SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mirosław Daszkiewicz

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
czasami takie typki sie zdarzaja
co to ja niejestem oh ah ich LOL


----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dobrym przykładem jest Arnold - kolejny z przerośniętym ego, do dziś pamiętam jego ataki na Doriana Yatesa - straciłem przez to wszelką sympatię dla Arnolda.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Kruszek
"misiaczku słodziaczkowy" hihihi - fajnie - jaka mila odmiana po okresleniach naszych braci Rosjan......

Wiesz, co do Jarka.
Ja go wlasnie tak szalenie kocham bo jest absolutnym przeciwienstwem Daszkiewicza. Zawsze jak dzwonil byl grzeczny, uprzejmy, przedstawial sie, zadawal grzeczne pytanie i nie wkur.... jesli odp. go nie satysfakcjonowala. Przyjmowal do wiadomosci, zyczyl milego dnia i sie zegnal.
Trojbojem interesuje sie od 1999 roku - czyli pozniej niz czas o ktorym mowisz.
Jarek, zeby wyplynac na arene miedzynarodowa musial pokonac nie tylko przeciwnikow w Polsce ale tez pewne zastale uklady miedzy dzialaczami. Nie bede sie tu wdawac w polityke ale pech chcial ze o Mistrzostwo Polski w swojej kategorii rywalizowal z Janem Wilczynskim. Bardzo zasluzonym zawodnikiem, teraz juz na trojbojowej emeryturze. Tak jak mowie - nie chce sie wdawac w polityke, ale J. W. startowal z Klubu niezwykle wplywowego, ktorego przedstawiciel byl we wladzach zwiazku i ktory potrafil nawet niekorzystny dla J. W. wynik na pomoscie zinterpretowac na jego korzysc a "mlodego wilczka" w postaci Jarka staral sie trzymac jak najdalej od wszelkich wyjazdow.
Zebysmy sie dobrze zrozumieli - ja nie umniejszam zaslug i wynikow J. Wilczynskiego w Trojboju. O jego klasie swiadczy chocby to ze jest w Galerii Slawy Europejskiej Federacjo Trojboju.
Chodzi mi o "podcinanie skrzydel" mlodym, zdolnym zawodnikom i o hamowanie naturalnej tendencji do wymiany pokolen tylko po to by J. W. mogl jeszcze pare lat powygrywac.
Nawet fenomen Trojbojowy nie wygra miedzynarodowych zawodow startujac na nich po raz pierwszy. JEst to wlasciwie niewykonalne. Nie chodzi tu naweto przygotowanie silowe ale psychiczne. Sam fakt startu na Mistrzostwach Swiata, rywalizacja z najlepszymi, sedziowie miedzynarodowi - to potrafi paralizowac. W teorii Mistrzostwa Polski rozgrywane sa wg. tych samych przepisow co zawody miedzynarodowe ale z doswiadczenia wiem ze przepisy na MP traktowane sa duzo bardziej liberalnie. Na zawodach miedzynarodowych sedziowie i delegaci z poszczegolnych panstw pilnuja bardzo szczegolowego przestrzegania przepisow - tak by bron Boze nie ulatwic walko przeciwnikowi. Mlodzi zawodnicy, ktorzy nigdy nie byli na zawodach miedzynarodowych po prostu nie bardzo umieja sie na nich znalezc, bo to co sedziowie dopuszczali na Mistrzostwach Polski tu jest - nie do przeforsowania.
Dlatego nawet majac niewiarygodna sile trzeba otrzaskac sie po pomostach zeby potem wygrywac. JEzeli prowadzona przez Związek polityka zaklada ze na Mistrzostwa Swiata jada pewni medalisci to ci potencjalni medalisci, te "mlode wilczki" nigdy nie zaczna wygrywac - bo nie beda wiedzialy po prostu jak!!!!!
Jarek walczyl wiec nie tylko z przeciwnikami na pomoscie. Swoja klasa musial udowodnic dzialaczom ze jest wart by na niego postawic i stawiac caly czas. Ze teraz on jest prawdziwym Mistrzem a nie J. W.
Wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste.

Poza tym cenie Jarka za upor i konsekwencje i samozaparcie. Jarek nie bardzo ma kase, ma mase problemow tzw. codziennego zycia - bardziej powaznych niz wiekszosc z nas, ma Rodzine - zone i coreczke i jakos wszystko to godzi ze soba wygrywajac Mistrzostwo Swiata i zostajac najlepszym zawodnikiem swiata w 2002 roku.

Ale jeszcze raz podkreslam: bardziej nawet za jego wyczyny sportowe cenie go za to ze mimo nich pozostal normalny, milym, sympatycznym i grzecznym czlowiekiem, ktory nie zadziera nosa.


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No słodziaczku, jestem pod wielkim wrażeniem tego co napisałaś - słyszałem juz od Desirka że polskie zwiazki są organizacjami szczególnie skutecznymi w zniechęcaniu do uprawiania tej dyscypliny sportu jaką jest trójbój - słyszałem o przymusowych kontrolach uzalezniowych od widzimisie członków jakiegoś zwiazku co ma na celu wymęczenie psychiczne danego zawodnika - wielu utalentowanych sportowców przez takie dzialania nigdy nie pokazało na ile ich stać - może trójbój to nie jest sport widowiskowy, ale ma swój urok i uważam że w Polsce powinni sie bardziej zainteresować jego rozwojem, a tutaj mamy podcinanie skrzydeł i zduszanie talentu w zarodku - głupota!
Całość pogarsza wkrowiajaca sytuacja z funduszami dla zawodników - Jarek jak sama powiedziałaś, ma problemy z wiażaniem końca z końcem - jednak są ludzie którzy z powodu braku pieniędzy musieli zrezygnować z uprawiania trójboju, tacy jak choćby Kuźmiński który był wicemistrzem świata juniorów w 1996 roku - czy to nie jest wielka strata? Ech... nasz rząd zamiast inwestować, w za przeproszeniem g**** wartą bandę idiotów biegających po boisku, kopiących siebie lub sędziego a na końcu piłkę mógłby zainteresować się sportowcami z prawdziwego zdarzenia, takimi jak Jarek - zasługują na to bardziej niż żałośni przedstawiciele popularniejszych dyscyplin sportu.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
Kruszku za tę wypowiedz ,a szczególnie ostatnie zdanie dostajesz soga nr 700

Pozdrawiam
Kilop
Doradca w dziale Trening

"to nie Usa tylko Sfd tutaj nie dostaniesz Pulitzera tylko bana "

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Chlopaki
macie calkowita racje
Ja niestety znam sytuacje od srodka i jesli ktos jest "zwiazany uczuciowo" z Trojbojem to chcce sie wyc.
Godzinami moge opisywac historie jak zawonicy i kluby trojbojowe sa gnojone przez tzw. "wielkich dzialaczy".
Godzinami moge opisywac mechanizmy przeznaczania pieniedzy na wszystko procz tego co mnie akurat wydaje sie najistotniejsze - tzn. na wyjazdy na zawody i podnoszenie poziomu sportowego zawodnikow.



------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
Veronko niestety takie postawy i działania nie biorą sie znikąd ,tak jest we wszystkich dziedzinach gospodarki nie tylko w sporcie ,przykład zresztą idzie z góry dopóki przy władzy centralnej i lokalnej będą 'mali'
ludzie ,podejrzane grupy wpływów i kółka wzajemnej adoracji to nic sie nie zmieni ,w mojej firmie i nie tylko jest podobnie na górze 'spadochroniarze' przeważnie kołki bez pojęcia i kultury ,a ludzie
którzy coś wiedzą mają robić robotę, zarobić na te hołote i zamknąć ryj,
bo bruk czeka....
he he troche odbiegliśmy od tematu

Pozdrawiam
Kilop
Doradca w dziale Trening

"to nie Usa tylko Sfd tutaj nie dostaniesz Pulitzera tylko bana "

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Odlegliśmy? Może podeszliśmy do niego od nieco innej strony - tej bardziej mrocznej, o której niewielu ma pojęcie.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
to ma byc o Mirku Daszkiewiczu temat? Jak jest napisane temat M.Daszkiewicz to prosze o nim, a nie o jakims kozim bobku.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
EXTRA DRY ban archeologu.

pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aron Baker

Następny temat

prasa

WHEY premium