SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata IFMA 2009 Muay Thai 27 listopada - 5 grudnia, Bangkok

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Sorry ,ale tłumaczyłem się z moich wypowiedzi już 3 razy a tu anonimowy koleś wyskakuje jak Filip z konopi mówiąc mi ,że nie mam pojęcia o MT i mam się wziąć za treningi...

Poniosło mnie trochę.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Ciekawe gdzie z tego stwierdzenia tlumaczyles sie 3 razy, a pozatym co ty wogle mowisz podkupic trenerow z bialorusi heheh i pewnie tych co wyszkolili medalistow ifma (Kotelnikov itp) powiem krotko w twoim jezyku LOL. Niech to bedzie dla ciebie lekcja pokory. A i jeszcze jedno spodenki do muay thai i liczba napisanych postow na sfd (nie obrazajac nikogo) nie sa wyznacznikiem wiedzy moj drogi chlopcze. Niech to bedzie dla Ciebie sroga lekcja pokory z nauczka na przyszlosc bo skonczysz jako uczen mistrza Mijagi karate Tsunami na co masz zadatki w kwesti mentalnej i psychometafizycznej. BYE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Widzę ,że niektórym wzięło się na moralizatorstwo

Matkuj sobie komu innemu.



P.S Poza tym jak na debiut,niezły start.

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2009-12-05 23:55:40

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Wyluzujcie zwieracze chłopaki

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
scorpio - wierz mi, że na MŚ największą robotę odwala menager. Wstaje najwcześniej, bo rano jest z zawodnikami na ważeniu, później jest na wszystkich walkach, wieczorem gdy już wszyscy są w pokojach on jeszcze jest na zebraniu organizacyjnym itd. pracy jest naprawdę dużo. Przynajmniej tak było w zeszłym roku. Simi nas zupełnie odciążył tak, że nie musieliśmy się o nic więcej - prócz samej walki - martwić. Nie wiem jak to w tym roku wygląda, ale wierzcie mi, że relacja to ostatnia rzecz o jakiej się myśli. W zeszłym roku jeździł z nami do Korei Pan Redaktor, który zajmował się relacjami - czyli była do tego odrębna osoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Ktoś wie jakie miejsce w końcu zajęła Asia Jędrzejczyk ??


P.S Do dirty_dog na pojednanie ,jak masz dostęp do oficjalnych wyników to podziel się z nami

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2009-12-06 11:25:14

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756
No fakt dziś jest już 6 grudzień ... wczoraj były finały i miło by było dowiedzieć się , czy Asi udało się zdobyć Mistrzostwo Świata ... czekam z niecierpliwością , bo wiem, że to jej największe marzenie :)

Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to Wiatr :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1368
Zanim pojednanie pozwolę sobie odpowiedzieć na zaczepkę;

>Sorry ,ale tłumaczyłem się z moich wypowiedzi już 3 razy

Na początku napisałeś kompletną głupotę(chyba żeby zabłysnąć);

>Ukraina lub Rosja na pewno
>Okres panowania Białorusinów to już historia.

Dalej

>Tajowie mają za słabe warunki fizyczne by bić się dobrze amatorsko...ale i tak będą zaraz po tej trójce

Wytłumaczyłeś się raz ;

>Łepek ja nie mówiłem ,że Białorusini już nie wygrywają...mówiłem >o tym ,że od 2-3 lat najwięcej medali zdobywają Ruscy albo >Ukraińcy

A to półprawda, ćwierćprawda, a nawet ...prawda poza faktem że Rosjanie zawsze są o mały krok przed Białorusią.

>a tu anonimowy koleś wyskakuje jak Filip z konopi mówiąc mi ,że nie mam pojęcia o MT i mam się wziąć za treningi...

Filip z konopi trenuje różne sporty/sztuki walki o ok. jeden rok krócej niż żyjesz, można powiedzieć że razem stawialiśmy pierwsze kroki;) , a jak trochę się wysilisz to dojdziesz kto pisze...
--------------------------------------------------------------
Teraz tak na pojednanie niestety nie znam wszystkich wyników, znam wyniki Białorusinów(znajomy + strona) i cześć Ukraińców. Ukraińców częściowe znajdziesz na;

http://picasaweb.google.ru/taybo.alex

Nakonechny niestety tylko trzecie miejsce!!!

Do Shoo

W 60% masz rację bo rzeczywiście przy takich imprezach menager ma kupę roboty z drugiej strony większość zawodników odpadał już na początku zeszłego tygodnia a informacji dalej brak co z Asią i.. Totalna porażka to strony IFMA gdzie o mistrzostwach nie ma prawie nic.

Klub Muay Thai - Husarz Białystok
www.muaythai.strefa.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Dobra jesteś starszy,wiesz więcej nie będę nic już pisał

Czekamy na wyniki.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
info ze strony Asi: ZDOBYŁA MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! gratulacje!!!

http://www.superanula.nazwa.pl/jedrzejczyk_n/index.php?option=com_content&view=article&id=145:m-2009-bangkok&catid=20:gale--zawody-&Itemid=96&lang=pl 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witajcie mam pytanie

Następny temat

Wojsko- pytanko

WHEY premium