SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie bez suplementów?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Czy możliwe jest budowa masy mięśniowej w regularnym treningu bez łykania suplementów.

Chciałbym wiedzieć czy sama dieta i trening wystarczy aby zyskać muskulaturę i rzeźbę?

Proszę o wypowiedź osobę doświadczoną lub ewentualnie odsyłacz do tematu gdzie moje pytanie ma odpowiedź.

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
To nieprawda-gdy trenujesz nie ma takich poblemów.
Wiekszość badań zwanych naukowymi obejmuje typowe i skrajne przypadki badane kilka tygodni-ze wzgledu na fundusze.
Można badac grupę 20 latków i tez sie może okazać,że sa braki w hormonach,podobnie ze starszymi grupami-badaja otyłych 40 latków wykonujacych prace biurową-i mają wynik + teorie...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
jeśli zaczynasz siłkę to wręcz nie powinno się łykać kretki itp .... na dobrej diecie, regularnym treningu można zdobyć mięśnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
oczywiscie, ze silownia+prawidlowe zywienie=efekty bez supli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Nie wiem co to znczy dla ciebie ''doświadczony'' ja w każdym bądź razie mam 4,5 letni staż.
,,Chciałbym wiedzieć czy sama dieta i trening wystarczy aby zyskać muskulaturę i rzeźbę? '' - Też pojęcie względne. Dla jednego 75kg przy wzroście 175cm to dużo dla innego 90 to mało. Podaj swój wzrost i wage jaką chcesz osiągnąć przy ''normalnym'' (ok.15%) poziomie tluszczu, ale przypuszczam że sylwetka o jaką ci chodzi można osiągnąć bez supli. Mój znajmy z siłowni nie używa supli i jakoś mu to idzie (100kg na poziomie wyciska). Suple nie są niezbędne przy treningu amatorskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
wiadomo że w dzisiejszych czasach mało kto jedzie "na czysto" prawie wszyscy jadą na suplementacji, koksach bo to jednak wiele daje
ale co do pytania czy można i bez- MOŻNA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ale nie wrzucajm sterydow do jednego koszyka z suplami dexter

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
NattyDread
Nie wiem co to znczy dla ciebie ''doświadczony'' ja w każdym bądź razie mam 4,5 letni staż.
,,Chciałbym wiedzieć czy sama dieta i trening wystarczy aby zyskać muskulaturę i rzeźbę? '' - Też pojęcie względne. Dla jednego 75kg przy wzroście 175cm to dużo dla innego 90 to mało. Podaj swój wzrost i wage jaką chcesz osiągnąć przy ''normalnym'' (ok.15%) poziomie tluszczu, ale przypuszczam że sylwetka o jaką ci chodzi można osiągnąć bez supli. Mój znajmy z siłowni nie używa supli i jakoś mu to idzie (100kg na poziomie wyciska). Suple nie są niezbędne przy treningu amatorskim.


wystarczy do pewnego poziomu, kreatyna pomaga wskoczyc na polke wyzej. ale nie na tyle by np bac sie jej jak saa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Sorka zapomniałem podać wage itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
może źle to zapisałem, chodzi mi o to że wiara jedzie na koksach, suplach i mało kto po prostu ćwiczy bez niczego o to mi tylko chodziło

wiadomo że suple i koksy to dwie różne bajki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
no teraz troche lepiej:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Mam 185 cm 94 kilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki do 100zł

Następny temat

Proszę o pomoc w sumplementacji

Wiecej