SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mir vs Filipovic na UFC 119

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Czy ja wiem czy nie jest szybki? Na pewno nie tak jak kiedyś ale wciąż ma niesamowitą kombinację bokserską, gdyby nie to walka nie skończyłaby się tak ja miało to miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
W każdym bądź razie Panowie (i pani z 8 strony o imieniu męskim)walka moim zdaniem ciekawsza niż Nog Mir, i dalej będę sercem za Mirasem.

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2010-08-18 15:05:39

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cro Cop w szczycie formy nie zdołał pokonać Minotauro, będąc obecnie w o wiele gorszej formie czy da rade Mirowi? Dużo będzie zależeć od dyspozycji Franka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Tak jak mówisz,wiele będzie od dyspozycji Mira zależeć,ale sądzę że nie ma to tak dużego znaczenia, przy obecnej formie CC.Jeśli zaś chodzi o stare dzieje i tą przegraną CC z Nogiem, to przesada spora jak dla mnie, bo przecież CC obił wtedy Noga niemiłosiernie, a że dał się złapać w parterze... no cóż, nie był nigdy w tym dobry a już na pewno nie w tamtym czasie.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cro Cop przegrał walke






i za to ma duży plus chyba u wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Przegrał,ale nie można zostawić bez komentarza jak bardzo obił wtedy Noga w stójce.Stary filmik,już chyba każdy zna to, no chyba że nie off się mały zrobił.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-Przegrał,ale nie można zostawić bez komentarza jak bardzo obił wtedy Noga w stójce.


-no cóż, Nog nie był nigdy w tym dobry a już na pewno nie w tamtym czasie.




MMA to MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
To drugie wygląda na cytat,ale to nie cytat bo napisałem "no cóż, nie był nigdy w tym dobry a już na pewno nie w tamtym czasie." i chodziło Mi o CC oczywiście nie o Noga
Fakt nie umniejszam wygranej Noga.To był za***isty pokaz właśnie,czym jest mma,nawet dla tak dobrego strikera jak CC wtedy sama stójka nie wystarczyła aby wygrać.



Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2010-08-18 15:57:28

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak to twój cytat. Piszesz że Cro Cop przegrał w parterze ale biedak nigdy go dobrego nie miał. Ja sie posłużyłem twoim cytatem, analogicznie pisząc że Nog został obity bo nigdy tak dobrej stójki jak Mirko nie miał. A MMA to stójka i parter. Wniosek? Wyciagnij sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
ro Cop w szczycie formy nie zdołał pokonać Minotauro, będąc obecnie w o wiele gorszej formie czy da rade Mirowi? Dużo będzie zależeć od dyspozycji Franka.

Takie porównania są g**** warte.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia czy SW

Następny temat

Urodziny Wanda

WHEY premium