SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski GPC , WUAP - 23-24.03.2019 ZALESIE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1311 Napisanych postów 15016 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259404
Tryptofan

I by nie było nie domówień, to prawdopodobnie wyjedziemy w czwartek w nocy / nad ranem w piątek tak żeby w piętek na obiad być na miejscu .
i raczej będziemy spać tylko jedną dobę i w sobotę po zawodach wracamy . To tak wstępnie. Zastrzegam sobie zmianę harmonogramu podróży :) :)

Jak w takim razie ktoś chętny na przewóz , ma sobie zorganizować nocleg....skoro Ty zastrzegasz sobie zmianę harmonogramu podróży ?
Jeszcze fajnie byłoby mniej więcej określić koszty , jakie ma ponieść chętny....

Tak na marginesie .... ja jadę z Podhala i mogę zabrać ze sobą 2 osoby ZA DARMO przecież i tak jadę na zawody prawie pustym samochodem.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2/18/2019 2:45:42 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4905
oj Wzorek , zmiany będą delikatne np. co do godziny , bo może wyjadę o 4,00 rano w piątek a może o 23,00 w czwartek
lub jak sam widzisz mam 3 różne trasy do wyboru , teraz w zależności od tego gdzie by byli chętni to tak pojedziemy
a noclegi ....na 80 % jedziemy tylko na jedną dobę czyli z piątku na sobotę
koszty ...ciężko też określić , bo nie wiem ile osób będzie jechało ale coś w granicach myślę 100-200 zł

Zmieniony przez - Tryptofan w dniu 2019-02-18 15:03:01

Zmieniony przez - Tryptofan w dniu 2019-02-18 15:04:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III Otwarte Mistrzostwa Lubania w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - 09.02.2019 r.