SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mięsne kulki mocy

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika Moderator
Ekspert
Szacuny 356 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 360 dni Przeczytanych tematów 13927
http://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Mięsne_Kulki_mocy_-a2491.html
Uwielbiam je robić. po pierwsze są smaczne, po drugie podzielne. Po trzecie - dziecku utopię je w passacie, mężowi zrobię w sosie paprykowym a ja zabieram suche do pudełka, bo wtedy jest szansa ze jadąc samochodem nie uwalę ani siebie ani tapicerki:) i robię zwykle z 1,5 kg mięsa. Polecam :)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1 Na forum 243 dni Przeczytanych tematów 88
Super! A gdyby zawinac pieczarke w nie, myślisz, że wyjdą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 837 Napisanych postów 3363 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78438
sam robie w bardzo podobny sposob i wlasnie z pieczarkami, takze smialo
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 356 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 360 dni Przeczytanych tematów 13927
do it :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 107 dni Przeczytanych tematów 33
Nabrałam ochoty az od samego patrzenia. Posypałabym jeszcze startą mozzarella ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
mm.miszka
Nabrałam ochoty az od samego patrzenia. Posypałabym jeszcze startą mozzarella ;)

zrób to :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1548
A czy można je po upieczeniu jakoś zamrozić, a później odmrozić i odgrzać? :) Chętnie zrobiłabym na zapas, ale mam złe przeczucie co do tego mrożenia. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 0
mmmm :) Na pewno spróbuje tylko teraz pytanie. Ile tak naprawdę kcal ma szynka wieprzowa surowa, bo w necie pokazują mi różne źródła od 128 do 269 kcal :) A jestem na redukcji ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Projektowanie opakowań pudełek

;