SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mission: Odchudzić Nastolatka ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Hej ;] Mam na imię Łukasz chciałem się przywitac jako nowy user :]
Mam 14 lat i dosyć spory bagaż 87kg. Mierzę sobie 176cm wzrostu. Przez wakacje chciałbym zrzucić tak z 10kg. Robię to głównie po słowach jednej kolerzanki "Byłbyś bardzo fajny gdybyś nie był grubasem" Sam też już wielokrotnie próbowałem schudnąć ale nie miałęm żadnej motywacji. Teraz ejstem zmotywowany na maxa. Chciałbym uzyskać porady ws. diety (najlepiej jakby ktos ułożył) jak i ćwiczeń. Czytałem cos o treningu interwałowym. Podobno świetnie spala tłuszczyk ;] Ktos może to stosuje ? A więc z góry dziękuję za wszelkie porady bo jestem zzdeterminowany i gotowy na wszystko. JBC jestem dosyć silny bo ćwiczyłem sporo na siłce ;]

Z góry dziękuję !

Łukasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Motywacje masz dobrą. Korzystając z podobnej udało mi się w wakacje rok temu zrzucić 35kg. Jedyne co może ci zapewnić sukces twojej misji to dieta i ćwiczenia. Na głodówkę też się da co przerobiłem ale nie polecam. Bardzo nie polecam. Dlatego spróbuj ułożyć dietę i daj innym do sprawdzenia a także dużo ćwicz, min. biegaj.

Teraz ustalić swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie i także by się przydało %bf.

Zmieniony przez - Fazer08 w dniu 2010-06-28 21:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Fazer mógłbys mi dac swoje gg ? porozmawialibyśmy o tym bo w sumie jak będe miał wagę 65 to będzie suuuuuuuper :D oczywiście będe ćwiczył zeby skóra mi nie zosttała. A mógłby ktoś ułożyć diete ? Bo aj się na tym kompletnie nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
65 kg przy takim wzroście? nie za mało cosik ?

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
tak doszedłem do wniosku że 70 będzie good. Tylko żeby to na wakacje zbyć ... Wiem że głodówką dam radę ... Ale czy normalnym sposobem by nie dalo rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
No więc ... rozwiń jakoś ... jakie ćwiczenia i jakas dieta czy cos ... jestem totalnym żółtodziobm więc nie karajcie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
Czytaj, wszystko masz podane na tacy w tematach podwieszonych. Użyj wyszukiwarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Ale wystarczy poczytać posty podwieszone i pogłębiać swoją wiedzę, a nie czekać na gotowe. Chudnąć też mamy za ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2008
:) rozwin sie przez czytanie :) w dziale odzywianie i odchudzanie:) ..

Szacunek dla gości którzy nie kopią mi grobu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do oceny i poprawy.

Następny temat

Węglowodany przed snem

WHEY premium