SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Misja: 10kg do przodu w maks. 1,5 miesiąca - da się?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Siema. Na ten moment: 22 lata, 177cm, 60kg, ektomorfik, ważyłem 52kg, udało mi się dobić do 64kg ale się zapuściłem i spadam. No i spadłem do 60kg. Chcę teraz pocisnąć do 70kg, na wyposażeniu mam hantle z regulowanym obciążeniem, maks 30kg, chyba stykną, bo do 64kg leciałem z hantlami po 5kg. :D
Rozplanowałem sobie trening i dietę i mam pytanie jak mi to wyszło. Od razu mówię, że nie chcę mieć figury kulturysty itd, po prostu wyglądać jak człowiek, ale nie chcę też przytyć samym tłuszczem - mają być mięśnie.
Obecnie studiuję i mogę ćwiczyć tylko 3 dni w tygodniu, wystarczy tyle czy muszę koniecznie znaleźć więcej czasu w tygodniu na ćwiczenie? Ustawiłem sobie obecnie plan w ten sposób:
środa - nogi, pośladki
piątek - klata, barki
niedziela - brzuch, łapy
Od razu pytanie o ćwiczenia na brzuch - generalnie nie mam nigdzie tłuszczu, tylko na brzuchu nim trochę obrosłem. Pytanie jak ćwiczyć i żreć żeby nie obrosnąć tam tłuszczem bardziej, a ten który tam jest zamienić na mięśnie? Jakie są najbardziej wymagające ćwiczenia na brzuch które mogę zrobić w domu? Odpowiecie tutaj czy powinienem założyć na to osobny temat?

A teraz co do diety:
Tyłem już raz i nieźle mi to nawet poszło, bo zrobiłem 12kg w 2 miesiące. Same mięśnie mi przybyły, tylko mówię, zapuściłem się od tego czasu i już wiele z tego nie zostało. Więc w sumie z dietą raczej nie będzie problemu, oto wnioski do jakich doszedłem czytając tutejsze tematy, powiedzcie co byście zmienili, proszę też o pomoc w ustaleniu odżywek:
Chcę kupić Pvl mutant mass - https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis3333.html
oraz Olimp Gain Bolic - https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gain_Bolic_6000-opis773.html
Chodzi o to, że sporo czasu spędzam na uczelni i ciężko jest mi tam zjeść coś porządnego, a gotować za bardzo czasu nie mam. Generalnie przedstawiałoby się to w ten sposób:
1 posiłek - pieczywo, wędlina, ser żółty, ser biały - łącznie 500kcal
2 posiłek - gain bolic 400kcal
3 posiłek - bułka z kurczakiem - 400kcal
4 posiłek - obiad w domu, 500kcal + pół porcji mutant mass 500kcal
5 posiłek - gain bolic przed treningiem - 400kcal
trening
6 posiłek - po treningu drugie pół procji mutant mass - 500kcal
7 posiłek - pieczywo, jajka, ser itp - 500kcal

W dzień bez treningu to samo tylko posiłek nr 5 zastąpiony jakąś przekąską 400-500kcal. Wychodzi 3700kcal dziennie. Starczy żeby spełnić cel? Jak coś odj**ałem to mówcie. Różne wskazówki mile widziane.
Dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
po pierwsze to daj normalnie rozpisana zrzutke diety korzystaj z :

https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

poza tym 10 kg w takim okresie da sie, o ile zalezy Ci na świniomasie i zalanej sylwetce.. a patrząc po tym co jesz to chyba własnie do takiej dązysz

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Dietę wrzucamy w takim formacie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html to co jest powyżej to nie można nazwać dietą doczytaj posty podwieszone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
mięśnie to się buduje latami nie w 6 tygodni
druga sprawa - odpowiem w ciemno dieta kiepska +sprzęt do ćwiczeń kiepski = klapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Ułóż normalną dietę z nadwyżką kcal najpierw, a nie jakieś odżywki zamiast pełnowartościowych zbilansowanych posiłków. Dodatki to później/ jak musisz uzupełnić deficyt kalorii. Jest tyle artykułów, a Ty od razu walisz post z czymś co nazywasz dietą. Po drugie same hantle?Masz chociaż do tego ławeczke? Poczucie humoru to Ty masz trzeba przyznać, ale tutaj nikogo to nie bawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Kiepawa dieta bo oparta na bułeczkach i gainerze, jedz jak człowiek: ziemniaki, kasze, ryż, płatki, szejki pij, łatwiej wchodzą niż pełne posiłki. 3 worków ryżu nie wepchniesz dziennie? 1 w szejku, dwa w posiłkach i już masz 4g węgli/kg wagi ciała. Dopchaj suszonymi owocami (tak tak, fruktoza, ale to, że są dobrą alternatywą choćby dla vitargo, to chyba warto rozważyć), zapijaj tłuszczami i waga pójdzie. ^ jak się chce to samymi hantlami można się nieźle wyćwiczyć, jest multum programów opartych na składankach z hantlami, hantlami można robić przysiady, wykroki, mc, podrzut, zarzut, wymachy, a wyciskanie robić na stabilnym taborecie. Tak kiedyś ćwiczyli, nie każdy 40 lat temu miał w domu racka z Keltona i ławeczkę z Marbo;)

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2015-04-08 22:28:03

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przybraniem na wadze.

Następny temat

Dieta do oceny na masę

WHEY premium