SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsnie brzucha.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, dziś zaczołem spowrotem ćwiczyć brzuszek. Ostatnio a6w doszedłem do 14 dnia ale nie ogarniałem i zaprzestałem ćwiczeń.
Mam dobrą figure tylko teraz pozostaje wyrzeźbic mięsnie, zaczynam abs (8min dziennie) i 2x po 40 brzuszków (dziennnie). Chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie takich ćwiczeń zaczną się pokazywać efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
ok, widze ,że olaliście temat więc powracam do A6W i do tego wliczam jeszcze skakanke + 2x40 brzuszków dziennie co do brzucha.

Dzięki za wcześniejsze posty narq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
a dieta jest? albo robisz abs albo brzuszki nie ma sensu tak katować brzuch
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7029
do zrobienia brzucha potrzebna jest tak jak powiedział mój przedmówca dieta, ale także b.ważne są aeroby. Jeśli doszedłeś tylko do 14 dnia to jeśli się nie zmotywujesz to do niczego nie dojdziesz !. 6 Weidera nie jest najlepszym pomysłem na początek. Polecam robić AbS a dopiero po tym 6 Weidera. I dobrze kolega wcześniej zauważył nie katuj zbytnio tego brzucha :)

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha :) Dietka hmm.. wiecie ja się dużo ruszam, 2h, grania dziennie w piłke, sporo jazdy na rowerze, a przy ładnej wieczorowej pogodzie stosuje bieganie. A czy skakanka coś da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
do areoby już masz. Skanka może byc jak masz celulit ale zawsze można poskakac. Polecam ABS2 ale poziomami tak jak jest napisany książkowo. Zrób go przez 3-4 miechy wzmocni twoje mięśnie. Jeśli nie masz dostępu do siłowni to potem walnij w "ostateczności" ten A6W po abs

Pozdrawiam

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-04-06 09:13:56

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
abs2 mówisz?

ale ze zwykłym abs nie daje rady, bolą mięsnie pod głową jak cholera.

abs2 jest latwiejszy?
P.S macie może zestaw ćwiczen abs2 na rysunku?jak nie to dajcie jakis filmik dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Wpisz w google abs2. mięśnie głowy?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie, jednak zaczynam a6w, jest łatwiejsza i nabywa sie przy niej rzeźby, a abs II to raczej na mase a nie kreate na brzuchu :)

przerobił ktos całą a6w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Jak chcesz. ja robiłem a6w 30 dni i słabo było. ABS2 3 miechy i byłem zadowolny.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
ale ze zwykłym abs nie daje rady, bolą mięsnie pod głową jak cholera.

jakim cudem mięśnie pod głową

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
siema ja bym ci proponował robic więcej powturzeń i ilości serii mojim zdanie nie osiągniesz szybko dobrego rezultatu jak bedziesz robił 2 serie po 40 powturzeń i bez dobrej diety ja ci proponuje:
*1 seria rozgrzewkowa 30 powturzeń odpoczynek 1-2 min
*2 seria 60 powturzeń odpoczynek 2-3 min
*3 seria 50 powturzeń odpoczynek 2-3 min
*4 seria 40 powturzeń odpoczynek -- FAJRANT --
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14-latek szuka treningu!!!@

Następny temat

przysiady/wykroki ze sztangielkami.

WHEY premium