SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mieśnie brzucha - dalszy rozwoj ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Elo !!
Na wstepie powiem o co mi chodzi a tak wiec: jest tak ze robilem a6w i rozne cwiczenia na brzuch, owszem mialem 6-cio pak ale tylko jak napiolem ale nie w tym rzecz. Chodzi o to ze ten moj kaloryfer wygladal ze tak powiem "nijak" czyli takie jak by 6 prazkow (dolacze rysunek)a chcialbym miec taki bardziej rozbudowany !!?? Rozbudowany hmmm jak by to wytluamczyc .... (zapodam rysunek bedzie najlepiej objasnial). Czy to zalezy od genow ?? Albo od tego jak jestesmy zbudowani cyz da sie to wycwiczyc i w ile ??
Pozdrooo
P.S. Moze byl juz taki temat ale wiadomo jak to z szukaniem :] !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
No to jak tak mowisz to zajbiscie !!! Chetnei zrobie ten Twoj trening :) !! Ale chcialbym omowic szczegoly .... masz gg (znacyz widze ze masz) :P ALe niewiem czy odpisujesz ;/ bo pislaem do Ciebei .... wpadnij po 22.30 - 23 na gg jak mozesz !!
Pozdro !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15


Niewiem czy tak mozna ale to szesciopak jakeigos kolesia (prawa autorskie jego !!!) :P On ma ten szescipak taki jak by to powiedzec "rozbudowany" !! Jak taki osiganac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15


A ja mam cos podobnego takei prazki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182
ćwicz i stosuj diete!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz.

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wydaje mi sie ze powinienes rozwinac mase miesni brzucha a nie rzezbe...czyli wieksze ciezary na brzuszek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1779
ludzie wlasnie mam ten sam problem, praktycznie 0 tluszczu na brzuchu ale miesnie lipne, jakim treningiem albo cos mozna poprawic miesnie, duzo poprawic w kilka miechow na 6pak- jest to realne? ciezkim treningiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Chodzi o to ze ja chcialbym miec taki szesciopak do wakacji :P Wiadomo ........ plaza XD !! Czyli co byscie polecali ?? Jak robilem np a6w to mam robic a6w z ciezarkami ?? Czy jak !?!? Doradzic cos ... zeby do wakacji byl 6-ciopak !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
tak to jest, jak brzuch sie cwiczy aerobowo a nie silowo... jakbym kazal wam na klate robic setki powtorzen samym gryfem to byscie mnie wysmiali, a miesnie brzucha to takie same miesnie jak klaty. rada? solidne ciezary do reki 3 serie 10 powtorzen krotkie przerwy i cwiczyc brzuch 1-3 razy w tygodniu ale za kazdym razem pod innym katem.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Z tego co zrozumialem to mam najpier cwiczyc bica 3x10, 1 reke 2 reke i cwiczenia brzucha tak ??? A ta cwiczenia brzucha 3 razy w tygodniu kazyd pod innym kontem ... a ciezarki tez pod inym kontem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
ehh .... no to lopatologicznie.... "ciezary do reki" chodzilo mi o to ze robisz spiecia z obciazeniem trzymanym na wyprostowanych rekach badz na klacie. a co do objetosci i czestotliwosci cwiczen to jak pisalem to jest miesien jak kazdy inny i zalezy to od celu twoich treningow. poczytaj to:
https://www.sfd.pl/temat199702/ 

doradca w AD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nierówna klatka

Następny temat

poczatkujacy

Wiecej