SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mini test, opinie o produktach Fitmax

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
I wszystko jasne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
BCAA + EAA - lemon grapefruit

200ml wody / 10g proszku




smak 6/10. Smak mi średnio podszedł. Ciężko mi coś więcej napisać. Niby posmak jest ale .. no właśnie ale. W żadnym wypadku nie odrzuca przy piciu ani nic z tych rzeczy - Po prostu piłem lepsze smakowo produkty.

rozpuszczalność 7/10 - Piana mała, która bardzo szybko opada. Pozostaje lekki osad u góry i małe grudki na spodzie.






- Po chwili


- grudki na dnie

Zmieniony przez - debee w dniu 2011-10-04 15:18:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Przyjechałem do domu więc na test poszło AMINO MILLENIUM, jak obiecywałem, zamieszczam swoją subiektywną opinię oraz zdjęcia ją dokumentujące


BCAA+EAA nie testowałem z racji tego iż nie trenowałem, przy okazji najbliższego treningu(najpewniej w tym tygodniu jeszcze) stestuję i podzielę się odczuciami zamówiłem również pure american czekoladę i banana więc spodziewajcie się testów niedługo


ZACZYNAMY

Opakowanie i jego zawartość(sypki proszek, załączona miarka która mieści ok 20g proszku)




Porcja proszku(standardowo troszkę więcej niż zaleca producent, taki już jestem) - pełna miarka - ok 20g





aminokwasy bezpośrednio po wymieszaniu, bardzo niewielka piana na pare sekund, smak fajny, orzechowy z nutką kawy, bardzo subtelny.




pozostałości po wypitych aminokwasach(rozpuszczalność 100%, zero grudek, jedyne co zostało w shakerze to pare ml niedopitego płynu, który "zaplątał się" gdzieś w zakamarkach shakera)





Ogólnie podsumowując - mamy 600g hydrolizowanych aminokwasów w cenie sugerowanej 97zł - jak dla mnie mega fajna opcja przed/po treningu. Brakowało mi w ofercie marki FitMax właśnie wolnych aminokwasów w proszku:) Polecam wszystkim i zapraszam do dzielenia się recenzjami i opiniami o tym i innych produktach:)

pozdro
PawelSzEvc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
dziękujemy za opinie są one dla nas bardzo cenne :) dla mnie nowe produkty bajka, nie ukrywam, ze BCAA z EAA nie do końca jest :) smaczny ale nie wszystko co działa jest smaczne :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Spóźniona, ale, miejmy nadzieję, satysfakcjonująca recenzja jednego z nowszych produktów marki FitMax - BCAA+EAA w proszku przed nami




Opakowanie - standardowo - słoik z zakrętką, plombowany foliowym pierścieniem oraz membraną(solidnie przyklejona, nic nienaruszone). Odświeżony design - granatowe tworzywo, krzykliwa etykieta. Co ciekawe etykieta wielojęzyczna(pełna, bez naklejek, wlepek etc, po prostu odklejamy część etykiety i rozwijamy jak książkę. Jeśli ktoś jadł kiedyś Zincas to tutaj mamy takie samo rozwiązanie). W środku miarka mieszcząca +-20g prochu





Zawartość opakowania - aminki z miarką




pełna miarka - ok 20g, wg producenta 2 porcje, ja w trakcie treningu spożywam właśnie 20g BCAA+EAA z 50g carbo jako izotonik




No i rozpuszczalność owego "mix'u"(BCAA+Carbo)



Rozpuszczalność super, minimalne kryształki pływają jeszcze przez parę sekund, później wszystko się rozpuszcza. "kozuch" BCAA również szybko się rozpuszcza, smak bardzo przyjemny, minimalnie gorszy niż przy BCAA z cytruliną, ale naprawde niezły!





Ogólnie jak dla mnie produkt którego brakowało, podobnie jak Amino Millenium!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Na pierwszy ogień pójdzie Whey Protein 81+ smak czekoladowy. Powiem tak, jestem strasznym łasuchem i lubię słodkie smaki, wręcz mulące. Smak jest ok, czekolada, nie żadne kakao. Ale jak dla mnie troszkę za mało ją czuć, za mało słodka Ale to tylko moje zdanie, domownikom np b. smakowało

Rozpuszczalność - malutkie, czasem grudki się pojawią. Lecz konsystencja jest równomierna, kilka ruchów shakerem i jest elegancko rozprowadzona odżywka. Rozpuściłem z mlekiem - jak mówiłem, jestem łasuchem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Może ktoś z userów zechciałby się z nami podzielić opinią/fotorelacją dotyczącą któregoś z naszych produktów?


zapraszam, na pewno wszyscy na tym skorzystamy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
Na test poszło BCAA + Glutamina smak ananas

A wiec tak po otwarciu puchy nie czuć zeby byl to smak ananasowy , raczej taki neutralny

Rozpuszczalność 9/10 - wiadomo zostaja grudki leucyny

Smak 8/10 - ananas nie jest zły ale nie powala

Minusy - zostaje piana po wymieszaniu w szejkerze co widać na zdjeciu , przy stosowaniu BCAA innej firmy nie miałem tak zeby sie pieniło wiec dla mnie jest to minus (pewnie z czasem sie przyzwyczaję)

Plusy - jest w opakowaniu miarka dzieki której mozemy odmierzyc porcje do spożycia , w BCAA innej firmy musiałem odmierzać łyżeczką (nie sprawiało to jednak problemu )

Działanie i odczucia - to jest BCAA wiec działanie gwarantowane choć mogłoby byc troche wiecej tych aminokwasów w porcji za ta cene






Pół miarki to jedna porcja 10g







No i ta nieszczęsna piana




Może rzucicie mi jakiś produkt do przetestowania , byłbym bardzo wdzięczny


Zmieniony przez - rutkow1 w dniu 2012-03-22 19:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
rutkow1 dzięki serdeczne za rzetelną opinię, tym bardziej, że jest to jeden z bardziej znanych i cenionych produktów naszej marki


Co do piany lub też "kożucha" jak bardziej bym to nazwał - spotkałem się z tym przy każdym BCAA i, przykładowo, gdy przyrządzam BCAA na siłownię(spożywam podczas treningu), to po drodze(5-10min) wszystko rozpuszcza się bez śladu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
Nie wątpie , tylko ze ja macham i odrazu pije
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozszerzamy Standard Line

Następny temat

Opinia i testy supli FITMAX - darkthorn

WHEY premium