SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha V

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1150
Znacie jakieś dobre ćwiczenia na brzuch a dokładnie żeby uzyskać tak zwane "V"?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177


masz na mysli pewnie dol brzucha i skosy?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Ja robie skłony boczne z obciążeniem - ale mam pytanko , czy lepiej wykonywać pojedynczo ( jedna ręka obciążona a druga za głową czy naprzemiennie (obie ręce równo obciążone )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
Trenuj odpowiednio całe ciało

jeśli chodzi o to co wkleił TomQ to odpowiednio niski poziom BF przy odpowiednio rozbudowanych mięśniach + uwarunkowania genetyczne - niestety ... nie każdemu będzie dane

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
co do sklonow bocznych lepiej robic pojedynczo imo, i tak praca jest naprzemienna co do kolejnosci i angazu miesni skosnych wew i zew
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77
A jeśli ktoś w tym miejscu co zaznaczone kółkiem na zdjęciu ma wklęsłe w biodrach to da się to wytrenować? Pisze z perspektywy mocnego ektomorfika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
da sie inna kwestia ze nie u kazdego jest mozliwosc zeby wygladalo to jak u goscia z obrazka powyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
wbrew pozora ciezkie wielostawy beda bardzo dobrze rozbudowywaly oznaczone okolice

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1202
Witam, ćwiczę mięśnie brzucha od połowy czerwca 3 do 4 razy w tygodniu abs i abs six pack i efekty już są, jak napnę mięśnie to widać i są twarde ale jeszcze nie wyszły. A jeśli chodzi o dietę to jem wszystko,ograniczam słodkie i tłuste jedzenie, mam dobrą przemianę materii,biegam. Proszę o pomoc bo może źle wykonuje ćwiczę albo za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Dieta - dieta i jeszcze raz dieta ,same ćwiczenia sprawy nie załatwią - troche liznąłem tego tematu bo ze świni i bojlera zrobiłem kaloryfer w 6 miesięcy ( cwiczac tylko w domu)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-11-07 17:27:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1202
Dużo mięsa, warzyw,owoców i co jeszcze ?


Zmieniony przez - początkujący10 w dniu 2015-11-07 17:38:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny ból pleców

Następny temat

Redukcja + rozwoj miesni

WHEY premium