SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha- proszę o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Witam, jestem tu nowy, mam 16 lat, ważę 74 kg, mam 185cm i od około półtora miesiąca regularnie ćwiczę i sporadycznie biegam po 2km z wieczora. Obecnie jestem na spalaczu AnimalCuts i szczerze powiedziwszy efekty były przez pierwsze 3 dni, pot ze mnie leciał jak szalony, a teraz z każdym dniem efekt jest coraz słabszy i słabszy. Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat odżywki XtremeGain, chciałbym do końca wakacji zrobić chociażby zarysy mięśni brzucha. Jestem w stanie zakupić dowolny specyfik, proszę o polecenie czegokolwiek co będzie w stanie pomóc mi przy rzeźbieniu mięśni brzucha. Dobry wspomagacz nie jest zły+ naprawdę ciężko pracuję aby coś osiągnąć, ale efekty są mierne chociaż się bardzo staram, proszę was o pomoc.
P.S Dodaję obecny wygląd brzucha.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6870 Napisanych postów 76490 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 639916
trenujesz 1,5 miesiąca? to potrenuje jeszcze z rok wtedy efekty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
ale są jakieś wspomagacze które są w stanie dać szybki efekt, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6870 Napisanych postów 76490 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 639916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a coś co pompuje mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2941
Dietanabol

Chcesz coś kupić to kup białko
ułóż dietę i ciężko trenuj pij białko po treningu a mięśnie będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173453
http://www.sfd.pl/Czynniki_warunkujące_sukces_w_kulturystyce.Artykuł_dla_każdego!-t226776.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2002
Kryspi128
a coś co pompuje mięśnie?
A gdzie Ty masz mięsnie? Co chcesz pompować. Suplementy przedtreningowe można wrzucać, gdy sięma już trochę miesa, a u Ciebie jest kiepsko. Pamiętaj, że dieta to 70% sukcesu, reszta to mozolny i ciężki trening. Suplementy są tylko jako uzupełnienie i dodatek, który bez Diety i treningu nic Ci nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6803
Dokładnie najpierw je zrób a potem zacznij rzeźbić... "kaloryfer u chudego jest jak ... " ogarnięci wiedzą :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja białko, carbo i BCAA

Whey vit