Francja 20:21
Węgry - Hiszpania 25:34




Na razie nieoczekiwanie męczą się Francuzi, bardzo ciekawy będzie ich jutrzejszy mecz z Hiszpanią.

W drugiej połówce najlepiej wyglądają Dania i Chorwacja, poniżej oczekiwań na razie Islandia.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Polska - Słowenia 30:30 (12:13)

Remis to chyba najlepszy wynik na jaki dzisiaj zasłużyliśmy W ostatnich minutach przegrywaliśmy bowiem już 5 bramkami jednak udało się na je odrobić i ostatecznie nastąpił podział punktów

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no nie powiem ze mnie ten bramkarz nie wk***ił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2369
Remis zasłuzony
Słowency zasluzyli dobra grą mieli również duzo szczescia jak my również podobna sytuacja duzo emocji dobry wynik polacy pokazali klase 3 mecz i poziom trzymaja ciagle nie mozna efektywnie w kazdym meczu na 100% grac nie rozumiem ludzki którzy najeżdzają na forach na polakow ze szmal to ze tamto raz piłka szła raz nie dobrze sie bronili i atakowali słowency mieli swoj dzien.. A ludzie najpierw cieszyli sie jak dzieci ze wygrywamy z niemcami szwecja a teraz krytykuja ze slabo i tak ale polak tylko to potrafi nic wiecej ciągła krytyka .. Szmal dobry mecz walic w dupe pseudokibicow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LUBLIN TITANS - Klub Futbolu Amerykańskiego w Lublinie

Następny temat

Artykuł ONET:Buty do biegania obciążają stawy nóg

WHEY premium