SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha i klatki piersiowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

78

Wzrost

176

Staż treningowy

sporadyczne treningi pompek i brzuszków

Obwód pasa

90 cm

Obwód klatki piersiowej

90 cm

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

rower co 2 dni

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

bieg, rower

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

niskie

Cel/problem/opis

zredukowanie tkani tłuszczowej z górnych i dolnych partii brzucha i klatki piersiowej, uwydatnienie mięśni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, mam 16 lat i ważę około 78 kg. Nie stosuję żadnych odżywek i jak wynika z mojej wagi jestem dość mocno zbudowany. Od kilku miesięcy trenuje mięśnie brzucha i górne partie są dość mocno wyczuwalne spod lekkiej warstwy tłuszczu, ale z dołem jest dużo gorzej, co tu dużo mówić na dolnych partiach brzucha mam wałek(od pępka w dół). Podobnie jest z klatką piersiową, zamiast dobrze wyżeźbionej klaty mam dość mocno widoczne ,,piramidki,, z tłuszczu. Stąd moje pytanie, jak należy trenować w warunkach 100% domowych bez użycia jakich kolwiek suplementów i sprzętów wyrzeźbić cały brzuch i klatkę piersiową? A także pytanie co należy jeść aby jak najlepszy efekt osiągnąć?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Na redukcje trening aeroby i dieta z ujemnym bilansem kalorycznym czytaj podwieszone i układaj
Jest takie coś jak trening w domowych warunkach - Domator
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
trening domatora, odpowiednie żywienie się, w Twoim wieku wystarczy 10 wskazówek Tematy podwieszone poczytaj, bo to jest dziennie wałkowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
jakie 10 wskazówek?:d i gdzie mogę znaleźć wytyczne co do dokładnej diety odpowiedniej dla mnie i wszelkie informacje o treningu domatora?

Zmieniony przez - Bartikon w dniu 2012-07-31 19:24:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
0 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący plan treningowy na masę

Wiecej