SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mieszanie i przetrzymywanie środków.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Panowie takie pytanko.Szykuje sie do cyklu enan i cos tam , ale chce do tego dodać deke w śladowych ilościach 50mg tygodniowo na stawy. Kiedys mi sie to sprawdziło.Problem w tym ze mam bałkana 200mg/ml.I aby sie nie pierdzielic z dzieleniem , pomyslalem że zmieszam z enanem.I tu problem bo nie mam pustego flakonu a w strzykawce musiałoby to stac około miesiaca.Jak myslicie da rade? HCG trzymałem ale nie wiem jak to jest z olejem.Jednym słowem czy mieszanka enan plus deka moze leżec w strzykawce miesiąc, a jak nie to jak to rozwiazać? Pozdrawiam

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w szczykawce bez gumki i trzymaj samą deke a enan dokładaj do kolejnych ninekcjii. i bardzo muśisz pilnować sterylności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Myslałem żeby do 1ml deki dodać 1 ml prolki i wtedy łatwiej by mi było bic po pół centka.Wtedy częśc mieszanki musiałaby lezeć miesiac.Da rade?

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-04-24 20:59:42

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
HCG ile czasu i jak trzymałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
możesz mieszać i trzymać,ale może warto dać tej deki trochę więcej np 100 mg week?nie wiem jak będzie wyglądała reszta cyklu.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-04-25 07:23:21

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
HCG trzymałem miesiąc i dało rade.Jest takka gonadotropina nazywa sie Vitagon czy podobnie.W ulotce tego jest napisane że mozna trzymac w lodówce po wymieszaniu. Zreszta często tak robilem i działa, lodzianin cykl oparty na testosteronie żadne tam cudo enan 500mg week w dwóch dawkach plus ta deka przez 12 tygodni. Lodzianin dziekuje za odpowiedz na PW i sugestie odnosnie zwiekszenia dawki deki.Mysle że przy tej ilości testa 100mg/week faktycznie będzie lepiej.Nie da sie ukryc że sprawność seksualna jest dla mnie bardzo wazna 33 lata na karku to inaczej sie podchodzi do pewnych spraw. Do cyklu daje ATD co drugi dzień.Sog leci i jeszcze raz dzieki.Pozdro

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Hermann1
HCG trzymałem miesiąc i dało rade.Jest takka gonadotropina nazywa sie Vitagon czy podobnie.W ulotce tego jest napisane że mozna trzymac w lodówce po wymieszaniu. Zreszta często tak robilem i działa, lodzianin cykl oparty na testosteronie żadne tam cudo enan 500mg week w dwóch dawkach plus ta deka przez 12 tygodni. Lodzianin dziekuje za odpowiedz na PW i sugestie odnosnie zwiekszenia dawki deki.Mysle że przy tej ilości testa 100mg/week faktycznie będzie lepiej.Nie da sie ukryc że sprawność seksualna jest dla mnie bardzo wazna 33 lata na karku to inaczej sie podchodzi do pewnych spraw. Do cyklu daje ATD co drugi dzień.Sog leci i jeszcze raz dzieki.Pozdro


ATD co 3 dzien lepiej daj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie winstrol ?

Następny temat

prosze o pomoc pilne

WHEY premium