SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesiąc maksymalnych efektów !

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 667
Siemano mam do dyspozycji atlas nogi wyciag gorny dolni,motylek,drązek poza atlasem 2 sztangielki po 10 kg skakanka bieznia. Poza tym pilka nozna tennis niestety te sporty niebardzo moge poukladac do harmonogramu. Przeznaczyc na trening chce godzine codziennie. Cel forma + zrzucenie zbednych kg.
Mam pomysł taki aby ułożyć coś i codziennie dokladac 1 powtorzenie np po jakims czasie serie aby byl ciagly progress. Pomożecie ? Podpowiecie ? Jakis szablon gdybym mial pousił bym sie cos ulozyc. Nie wiem tez czy dzien w dzien ten sam trening dobrze by zrobił ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
nie do zrobienia, cwiczac codziennie bedziesz musial odkladac obciazenie, a nie dokladac - brak regeneracji.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 667
Ok wiec podpowiedzcie czy robic przerwy czy zmieniac grupy miesniowe czy jak ?! Chodzi mi o jakis szablon wg którego mógłbym zrobic trening i dac wam do poprawy np

Zmieniony przez - czano w dniu 2011-06-22 20:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia ?

Następny temat

Wszyscy mają dziennik mam i ja :)

WHEY premium