SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsnie brzucha - domowe warunki.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum, dlatego jeśli nie trafiłem idealnie z działem, przepraszam.

Od jakiegoś czasu śledzę już wypowiedzi m.in treningu mięsni brzucha. Nie znalazłem jednak jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Jakie dokładnie robić ćwiczenia, w jakiej ilości, aby móc wyrobić mięsnie brzucha? Odpowiedzi są tysiące, ale jestem tym przypadkiem, który ma lekki brzuch, 1,78 i prawie 80 kg. W takim wypadku widzę w kółko - rób aeroby. 40 min dziennie. A czy ktoś mógłby podać ćwiczenia które najbardziej posłużą mi spalaniu tkanki tłuszczowej + wyrobieniu mięśni brzucha? Wybrać ABSII, czy może 6 Weidera?

A może coś jeszcze innego?

Obu wariantów próbowałem, lecz z obu nie byłem zadowolony, spodowane jest to raczej tym, że za szybko się poddałem. Dlatego własnego zdania na ten temat nie mam.

Zmieniony przez - Ownatorr w dniu 2011-09-05 12:48:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
chcesz poznac prawdziwą odpowiedź czy czekasz aż znajdzie się ktoś, kto napisze to co Ty byś chciał usłyszeć?

jeśli to pierwsze, skoro czytałeś to już wiesz co masz robić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
a6w to g****, bierz abs.
rowerek, zacznij od mniejszej ilości minut np 20 a potem zwiększaj

DIETA, najważniejsza i najlepiej ćwicz całe ciało bo za***isty kaloryfer a opadła klata to h*jowo wygląda :) + małe plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Zapomniałem dodać, że mam do dyspozycji hantle 15 kg + takie kółko, nazwy nie kojarze, ćwiczenia polega na tym, że z pozycji z kolan jedzie się tym kółkiem i kładzie na ziemii. Później wraca. Najbardziej po tym jednak czułem łape, a nie brzuch. Co do roweru, to dobry pomysł, akurat tutaj mogę spokojnie zacząć już od dłuższych przejażdzek bo często jeżdzę, nawet do godziny. Co do diety. Może być np Dukana?

Odpowiedz Queblo ignoruje, nie widzę w twoim poście odp na zadane pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie widzisz bo uważasz ze jesteś jednym z tych przypadków który nie łapie się pod tysiace zwykłych ludzi próbujących zgubić brzuszek.

Sam napisałeś że widziałes tysiac razy odpowiedź "rób aeroby". Coś niezrozumiałego jest w tej odpowiedzi?

a dieta Dukana być nie może.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Pytałem konkretnie. Jakie dokładnie aeroby - nie zauważyłem żebyś odpowiedział na to pytanie. To raz. Skoro dieta Dukana nie może być, to jaką mógłbym wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a wiesz co to są aeroby?
to wszelakiego rodzaju ruch,który powoduje pewny "wysiłek" prowadzący do tego że się męczysz. A czy to będzie bieganie,jazda na rowerze,szybki spacer,basen,skakanka czy rąbanie drewna do kominka(jeśli ktoś ma) to już jest Twoja wola.

grunt że ma być ruch i ujemny bilans kaloryczny. Wtedy mięśnie(o ile są) pojawią sie spod tłuszczyku.

a co do diet:
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

gratis:
https://www.sfd.pl/Uderz_w_Dukana!!_Dieta_Dukana_=_SHITT-t678113.html

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Dziękuję za odpowiedź. I tu ostatnie pytanie. Jeśli mięsni nie ma, to najpierw zrzucić brzuch, później je wyrobić, czy można próbować 2 w 1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Jedno nie wyklucza drugiego, możesz np robić 3 razy w tyg całe ciało(bez brzucha) i 3 razy aeroby po których będziesz robić ABS II, do tego 1 dzień przerwy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100 pompek.

Następny temat

Ciczenie z hantlą

WHEY premium