SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miękkie mięśnie po cyklu. Potrzebna porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
1. WIEK: 25
2. WAGA: 87 kg
3. WZROST: 187 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 39,5
-klatka:116
-udo:63
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ciągły 30 miesięcy
6. DIETA:
-białko: 2g+
-węglowodany:4-4,5 g ( siedząca praca, więc łatwo o zalanie)
-tłuszcz: koło 1 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden cykl metaxon malay tiger, tabs 10 mg, 4 tygodnie 0,5-1-1-1
8. TRENING: Obecnie FBW
9. CEL CYKLU: Poznać reakcje organizmu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 5 dni temu ostatnia dawka metnabolu
11. POZIOM BF%: 11-12 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomorf z małymi łapami :)
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: bd
15. PPM (podstawowa przemiana materii): bd
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Witam,

Szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.


Mianowicie zapodałem pierwszy cykl na Metanabolu Metanox z Malay Tiger w małych dawkach, chciałem zobaczyć jak mój organizm reaguje na orale( i się dowiedziałem, układ trawienny zmusił mnie do odstawienia mietka w 26 dniu, na początku 3 kg + na wadzę ale po intensywnym wypoceniu wody w temeraturze 35 * C, następnego ranka na wadze + 2,5 kg i tak do dzisiaj :) ) . Cykl krótki i skromny bo pierwszy tydzień 5 mg ed i potem do końca 10 mg ed ale mimo wszystko zdecydowałem się przeprowadzić lekki odblok Clomidem, po 1 tabletce przez 5-7 dni. Pierwszą tabletkę wziąłem 12 godzin po ostatniej dawce mety i tak codziennie po jednej o tej samej porze (22 godzina) przez 4 dni, dzisiaj wypada 5 dzień. Po cyklu dąłem sobie 4 dni wolnego od jakiejkolwiek aktywności fizycznej (zero siłki aerobów itp). No i wczoraj poszedłem na siłownię i byłem zdziwiony, że nadal był progres siłowy .

A teraz moje pytanie : Czy to normalne, że mięśnie zrobiły się takie miękkie po cyklu? Czytałem, że to za sprawą wysokiej ilości estrogenów? Dodam, że wszystkie mięśnie straciły twardość-gęstość a szczególnie od dziś rana są "sflaczałe". Po za tym czuje się dobrze, no może trochę senny ale to raczej przez pogodę za oknem (17 stopni i deszcze)

Dodam, że na cyklu i po profilaktyka leci : cykle hepatil, witaminy olimp multiple, cynk, magnez b6, omega 3-6-9, kreatyna mono, bcaa około treningowo, plus gainer i białko wedle braków, dieta dopięta . na cyklu nie zapominałem o esseliv forte.

Wiem, że się rozpisałem ale chciałem aby wszystkie detale były jasne, z góry dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Chodzi o to, że Twoje wypowiedzi "sugerują", że masz mnie za kogoś kto trochę byle jak popakował, pewnie jednym planem przez 2,5 roku, wziął mini dawkę mety, spodziewał się cudów a teraz jeszcze przeżywa, że mu meta organizm rozstroiła. Sory, ale tak to odbieram, ale fakt jestem ciekawski i czasami "kombinuje na siłę" jak to słusznie stwierdził Lodzianin


Co do ego to nie mam go tak wyniosłego, żeby "obrażać" się za kilka słów "krytyki", szczególnie od kogoś kto dłużej siedzi w temacie, takzę bez spiny



Co do tego dlaczego wziąłem się za taki cykl dla kobiet, to jest napisanie w pierwszym poście. Chciałem zobaczyć jak mój organizm reaguje na mete i wiem, że ukł. trawienny kiepsko reaguje. Jak bym walnął od razu 25-30 mg jak się powszechnie poleca to bym pewnie do dzisiaj miał zatwardzenie. Teraz wiem, że meta nie dla mnie





Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-07-13 12:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
wody pewnie właśnie podciagnałes

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
wiem o co ci chodzi ale to właśnie nie to, mięśnie przed cyklem były twardsze, na cyklu czułem pompę lekką ale gęstość raczej ta sama co przed cyklem. To nie tak, że na cyklu mnie ubiło a po cyklu " mam wrażenie" że jestem miękki :) Uwierz, z taką głupotą bym się nie odezwał i też nie wkręcam sobie tego bo jakoś specjalnie uwagi na to nie zwracałem, ale dzisiaj jestem wyjątkowo miękki

Czytałem, że dzieje się tak za sprawą estrogenów ale przy takiej dawce metki żeby 1 tabletka clomidu nie wystarczyła?


W pierwszy moim poście w miejscu gdzie wypisywałem profilaktykę dałem "cykle hepatil....." To pomyłka sory :)


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-07-11 19:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
1 tab cloma ??
skoro estro podskoczyło to trochę czasu musi minąć aż zejdzie i nie wiadomo czy samo zejdzie i na pewno nie ma na to wpływu 1 czy 10 tabsów clomidu
wodą można podejść i po twarogu
a tak poza tym to chyba za bardzo się tym przejmujesz i za dużo sobie wkręcasz na siłę
podbiłeś kcal nastąpiło zatrzymanie wody i takie jest wrażenie/efekty normalna sprawa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No fakt właśnie dokładnie doczytałem jak działa clomid i on do estro które było wstrzymane na cyklu i teraz wywaliło ma niewiele.

No ja myślę, że tu nie chodzi o wodę i moje wrażenia. Mięśnie są takie jakby rozluźnione, a utrata wody tego nie powoduje.
Co do przejmowania się to ja wiem, jakbym za 2 tygodnie dalej miał taką marną gęstość mięśni to bym zaczął się martwić a teraz raczej byłem ciekawy czy wiele osób zauważyło u siebie "miękkie mięśnie" po odstawieniu mety. Jestem osobą, która woli być doinformowana na wszelki wypadek. Zdaje sobie sprawę z tego że saa ingerują w organizm i po cyklu różne rzeczy się w nim dzieją.
Dzięki za odpowiedź Lodzanin i plus dla Ciebie.

Czekam oczywiście na spostrzeżenia innych forumowiczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Myślę, że temat do zamknięcia, a nawet do wywyalenia na śmietnik bo nic z niego się nie wyciągnie :)


Podejrzany ponad 100 razy i bez odzewu więc won z nim


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-07-12 18:54:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeśli robiłeś cykl na samej mecie 6-8 tyg to mocno aromatyzujący, wbrew pozorom bardzo silny saa.

Meta- konwertuje 5alfa i 5 beta metabolitow, jeden z tych metabolitów metyl-1-test odpowiedzialny jest za obrzęki spowodowane retencją wody oraz wysokie ciśnienie krwi, jest toksykiem z grupy c17-alfa-alkilowej, nie rzadko wywołuje gino.
Czyli działa szybko , mocno , toksycznie , po cyklu solo również wszystko spada bardzo szybko, a 6-8 tygodni za krótki okres jeszcze przt tak mocnym środku aby cokolwiek trwałego zbudować, dlatego te spadki, można co prawda cos tam ograniczyć mono kreatyny , ale nie liczyłbym na dużo , jako pct do silnie aromatyzującej mety lepiej i pewniej użyć tamoxsyfenu.





Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-07-12 20:19:59

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale on nie 6-8tygodni tylko 26dni,czyli nie całe 4tygodnie po 10mg

ja bym powiedział że pewnie trochę na "cyklu" poprawila się waskularyzacja mięśnia,a teraz po prostu jest tak jak było przed + trochę wody i trochę pewnie za dużo się przejmujesz. Spokojnie będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zioekt jestem po nocce po pracy , nie doczytałem , nie zajarzyłem .

26 dni po 10mg to tylko szkoda że się niepotrzebnie naprodukowałem , ale i tak bywa, może jakiś medal z kartofla dostanę za pomoc:


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-07-12 20:35:51
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
medali nie było łap puchar

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dzięki łap soga jednak moja praca nie poszła na marne.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GHRP6 i CJC1295

Następny temat

jaki most ???

WHEY premium