SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikrodermabrazja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 859
Czy ktoś stosował może tą metode na trądzik ?? Przydały by mi się jakieś opinie albo nawet fotki

...the only way to know ...walk then learn and grow...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
robiłem, ale nigdy nie miałem trądziku na twarzy

idź do kosmetyczki i zapytaj się czy w Twoim przypadku możesz

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 909
Ja mialem robiona mikrodermabrazje 3 dni temu. Powiem Ci tak, efekty jako tako sa troche mniej zaskornikow ale za to powstaly na mojej twarzy dwie duzych rozmiarow blizny na wskutek bardzo mocnego pocierania pani dermatolog mojej twarzy. Jezeli masz tradzik rozowaty to nie mozesz byc poddany temu zabiegowi. Zdjecia sprobuje wrzucic jak dostane telefon z naprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Zazwyczaj na mikrodermabrazje chodzi sie jak juz tradzik jest wyleczony po to aby pozbyc sie plytkich blizn.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 859
Wiem właśnie że z różowatym nie można ale w tyg. dopiero ide do dermatologa żeby powiedział co ja w zasadzie mam zraziłem się ostatnio bo byłem a szanowna Pani doktor z ery dinozaurów nawet nie wstała żeby z bliska mnie zobaczyć tylko odrazu zapisała 2 albo 3 maści...jednej firmy ;) przypadek ? ;] dzięki za odp. ;]

...the only way to know ...walk then learn and grow...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja będe musiała sobie zrobić...
najlepszy czas mna takie zabiegi.
ale czasu nie mam;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
nie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skolioza i powiklania.

Następny temat

problem z barkiem? co robic?:(

WHEY premium