SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie grzbietu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Jak ćwiczyć mięśnie grzbietu w domowych warunkach nie mając ławeczki i nie zaszkodzić kręgosłupowi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 986
podciagania na drazku roznymi chwytami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14082

To jest bardzo dobre ćwiczenie na mięśnie grzbietu szersze :P szczególnie z obciążeniem na plecach, mięsnie grzbietu mocno pracują i są efekty :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14082
sorry ale link mi sie cos zwalil :/ nigdy wczeniej nie dodawalem zdjec na forum wybaczcie :D http://img167.imageshack.us/my.php?image=image034uc7.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 22971 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91855
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki za odpiewiedz, ale chodzi mi szczegolnie o dolny odcinek, za duzo cwiczylem brzuszkow i teraz mnie troche boli odcinek ledzwiowy.
A podciaganie na drazku chyba tak dobrze nie dziala na dolny odcinek prawda? Kiedys ciwczylem tak: Lezenie przodem - i robilem wychylenia tułowia w górę. Z tego co wiem to to jest złe ćwiczenie. Na ławeczce się robi tak żeby tułów nie wychylał sie bardziej tył, tylko był w lini prostej z nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 22971 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91855
w tym odcinku pleców znajdują się prostowniki a najlepioej je wzmacniają martwe

jesli boli przy brzuszkach najpewniej zle je robisz, brzuszki winny byc garbate, zawijane, poszukaj sobie o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiem,już poprawiłem brzuszki. ale dalej nie wiem jak wzmocnić dolną część pleców w warunkach domowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki! spróbuje tak na stojąco z jakimś obciażeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10721
mozesz to samo zrobic bez obciazenia. poloz sie na stole i nogi jakos zaczep, wsun pod parapet.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak robić pompki???

Następny temat

Jestem słabiutki :/

Fruzelina