SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miękka dłoń ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
Witam mam taki oto problem, mięśnie mojej ręki są dobre jak na wiek, ale sama dłoń jest trochę dziwna ponieważ jeśli mnie ktoś ściska (w dłoń) to ona zostaje zgnieciona i w efekcie zmienia się jej kształt, czyli tak jakoś dziwnie bo innym tak się nie robi, a jak ściskam to też jest ok. I tu moje pytanie jak utwardzić rękę, tak aby była taka sztywna w tej płaszczyźnie.

Zmieniony przez - DR_DRE w dniu 2008-09-21 08:56:02

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1129
za widły i do gnoju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
ale się pytam poważnie

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1129
a ja tobie najpoważniej w świecie odpowiadam.. praca z widłami łopatą itp.. utwardza dłonie! trzonek jest dość niewygodny, zwłaszcza kiedy podnosisz coś ciężkiego... jest to świetne ćwiczenie, a przy tym zrobisz coś pożytecznego! więc jak będziesz kiedyś musiał rów jakiś wykopać to kilof, łopata i do roboty!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
wow pierwszy raz słysze o takim czymsjak zniekrztałcenia dłoni po przywitaniu sie nawet takim mocnym ...jezeli chodzi o twardosc dłoni to stwardnieje ona z czasem podczas wykonywania pracy fizycznej badz ciezkiego treningu ale nigdy niesłyszalem o takim przypadku moze nalerzy udac sie do jakiegos specjalisty....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój plan wl

Następny temat

Plan - wyciskanie...

WHEY premium