SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miejsce do szpryca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Bo sa male, unerwione, z autopsji wiem ze dobrze ukrwione, latwo zachodza reakcje uczuleniowe, tutaj blizna bylaby najbardziej widoczna itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jeszcze nic a jak trafisz w tetnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Zrobilem jakis czas temu koledze strzala z deci, nie wiem byl to fake i czy powod byl inny, w kazdym razie miejsce iniekcji mu spuchlo, bolalo i przeszkadzalo w cwiczeniach ponad tydzien -a to na cyklu duza strata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie mu robiles ?

moze zle wykonales iniekcje?
pamietam ze ty tez miales jakies problemy z tymi iniekcjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Mialem z winkiem, ale moje problemy wynikaly z tego ze albo bylo cos nie tak z soczkiem albo moj organizm zle na niego reagowal bo wszystkie strzaly, obojetnei gdzie robione byly bolesne. Od tamtego czasu nei laduje w lape Kumplowi spuchl bark, iniekcja raczej byla ok, mniejsza o powod-mial problem z cwiczeniami, a jak by to tyczylo nogi, badz dupki dalby rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wez wysiedz na dupie

pamietam sytuacje ale to bylo dawno dobrzez ze to bylo przed maturami jeszcze bo bym nie wyrobil , nie dosc ze skusilem sie 1 raz zakuc w pupe to jeszcze kumpel zle wykonal iniekcje i tak mnie napie... ze siedzialem na krzesle jednym posladkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Pewnie miales fajna pania od polskiego, dlatego leciales cykl maturalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
ja robie w udo , tyłek i barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 657
Mam pytanie, po zrobieniu szuta w triceps albo biceps jak wyjme igłe to z tego miejsca przez chwile leci mi krew, ale nie zawsze. Czy jak leci krew to znaczy że po drodze trafiłem w żyłe ale igła przeszła dalej czy to jest normalne? Pytanie d****ne ale pls odpowiedzcie
pytam bo jak robie szuta to igla czasem rusza mi sie w przod i w tył i nie wiem czy w taki sposob przypadkiem nie mozna trafic w zyle??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

która opcja

Następny temat

Deca Only??

WHEY premium