SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy Weteranów w Trójboju Siłowym - 09-14.03.2020 - Alibi, Francja

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 713 Napisanych postów 15787 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 291371
Witebski
Nitecki zarabia 2500 na reke czyli to jego 4 pensje,a wsparcia z zewnatrz nie ma.Miedzy innymi dlatego zrezygnowal z organizacji zawodow.

Ciekawe ile dokładał Nitecki do zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 300 Wiek 7 lat Na forum 220 dni Przeczytanych tematów 1506
Dokładac nie dokladal,ale robil to zaq bóg zapłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 17160 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281884
gregorterm
Witebski
Nitecki zarabia 2500 na reke czyli to jego 4 pensje,a wsparcia z zewnatrz nie ma.Miedzy innymi dlatego zrezygnowal z organizacji zawodow.

Ciekawe ile dokładał Nitecki do zawodów.

Przykład Niteckiego totalnie nie trafiony , bo on nie startował w IPF
A to skąd brał kasę na zawody i jakie są jego zarobki , to raczej jego osobista sprawa i nikt nie powinien o takich rzeczach pisać publicznie.

Dalej twierdzę że załatwienie 10tys złotych w aktualnych czasach , nie jest problemem ...zwłaszcza że to kasa zwrotna . Chyba że ktoś nie jest pewny swoich wyników badań .....

Wiele lat wstecz też wpłacaliśmy kaucję i dodatkowo na własny koszt poddawaliśmy się badaniom antydopingowym przed wyjazdem .
Z tego co pamiętam to praktycznie wszyscy chętni weterani , poddali się tym procedurom i pojechaliśmy na zawody.
Nam też się to wtedy nie podobało , ale każdy po to trenował żeby pojechać na ME,MŚ i wystartować....i przeszkoda w postaci kaucji czy badań nie powinna stanąć na drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 713 Napisanych postów 15787 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 291371
Dla mnie to żaden problem, problem mają ci co są nie pewni i tu jest sedno sprawy, wiedzą przecież że w IPF są badania i z tym się trzeba liczyć. Wzorek pamiętam, sam poddawałem się badaniom było to w Werbkowicach.
1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 17160 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281884
gregorterm
Dla mnie to żaden problem, problem mają ci co są nie pewni i tu jest sedno sprawy, wiedzą przecież że w IPF są badania i z tym się trzeba liczyć. Wzorek pamiętam, sam poddawałem się badaniom było to w Werbkowicach.

Dokładnie tak...i przez wiele lat startowaliśmy i jeździliśmy na ME,MŚ . Ja z uwagi na to że często stawałem na pudle , to też często byłem kontrolowany ...ale poddawałem się badaniom WADA bez obaw.
W Werbkowicach badali nas weteranów na 2 tygodnie przed wyjazdem na zawody....i zapieprzaliśmy prawie przez cała Polskę , żeby się wysikać i spowrotem do domu Ale nie było innego wyjścia żeby pojechać na MŚ ....oczywiście nie byliśmy z tego zadowoleni bo to dodatkowe koszty , podróż do Werbkowic i o ile pamiętam 700zł za badania . Jednak zależało nam na starcie i tyle...

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-02-20 22:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Skasowałem bo Poszedł DUBEL

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-02-20 22:15:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLADA - lista substancji i metod zabronionych 2020

Whey vit