SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mety w oku ....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1985
Byłem dzis u okulisty. Wzrok super nawet sokoli tyle zeby zadobrze nie było okazało sie że czarna kropeczka w prawym oku to jakas meta czyli szkliste ciało które rzuca cień na rogówke. Dała mi krople i powiedziałą żebym PRZEZ DWA MIESIĄCĘ nie cwiczył .....
Czy nie moge cwiczyć ? nawet w zakresie 15 12 10 8 powtórzeń może sie coś zrobić z tym okiem? Dodam że nie podała przyczyny powiedziałą tylko że to dziwne bo w moim wieku rzadko sie to spotyka zwłaszcza że nie mam żadnej wady wzroku. Nie znam sie na tym a wyczytałem że jak sie to ma to sie w ogóle nie powinno całę życie cwiczyć .... jak to to dziekuje wytrzymam z 1 okiem jutro robie przyasiad na maxa i niech sobie 2 oko wybuchnie nawet
Prosze o porade [mam 16 lat/cwicze siłowo/nie brałem żadnych sterydów/

Walić rzeźbę,tylko masa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
jak wiesz lepiej od lekarza to po co pytasz? jesteś wolny, zrobisz jak uważasz, a ew. konsekwencje poniesiesz tylko ty, nikt inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1985
ok dzieki za odpowiedz

Nie wiem lepiej od lekarza ale licze na to że może ktos to ma cwiczy i nic sie mu nie dzieje ? może lekarz przesadza a szansa na to ze uszkodzi mi sie cos przy cwiczeniach jest taka jak w lotto? dlatego sie pytam bo się nie znam.
Cwicze rok po 4 godziny w tygodniu i nagle mam przestac bo lekarz tak powiedział ? a może ktos sie lepiej wypowie i nie muszę tracic roku cwiczen ?

Zmieniony przez - Darx w dniu 2012-08-30 15:14:52

Zmieniony przez - Darx w dniu 2012-08-30 15:15:26

Walić rzeźbę,tylko masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Udaj się najlepiej jeszcze raz do okulisty i popytaj go o różne wątpliwości.Możesz iść nawet do innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 941
Możesz spokojnie ćwiczyć :). Mam to g**** od około 10 lat, ćwiczę 4 razy w tygodniu od lat 3 i nic się nie dzieje...

siała baba mak, nie wiedziała jak, a dziad wiedział, nie powiedział, bo miał w d*pie, wielki przedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób szereg kompleksowych badań. Możliwe, że lekarka zakazała Ci ćwiczyć przez ryzyko odklejenia siatkówki. Tylko że aby stwierdzić takie ryzyko, najlepiej zbadać oko z każdej strony, a nie na zasadzie "bo mi się tak wydaje". Mi pierwszy doktor zakazał ćwiczyć (mam dużą wadę wzroku), olałem go, byłem 2 lata później u drugiego - nawet się nie zająknął o możliwości niećwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
p******isz że z 1 okiem dasz rade, odważny jesteś a przyjdzie co do czego to dupa. Trzymaj się poleceń lekarza albo miej problemy i płacz że Ci się pogorszyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
Ja bym zrobił badania

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
sajanin
Udaj się najlepiej jeszcze raz do okulisty i popytaj go o różne wątpliwości.Możesz iść nawet do innego.

absolutnie się przychylam. Niemniej "podziwiam" osoby odpowiedzialne bardzo, które nie znając się na rzeczy, negują zalecenia lekarza. No cóż, gratuluję rozsądku i stawiania mądrych porad przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Wyluzuj. Mam tego syfu w jednym oku sporo. Pojawilo sie mniej wiecej w twoim wieku czyli ładnych pare lat temu. Od tamtej pory cwicze na silowni i raczej sie nie zwieksza. Z poczatku denerwowalo, teraz sie do tego przyzwyczailem. Krople raczej nic nie pomogą. Tak jak pisze Krzyh93, lepiej zajrzyj do kilku okulistow, bo z doswiadczenia przekonalem sie, ze ich wiedza w temacie potrafi byc diametralnie rozna. I lepiej upewnij się właśnie co do odklejania siatkówki, bo to juz jest sprawa naprawde powazna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omcdoktor88
sajanin
Udaj się najlepiej jeszcze raz do okulisty i popytaj go o różne wątpliwości.Możesz iść nawet do innego.

absolutnie się przychylam. Niemniej "podziwiam" osoby odpowiedzialne bardzo, które nie znając się na rzeczy, negują zalecenia lekarza. No cóż, gratuluję rozsądku i stawiania mądrych porad przez internet.

Weź pod uwagę fakt, że nikomu nie zaleciłem olania rad lekarzy, co więcej, poleciłem, aby osoba zrobiła dodatkowe badania, bo stwierdzanie diagnozy na podstawie jednej przesłanki to jak wróżenie z fusów. A to, że ja olałem zalecenia lekarza - moje życie, moja sprawa. Byłem świadomy tego, że odziedziczyłem wadę wzroku po matce i że ona nie miała problemów z siatkówką (z tego powodu dostałem zakaz wysiłku). Stopniowo robiłem coraz trudniejsze ćwiczenia i nie zauważałem niepokojących objawów, więc odpuściłem do końca. Ćwiczyłem na WFie mimo że mogłem mieć zwolnienie, oprócz tego trochę w domu, pracowałem fizycznie i nic mi się nie stało. To, że ktoś jest lekarzem, nie znaczy, że ma monopol na wiedzę, szczególnie, jeżeli typuje diagnozę jak wyniki w totolotka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prostowniki

Następny temat

Ginekomastia - jak się tego pozbyć?

WHEY premium