SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Minotauro Nogueira o walkach GSP vs. Anderson Silva, oraz Junior dos Santos vs. Brock

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Georges St. Pierre vs. Anderson Silva:
“GSP jest świetnym zapaśnikiem, ma świetne jiu jitsu. Jest dobrym stójkowiczem, lecz nie na takim poziomie jak Anderson. Myślę, że to będzie kluczem w tej walce, dystans i techniki w stójce. Anderson jest również bardzo dobry w parterze. Ma świetne jiu jitsu. Jest silniejszy, większy, i szybszy. Tak właśnie Anderson wygra tę walkę."

Junior dos Santos vs. Brock Lesnar:
“To będzie również świetna walka. Brock Lesnar nie da rady zastopować Dos Santosa. Cigano jest bardzo dobry, ma szybkie ręce. Dos Santos jest brązowym pasem jiu-jitsu, ale odbierze swój czarny pas jeszcze przed walką, ponieważ jego umiejętności na ziemi są bardzo dobre. Widzę jak z walki na walki jest coraz lepszy. Junior ma świetne poddania, i pokaże to w walce z Brockiem jeśli znajdzie się z nim na ziemii. Nie wydaje mi się, żeby Brock wytrzymał z nim w stójce. Cigano jest aktualnie najlepszym strikerem w wadze ciężkiej. Brock jest bardzo dobrym zapaśnikiem, więc trenujemy z Juniorem obrony przed obaleniami. Myślę, że może dojść do niespodzianki i Junior podda Brocka jakąś dźwignią."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrei Arlovski wróci lepszy, i nie ma słabej szczęki

Następny temat

Dan Lauzon dzgniety nozem w ulicznej bojce

WHEY premium